0 oy
1,879 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Hanımlar merhaba çok utanarak söylüyorum kusuruma bakmayın ama artık çok çaresizim ve buraya yazmak istiyorum 5 senelik evliyim 3. Bebeğime hamileyim eşim ters ilişki için beni çok zorluyor her seferinde birbirimize giriyoruz ben istemiyorum dinimizde haram olduğunu da defalarca kez söylüyorum ama hiç beni dinlemiyor çok kötüyüm ağlamaktan sürekli bu konuyu düşünmekten çok yoruldum dün de aynı şeyleri yaşadık şuan konuşmuyor benimle almanyada yaşıyoruz maalesef ki gidecek kimsem, içimi dökecek kimsem yok napıcağımı şaşırmış durumdayım tekrar özür diliyorum sizden sadece içimi rahatlatmak için buraya yazdım:(

37 Cevaplar

+21 oy
(1,559 puan) tarafından
Ya madem adam sana zorla bu isi yaptiriyor 5 senede 3 cocuk neden yapiyosun ben anlamiyorum ki, mahkemeye gitsen direk bosanma sebebi, evliligin oturmamis adamla ayni frekansta degilsiniz seni bile bile harama zorluyor bu adamla her sene bir cocuk yapmak neden yani. Ne yap ne et vazgecir baska da diyecek birseyim yok. 
(1,544 puan) tarafından
Pardon da ne sacma bi yorum. Cocuk demek para demekte ne oluyo.Dunyanin neresinde olursan ol hakkiyla cocuk yetistirmek hayata hazirlamak cok zor.milyonlarda verseler burdaki kimse para icin dogurmuyo. Ustelik cocugun masrafi verdiklerinden 10  kat fazla. Ne zannediyorsaniz almanyayi
(1,782 puan) tarafından
Almanya bitmiş:) bizden daha kötü eminim buna ben Almanya doğumluyum annem evlenmiş gitmiş 12 sene durmuş ama ben 42 yaşındayim o zamanlar yok malesef 2 dayım orda etrafimda tanidiklar var kimse memnun değil ....belki İtalya,İspanya,Amerika daha iyi yaşam için
(1,544 puan) tarafından
Yok cnm turkiyedekilere sorsan biz burda para basiyoruz:) bazi fiyatlari karsilastirma yapinca size gore ne var ki diyolar. Cok sukur biseye ihtiyacimiz yok. Gelir olarakta normalden iyiyiz ama yine hayat sartlari zorlasti. Sadece insanlar almanya diyince olaya farkli bakiyolar nedense
(1,782 puan) tarafından
He siz saltanat sürüyorsunuz çocuk paralariyla :) zaten oda 18 de bitmiyormu sonrası ne olacak:))neden biz suremiyoruz sefayi:)
(432 puan) tarafından
Doğuda boşanma olmuyor mu?Şaka mısınız ya boşanan boşanana.Kötülemeyi bırakın artık,insanlara yanlis bilgi vermeyin.Doğuda kadinlar okuyor,çalisiyor,üretiyor.Istedikleri gibi giyiniyor,evleniyor,bosaniyor.
-Reklam-
+2 oy
(1,238 puan) tarafından
Yırtsın kı.çını dursun asla kabul etme !! 
+2 oy
(566 puan) tarafından
Bu konuda reddetmen haram değil bosarsan bile dinen helaldir hiç bir günahı yok sakın onu dinleme ne hali varsa görsün 
+2 oy
(564 puan) tarafından
Birde bana troll gibi geldin 7 saat önce üye olup buraya bunu yazman acaip insanları kekleme bence 
+1 oy
(2,688 puan) tarafından
Birde hamileyken bunu yapıyor

Dinimizde yasaklanan herşeyin bı güzelliği doğruluğu sağlık açısından faydası vardır 

