0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ocak üstüne yumrta  kaynarken  şu taştı  bütün gözleri koru halinde cit cit yapıyor  delircem  ne yapyim  kizlar fişi  arkada  cekmem  imkansz  ocagin  kalkmsi  lazm oda oraya yapistrldi 

5 Cevaplar

0 oy
(15,934 puan) tarafından
Ocağın bağlı olduğu sarteli indir kuruyunca geçer. Ben ocaği silince içine su kadar ses çıkarınca indiriyorum sarteli 1 gün kapalı kalır sartel 
tarafından
Sartel i bilmem ki ben birsuru var birsey  olursa tekim bide
(15,934 puan) tarafından
Yok kız bişey olmaz sırayla indir kaldır ocağın çıt sesi kesilene kadar. Ben sartellerin altına hangisine nereye ait diye yazdım öyle olunca direk indiriyorum
tarafından
Cok yuksekte  ya benm 160  boyum yetmez kuzm
(15,934 puan) tarafından
Sandalye yok mu evde canım ya da merdiven
-Reklam-
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Elektrik fln carpmasin dikkat et sarteli kapat kurula kapaklarini falan islaksa 
tarafından
Şu koydm  kaynasın kurusn  diye yok olmadı
0 oy
(848 puan) tarafından
Sarteli kapat, zamanla kendi duracak
tarafından
Sarteli  kapatim ama camsr maknesi  gitti sadece birde onunla  berbar açmak için actim  geri hala ötüyor
0 oy
(60 puan) tarafından
Annem fön Makinesi ile iclerinj kuruluyordu o zaman geçiyor yoksa çok fazla çıt sesi cikiyo dogru mu bilmiyorum bu yöntem ama işe yarıyordu 
tarafından
Fon makinasi  gecen elimde patladi  ya
(60 puan) tarafından
Düğmelerini çıkartın peceteyle iyice temizleyin içlerinin kurumasi lazım belki durmusturda şimdiye kadar:)
tarafından
Yok durmdi  ama  1 yazan santeli indrdm  sustu  sadece o kesildi bnde anlamdim  başka yerin elektrikgi  de gitmedi
0 oy
(62 puan) tarafından
Dugmelerini yukariya dogru cektiginde cikmasi lazim . Onlari cikarip suyunu iyice sildiginde ses gider
tarafından
Simfer ama cikaramdim  2 saatr ötüyor  kafa kalmdi

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 6,877 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
27 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 156 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...