0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (295 puan) tarafından
Bugün sabah kahvaltıyı kurdum modum yerindeydi ilk defa özendim kahvaltıya, sonra 10 aylık kızım yemeyi reddetti ( ne var sanki karnı şişti toktu belki ya da diş çıkarıyor olamaz mı yani ..) sinirim tepeme çıktı, sonra gün içindeki gelişmeler, ülkenin gündemi problemler vs ekrana bakmaz olaydım modum berbat hale geldi. Akşam kocam geldi ona hak etmediği şekilde gerginlik yansıttım, ***** gibi davranıyorum, ne var sanki herşeyim yolunda millet aç savaşta kimisi herşeyini kaybetti veya yatalak hastası olan var ne bileyim her turlu sıkıntı var hayatta , bunlarkn bilincindeyim ama bazı zamanlar emzirme hormonundan mı kaynaklı bilmiyorum ( bugün baya şiddetli oldu) yemek yapmak istemiyorum,  yemek yemek bile istemiyorum çocuk ağlayıp bana gelmesin istiyorum yok olmak ölü taklidi yapmak istiyorum, bugun çocuk yine batırdı ortalığı hatta koltuğu boydan boya boy süt döktü kan beynime sıçradı ilk ama sakinleştirmek için kendimi görmezden geldim 10 saat olacak temizlemedim psikolojim böyle 

4 Cevaplar

0 oy
(6,380 puan) tarafından
Her zaman her şey 4.4 lük olucak diye birsey yok.

Bosver birak akışına yap bir kahve 
(295 puan) tarafından
Öyle yaptım valla canım da kocamın gözüne battı: D sonra dedim ki rahatsızsan sen sil ne yapayım
-Reklam-
0 oy
(17,891 puan) tarafından
Biliyomusun bazen çoğumuza oluyor böyle 
(295 puan) tarafından
Saolasın canım yorumun için
0 oy
(771 puan) tarafından
bugun bende ayniydim valla bide hastayim zaten kolumu kaldircak halim yok olur arada oyle
(295 puan) tarafından
Saolasın canım yorumun için
0 oy
(15,317 puan) tarafından
Yorulmussun. Bı sure haberlere de bakma. En azından 2 saat yarın eşin baksın. Sen kafa dinle..bazen bana da geliyolar. Aynı senin gibi..heyheylerim geliyo. En fazla öteki odaya kacabiliyorumm en fazla yarım saat sonra oğlum beni buluyor. Sonra kızım basliyo ağlamaya falan .benim bebiş de 8 aylık . Fazla uzağa gidemiyorum ☺️
(295 puan) tarafından
Çok haklısın canım saolasın yorumun için

İlgili bir soru bulunamadı

381,451 soru

11,420,038 cevap

34,975 kullanıcı

...