Hem sağlığınız için çok zararlı hem de haram tabiki ne bu ısrar yani 
+1 oy
(185 puan) tarafından
Evet dinimize göre yanlış ama en önemlisi sen istemiyorsun. Eş reddetmek haram demişler, kadın normal iliskiyide yaşamak istemiyorsa bence yaşamamalı. Erkeğin tatmin ağacı değiliz 
+1 oy
(23 puan) tarafından
Ben bu durumu çok iyi anlıyorum..Başıma geldiginden değil de hastalarımdan çok duyduğumdan.Kocan laftan anlamıyor biliyorum ama bu durum ileride sana iş açacak bizim kaslarımız normalde dışardan içeri açılır ama anüste tam tersidir içeriden dışarı doğru açılır ve zorlanırsa kaslarda yırtılma ve gevşeme olur.İleride büyük abdestini tutamazsın.Cok açık yaziyorum özür dilerim bir gün büyük abdestin varken yapmayı kabul et ortalık koku ve kir içinde kalsın hem senden soğur hem o işten ama bak bakalım bi daha yapıyor mu.Erkekler bu ilişkiyi genelde darlıktan dolayı ister kabul ederler başta izin vermeseydin o zevki bilemez aklına bile gelmezdi.Allah ona hidayet sana iyilik sağlık versin.Gecmiş olsun
(2,674 puan) tarafından
Hiç izin vermemiş ki zaten
(4,174 puan) tarafından
Afedersiniz mesleğiniz nedir acaba?
(23 puan) tarafından
Hemşireyim.
(4,174 puan) tarafından
Anladım. Hastalarım diyince hekim sandım sizi. Kusura bakmayın :)
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Eşini reddetmek de haram. Bilmiyorum yani çok iyi bir dini bilgim olduğu söylenemez. İlahiyatçı arkadaşlar daha yardımcı olur sanırım. 
(15,907 puan) tarafından
Bunun için ilahiyatçı olmaya gerek yok. Haram olan bir şeyi red etmekte bir sakınca yok istediği kadar red etsin eşini günah değildir.
(1 puan) tarafından
Benim eşim böyle değil di istemediğim anda bırakırdı çok nadir benimle konuşmazdı ama bu son zamanlarda çok değişti tanıyamıyorum artık onu istediğini ya elde edecek yada aylarca küs kalıcak
(4,174 puan) tarafından
Fatocum sence de o kadar bilgim yok demişken bana aynı soruyu sorman abesle iştigal değil mi? Neyse dediğim gibi yap ya da yapma diyecek bilgi birikimine sahip değilim. Arkadaşlar yardımcı olacaktır
(1,782 puan) tarafından
Aynen direk boşanma sebebi dini taraf ona keza zaten de hakim karşısında ayakkabıyı ters göstermesi yeterli boşanması için
(172 puan) tarafından
Ters ilişki haram dinende resmi olarakta direk boşanma sebebi ne demek erkegi reddetmek günah o Allah ın emrini reddediyo,hiç bi kadın buna katlanmak zorunda değil
0 oy
(837 puan) tarafından
Sakın asla yapma ahiretini mahvetme dinimizde kesin bir dille yasaklanmıştır 
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Mahkemede boşanma sebebi olarak bunu söylesen yeterli. Yapmak zorunda değilsiniz. Eşiniz diye size herşeyi yapmaya yaptırmaya hakkı yok 
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Doğal yol varken ne diye *** yolunu seçer ki kabul etme asla
(2,688 puan) tarafından
Doyumsuzluk ne olacaktı yasak olan şeylerin cazipligi bu erkek milletine
(23 puan) tarafından
Daha dar diye.Başka açıklaması yok.Allah helak etsin böyle erkekleri.
tarafından
Doyumsuzluk değil sapkınlık sapıklık bu. Bu adamdan çocukta uzak tutulmalı
(2,688 puan) tarafından
Doyumsuzluk bence zaten onun sonuda sapkinliga gidiyor
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Allah ıslah etsin ya ne türü değişikler var  bide hamilesin yazık günah 

0 oy
(2,006 puan) tarafından
kesinlikle kabul etme istedigi kdr küssün haram ve senin sağlığın içinde asla iyi degil 
0 oy
(620 puan) tarafından
Sen o şekilde ayrılacağını söyle , çünkü ters ilişki haramdir , o yüzden boşansan bile sana günah yazılmaz.bizim uzaktan bı akrabamizda vardı adam dışardan bakıldığında cennetlik gözüküyordu sevgili saygılı neyse birgün eşi evi terketti herkes kadını suçladı , çocuk i terketin evini bıraktın vs .diye söylendiler ,daha sonra kadın yengesine durumu anlatmış meğerse o yüzden artık ayrılmak istemiş ,yani kadın mağdurmuş , herkes ona hak verdi herkes kocanın yüzüne tükürdü .adam köpek gibi pişman oldu şuan iki sene oldu ses çıkmadı mutlular herhalde.onun için sende önce güzellikle söyle sonra ailesine söyle onu mutlu edecen diye ahiretini yıkma .
0 oy
(452 puan) tarafından
Eşinize ****** gibi yaklaşmayın diye buyrulmuştur dinimizde eşinize hoş görü nezaket ile güzel söz işe yaklaşın der sen şu an hamilesin bide üstelik seni zaten bu konuda zorlayamaz dinen bir günahıda yok red etmek de haram olmuyor bu durumda birliktelik istiyorsa doğru şekilde kalp kırmadan isteyecek 
0 oy
(197 puan) tarafından
Tercih meselesi tabiki dini geçtim de sen istemiyorsun en önemlisi o bu kadar zorlamasın ya 
0 oy
(1,843 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
***** koyduğumun ****** cocuğu iyrenc erkeği pislik allah belani bersin
0 oy
(592 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu sakın sakın kabul etme zor bir durum tabi canım sana 3 çocuk nasıl yaptın bu adamdan diyemiycem kaderimizi yaşıyoruz ne kadar bazı şeyler bizim kararımızla olsada..Bizim Türk erkeklerinin %90 ı zaten g*t delisi namussuzlar yaşlı genç çoluk çocuk demiyorlar baktıkları tek yer g*t o kafa sabit kalamıyor g*t nereye kafa oraya dönüyor mide bulandırıcı yaratıklar..
0 oy
(258 puan) tarafından
Peki afedersin ama kabul ettin mi o ters ilişkiyi. Yoksa her istediğinde reddediyor musun ?

Eğer eşin çok hevesliyse istersen vajinani daraltabilirsin yani bilmiyorum bende çözüm bulmaya çalıştım şuan. Ama hiç hoş bişey istememiş. Rabb'im yardım etsin sana canım. Her istediğinde reddet öyle böyle zaman geçse illa helal yoldan ilişkiyi kabul edecek mecbur kalacak. 
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Oje dök yat ters ilişkiyi görsün h.ayvan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 195 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy