0 oy
147 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (380 puan) tarafından
12 senelik bir arkadaşım bacım var. 2 bebisi oldu. Bu zamana kadar asla hediyesiz bırakmadı doğum günüm olsun doğum yaptığımda çiçeği olsun evime geldi kirada olduğum halde hediyesiyle geldi. Ve ev aldım hediyesi ile gelecekti ama doğumu oldu diye gelemediler. Tabi bu yaptıkları karşılıklı yani bende yaptım hep. Doğumda çiçek gondermedim sadece çiçeğe vereceğim parayı hediye olarak kendisine vereyim dedim. Doğum olmadan bir takım aldım içimden geldiği için. Şimdi doğum görmesine gidecem ama. Sizce kıyafet takimmi alsam paramı versem. Para ne kadar versem. 

9 Cevaplar

0 oy
(655 puan) tarafından
500 lira ver giderken tatlı yap götür bide 
(380 puan) tarafından
Olabilir aslında.
-Reklam-
0 oy
(2,936 puan) tarafından
Bence madem samimi arkadaşsınız para ver kıyafet çok yigiliyor herkes getiriyor bez filan alir
(380 puan) tarafından
Evet kıyafet çok var iki kız yeğeni var ablası kuculenleri olsun fazlası olsun verdi kendi kızı var sakladı kıyafetleri. Para vereyim daha iyi
(2,936 puan) tarafından
Aynen öyle yap kendisi neye ihtiyacı varsa alır
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ben kıyafet yerine biraz büyüdüğünde kullanacağı şeyleri tercih ediyorum. Suluk, tabak kaşık falan böyle ufak ürünlerle sepet yapabilirsin.
(380 puan) tarafından
Tatlı birşey olur
0 oy
(15,205 puan) tarafından
Maddiyatin neye yetiyosa . Hediye çeki verejilirsin mesela. İki yakın arkadaşım birleşip.1000 TL lik e bebek hediye kartı hediye etmişlerdi bana. Kaç liralık var bilmiyorum. Ama bütçene göre hediye çeki güzel olur. Kendi ihtiyacı olan bişey alır.
(380 puan) tarafından
Yani 500 TL felan verebilirim bende.
(15,205 puan) tarafından
500 Luk alabilirsin k zaman
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Takım almışsın zaten biraz da para koy üstüne. Bir de buzluğu için yemek falan yapsan çok da güzel olur. Benim için en güzel hediye oydu doğum yaptığım zaman :)
(380 puan) tarafından
Amtatli ile para mantıklı hem yer sutunede iyi olur :)
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Para daha iyi bacım
(380 puan) tarafından
Öyle yapayım benceee
0 oy
(150 puan) tarafından
Çeyrek tak birde elbise al :)
(380 puan) tarafından
Çeyrek çok yüksek canım :)
(150 puan) tarafından
Evet haklısın:(
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Para çok daha iyi olur zaten kıyafet çok geliyor 
(380 puan) tarafından
Evet kıyafet çok zaten. Kendi kizindan ve yeğenidende ayirdi
0 oy
(2,150 puan) tarafından
Ben çiçek detayına takıldım ya. O sana çiçek yapmış seninde yapman güzel olurdu insan o doğum psikolojisiyle güzel bi jest bekliyo valla içten içe bunu beklemiştir diye düşünüyorum. Benimde çok yakım arkadaşım var 11 sene sonra tüp bebekle hamile kaldı daha bu haberi aldığım gibi çiçek göndermek istedim ama eşimin gönlü olmadı:D mama sandalyesi aldım şimdiden kaldırdım hahaha sende öyle bişey yapabilirsin. Bide ana kucağını aldım. O benim bebeklere 1 er takım getirdi ama olsun yıllar sonra rabbim evlat verdi ben canımı veresim geliyo
(380 puan) tarafından
Çiçek fiyatları fazlasıyla yükseldi bende dedim çiçek yerine farklı birşeyler yapayım istedim. Yani kendisine versem o parayı daha mantıklı geldi diye göndermedim
(2,150 puan) tarafından
Letgoya flan bak :D teraryum satanlar var

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 136 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.

379,860 soru

11,370,779 cevap

34,854 kullanıcı

...