0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (52 puan) tarafından
Kızlar 5 gün önce doğum yaptım uyumuyor hu spa ya memede uyuyor yere bırakınca ağlıyor ağzını gezdiriyor . Sanki hiç emmemis sütun var yetiyor .vhata bazen çok sert oluyor göğsün pompayla sağım yapıyorum kaka da yapıyor ac değil ama yatmıyor napmaliyim

5 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Emzirmeye devam et gazı vardir 
(52 puan) tarafından
Saatleridir böyle daha sabah olsu gram uyumadim
(3,767 puan) tarafından
Emiyo uyu bnmki 15 gün hastanede kaldı 1 haftadır evde emiyo uyu bazen gazdan uyumuyor onuda çıkarınca uyuyoo
(3,767 puan) tarafından
Kundakla anne karnında hissetmesi icin telefondan motor sesi ac bakalım ise yaracakmi
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Gazdan vanim rezene ic 1 kasikta bebege ver
(52 puan) tarafından
Yarin eşime soylıyım alsin
0 oy
tarafından
Canım çok normal ama  yeni doğmuş su an alışık ve tanıdığı tek koku tek kalp atışı en şevkat li yer senin kolların huzurlu hissettiği için öyle yapiyo 
(52 puan) tarafından
Vaala 5gundur uykusuzum zorlaniyorum
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Benimde aynıydı emiyordu ama bir yerde yoruluyor devam edemiyor uykuya daliyo en güvende hissettiği yer orası çünkü azıcık emip uyur 10ml içmek için ne ağladığını biliyorum veriyorum 10ml eksik kalmış ağlıyor 5 günlük bebek aç olduğu için ağlar yüzde 90 doktora götür bir sorunu yoksa tek sebep bu inan benimde sütüm vardi ama sorunu buymuş sağıp 2 ay boyunca biberonla verdim 15 günden sonra gaz sancısı başlar genelde sagdığın sütü kaşık biberon yada bı kaşıkla dene doyur bizim 3 günde süt ihtiyacı arttığı için o kadar ememediginden başlamıştı yeteri kadar 
(1,662 puan) tarafından
Ortalama galiba 5. Günde 40 50 ml le doyuyordu bebekten bebeğe değişiklik gösterebilir ama 3 5 7 günde ciddi süt ihtiyacı artış gösteriyor
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Bnm aklıma gelen tek şey açtır  bebeklerde gaz 15gunden sonra başlar zaten hep uyurlar aç oldgu için olabikir mi belki yetmiyor sütun 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 237 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,052 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 132 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ezgihatice (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 170 göst.

380,080 soru

11,378,018 cevap

34,863 kullanıcı

...