0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Kızlar oğlum 2 aylık ve kolik sürekli ağlıyor gazı olmadıginda bile ağlıyor. Bu durum geçer mi yaa sanki hep böyle olacakmış gibi geliyor. Çok şükür sağlık sorunu yok şükrediyorum . Ama ağlayınca hem ona acıyorum hem kendim yıpranıyorum 

Gazı yokken bile ağlıyor. Yani gazını Altan üstten çıkartıriyorum.fitil veriyorum gaz damlası veriyorum ama yok yani. Denemediğim yol kalmadı artık alternatif tıpa bile baş vurduk 

Sizin oldu mu ne kadar sürdü beni teselli edecek şeyler söyleyin lütfen :(

15 Cevaplar

+2 oy
(1,423 puan) tarafından
Geçer canım. Büyüyene kadar yaşadığı bütün her şey geçiyor. Benim kızımda kolikti 4 ay çektik. 4. Ayda şükür geçti. Ama o günlerini o kadar çok özlüyorum ki. Değerini bilememişim. Şimdi sadece fotoğraflarda yaşıyorum.her şey gelip gecici. Sadece sabır ve sevgi. 
(232 puan) tarafından
Ağlamalarindan insan anin tadını çıkaramıyor ki malesef perişan oluyor ağlamaktan bende oturup ağlıyorum
(1,423 puan) tarafından
Evet o an öyle oluyor. Ama illa ki güzel yanları da var. O güzel yanların tadını çıkar.
(232 puan) tarafından
Bu günler geçsin ilk 3-4 ayini hatırlamasamda olur diyorum çünkü çok acı çekiyor gözümün önünde
(1,423 puan) tarafından
Maalesef yeni nesil bebekler böyle. Ama elden bir şey gelmiyor fazla. Elinden geleni yapsan da bazen işe yaramıyor. Ben de bu yüzden 2. Hiç düşünmüyorum.
(232 puan) tarafından
Öyle valla tekrar düşünmek delilik
-Reklam-
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Telefondan anne karnı sesi açın inşallah ise yarar motor sesi yağmur sesii  ben öyle agliyanca susuturyodum 
(232 puan) tarafından
Araba sesi biraz iyi geliyor ama ben tam olarak ne zaman geçer gerçekten geçer mi merak ediyorum
(3,767 puan) tarafından
Orası bilemem inşallah gecer
0 oy
tarafından
Valla o an geçmicek gibi geliyor ama geçiyor canım. Benm kızım da aynı anlattığın gibiydi şu an 29 aylık olmak üzere. Geçiyor sabır lazım. Geçmese inan benm kızımın ki geçmezdi. O kadar yıprandık ki maaile.. Bi de gurbetteyim ayyy hatırlamak bile istemiyorum, ama geçiyor 
(232 puan) tarafından
Benim kizim 31 aylik ama böyle değildi olsaydı eminim simdi çocuk falan düşünemezdim
tarafından
Aynen benm ilk cocugum böyle oldugundan 2.yi hiç düşünmüyorum :)
(232 puan) tarafından
Valla çok zor yaa insan gerçekten düşünemiyor bi daha
0 oy
(5,331 puan) tarafından
1 buçuk yaşına kadar devam etti kızımda çok şükürki geçti. Elden bişey gelmiyor sabahlarada kadar ağlardı çok yıprattı beni

Şimdi 2 buçuk yaşında bir cimcime☺❤
(232 puan) tarafından
Ayy o kadar mi yaa o kadar sürerse mahf oluruz
(5,331 puan) tarafından
Her çocuk bir değil genelde 3 aydan sonra geçiyor
(232 puan) tarafından
İnşallah bizimki de geçer
(5,331 puan) tarafından
Geçer bence komşumun oğluda aynen öyleydi 3 ayı bitti düzeldi
(232 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah darısı bize
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Benim oglumda öyleydi sadece uyurken ve emerken aglamazdi bir de altini acinca cok kisa sure aglamazdi onun disinda surekli ama surekli agliyordu evde disarida hastanede arabada her yerde. Bir gun 2 saat kadar surecek uzun bir araba yolculuğu yaptik geri donerken butun yol uyudu ve o gun kolik sancilari bicak kesilir gibinkesildi 2 ay 10 günlüktü
(232 puan) tarafından
Yaptık onu da yaa 2 saat süren yolculuğumuz olmuştur ama yok yani boş bizimde 2 ay 2 günlük şuan
0 oy
(989 puan) tarafından
Kızımın 7. Ayda geçti canm . Ama 3.5 yaşına gelicek neredeyse çok mızmız ve aksi maalesef nasıl başlarsa öylr devam ediyor 
(232 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun. Rahatlatır belki gelecek olan mesajlar dedim ama yok malesef herkes ne çekmiş bu durumdan :(((
0 oy
(98 puan) tarafından

