0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Cevapları alayım fikir olsun 

32 Cevaplar

+1 oy
(1,656 puan) tarafından

Allah ne verdiyse :D

(2,977 puan) tarafından
Bizde bundan Yicez ;)
-Reklam-
+1 oy
(2,667 puan) tarafından

Bugün için bilemem ama sonraki günler için iftardan kalan yemekleri:D

(1,170 puan) tarafından
Bende öyleyim yemek yerim hep sahurda
(2,667 puan) tarafından
Hatta yemekleri bol yaparım ki sahura kalsın diye :D
(1,170 puan) tarafından
İyi yapıyorsun Allah kabul etsin
(2,667 puan) tarafından
Hepimizinkini canim
+1 oy
(2,675 puan) tarafından
Yumurta salatası yaparım hemen hemen her sahur. Doyurucu oluyor, şişkinlik de vermiyor. 
(15,992 puan) tarafından
Dün yapmıştı kahvaltıda soğanlı maydanozlu gece uyuyana kadar kokusu gitmedi ağzımdan ya. Bebemi emzirmek için uyandığımda ağzımda tad bırakmıştı ben sevmiyorum öyle ama yapınca yiyoruz işte ne yapak :D
(2,675 puan) tarafından
Sahursa soğan koymayın ama dişler fırçalansa bile soğan kokusu gitmiyor oruçlu rahatsız edebilir ☺️
(15,992 puan) tarafından
Evet öyle. Soğan koymayacam:)
(14,032 puan) tarafından
Yogurtlusunu da deneyin efsane bir lezzet
(109 puan) tarafından
Oldu o zaman nickli arkadaş bende senin gibi yapayım güzel fikir oldu teşekkür ediyorum <3
0 oy
(982 puan) tarafından
Sahur yapmıcam hiç canm sadece tek öğün akşam iftarda yicem . Adetim şuan yarın tutamıcam inşallah çarşamba gününe niyetli olurum
0 oy
(57 puan) tarafından
Yumurta hasliycam peynir zeytin hamur isi vs yenmiyor bizde ramazan boyu yumurta yeriz
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ilk günler özenirim gözleme, börek falan sonra kalan yemek, tost diye gider. Menemende iyi oluyor sahurda 
(263 puan) tarafından
Abhahaa benim gibi
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Ben akşam yediğim yemek ile tutucam orucumu sahur yapmıyorum. Eşime tereyağlı yumurta patates kızartırım Kahvaltılık koyarım yeter
(1,484 puan) tarafından
Tereyağlı yumurta da kızartma da susatir ama
(1,339 puan) tarafından
Kız bizim adama işlemiyor :D öyle yemese doymaz
(1,484 puan) tarafından
He tamam o zaman herkesin farklı işte
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Kahvaltilık yapicam yumurta cay domates falan
0 oy
(4,958 puan) tarafından
Menemen ve kahvaltılık koymayı düşünüyorum 
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Canım ne isterse aysuuuu onu yerim ☺
(263 puan) tarafından
Ya peygamber efendimizin bir sünneti varmış hurma süt içiyormuş ve tok tutup susatmıyormuş gün boyu da enerjik kalıyormuş onu bir deneyelim mi acaba
(1,406 puan) tarafından
Denemekte fayda var kuzum niye olmasın ben gerçeği bir şey yemeyi düşünmüyorum da bakalım yine de kalkacam ama
(2,367 puan) tarafından
3 hurma bı bardak süt geçen sene çok yapardım deneyin kızlar cidden güzel geçiyor oruç zorlamiyo
(1,406 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun bende deniyeyim bakalım.
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Sıradan her zamanki gibi kahvaltılık hazırlayacam. O da eşim gelirse. Gelmezse yoğurt yerim sadece 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Klasik kahvaltı yaparız biz 
0 oy
(7,650 puan) tarafından
Kahvaltilik cnm:)
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Her zamanki gibi tost yaparım heralde 
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Birşey yemeyi düşünmüyorum iftar yapicam sadece 1 dilim de cayın yanına tatlı düşünüyorum biraz zayıflamak için bakalım 
(263 puan) tarafından
Ben de işte peygamber efendimizin bir sünneti varmış 3 tane hurma bir bardak sütle tok tutuyormuş Bir de susatmıyormuş bir de gün içinde enerjik olmanı sağlıyormuş ben de bu ay içinde zayıflamayı düşünüyorum Ramazan dolayısıyla diyorum ki öyle yapıp sahurda iftarda da çorba salata ekmeksiz yesem acaba çok mu halsiz olurum
(3,646 puan) tarafından
Sadece çorba salata olmaz bence canım yanında yemekte olmalı ölçülü bi şekilde yemek ye kesin
(263 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun ya mesela çorba yerine sulu yemek nasil
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Haşlanmış yumurta peynir zeytin biraz yeşillik ben kendim için kilo almamak için eşimede tost olabilir bakalım oda benimkinden yerse onada aynisini yapacam inşaAllah:) 
0 oy
(2,352 puan) tarafından
afedersiniz ama basurum çıktı yine ayakta zor duruyorum sahura zar zor bişeyler hazırlıcam artık ama kahvaltılık tarzı yiyoruz hep 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Annemler mutlaka yemek tarzı bir şey yer. Mesela pilav makarna patates vs. Ama evlendikten sonra kahvaltılığa döndü olay 
0 oy
(639 puan) tarafından
Başladık mi evet başladık gecenin hir yarısı ay ay birde logusayim eşime ne hazırlıcagim değişik seviyor o 

Birde ebbek hiç uyumuyor zaten 
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Bilmiyorum :((((((

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 463 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (994 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

380,029 soru

11,375,917 cevap

34,862 kullanıcı

...