Benim bebegimde  2 buçuk aylık hiç gecmicek gibi geliyor akşam 9 gibi başlıyor ağlamaya hemde her akşam :'(

(232 puan) tarafından
Yalnız değilmişim bunu görmüş oldum inşallah geçer bu günler
(98 puan) tarafından
İnşallah geçer bu gidişle kafayı yiyeceğim:(
(232 puan) tarafından
Geçmeyen bişey yok aslında ama biz o sabrı gösteremiyoruz maalesef
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Benim hem kızım hem oğlum kolikti biri üç ay biri 4 ayda bitti 
(232 puan) tarafından
Ayy inşallah bizimde dediğin gibi erkenden biter yaa
(1,953 puan) tarafından
Biter bacım inşallah birde benimkiler de üç aylık ları ramazan da idi inan eşime iftar yaptırmadılar  iftar zamanı başlar sahura kadar sürerdi artk oturur aglardım arabalarda süründük resmen arabada duruyordu sadece
(232 puan) tarafından
Bizimki de Ramazan'a denk geldi oruç tutmak istiyorum ama cesaret edemiyorum
(1,953 puan) tarafından
Hayırlısı diyelim canım
0 oy
(7,254 puan) tarafından
4 buçuk aylığız gaz geçti gibi aslında ama hala ağlıyor 
(232 puan) tarafından
O ağlaması huysuzluktandir o zaman artık
(7,254 puan) tarafından
Evet huy artık inşallah geçer
0 oy
(521 puan) tarafından

Geçmiyor geçmiyor geçmiyor :( 8 aylık olduk morariyor ağlamaktan 

(232 puan) tarafından
Yapma yaa doktora götürmüyor musun ne diyorlar
(521 puan) tarafından
Götürmez olur muyum hiç bı şeyi Yok çok şükür sadece gazlı kolik işte
(232 puan) tarafından
Ama kolik 3-4 aylıkken geçer diyorlar hani
(521 puan) tarafından
İşte bende anlamadım kızım da kolikti 5 olunca geçmişti ama oğlum geçmek bilmiyor hastane sağlık ocağına dışında dışarı adım atamıyorum çığlık çığlığa kendimizi eve zor atıyoruz ağlamaktan
(232 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Geçiyor canım şuan 4 yaşında sabaha kadar mışıl mışıl uyuyor bende çok çektim o gazdan ayy ne zor günlerdi şimdi çok şükür diyorum hatta ne yalan söyleyeyim bazen özlüyorum o günleri 
(232 puan) tarafından
İnsan vakit çabuk geçsin istiyor geçince de eski günleri özlüyor
(2,537 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle her anın tadını çıkartmak lazım
0 oy
(5,501 puan) tarafından
Geçiyor canım geçiyor da senin ki de senden gidiyo görümcemin oğlu kolik bı bebekti birde gaz vardı ikisi olunca durdur durdurabilir sen gaz için görümceme humana kimyonlu rezene çayı aldık o biraz gazına iyi geldiydi kolikte 6. Ayda felan bitti 4. Ayda biraz hafifledi dedi Rabbim sana sabır versin çok zor valla 
(232 puan) tarafından
Öyle valla gece gündüz kalmadi bizee
(5,501 puan) tarafından
Maalesef canım kolay değil ama Rabbim kolaylık versin bebeğine sakinlik versin
0 oy
(346 puan) tarafından
Cnm şaka gibi ama 15 ayda son buldu bizimki ilk dogdunda belliydi zaten kucaktan indi an ağlardı 
(232 puan) tarafından
Ayy baya sürmüş ama geçmiş
(346 puan) tarafından
Her gece 4 kere kalkıyordu 12 aydan 15 aya kadar bazen 5 6.kez yeni yeni uyuyorum valla 24aylik çok şükür
0 oy
(739 puan) tarafından
Nurse + bı tane daha ilaç kulaniyoz iyi geliyor
(232 puan) tarafından
Diğer ilac hangisi
(739 puan) tarafından
Neoclc canım bitkisel
(232 puan) tarafından
O ne işe yarıyor
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Hiç geçmeyecek sandığın her şey gibi o da geçiyor canım :) az sabır... 
(232 puan) tarafından
İnşallah hemen geçer.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Senem. (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 253 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (122 puan) tarafından soruldu