0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (624 puan) tarafından

image

Hoşgeldin ya şehri Ramazan, ben bu sene oruç tutamiyacagim çok üzgünüm 20 haftalık gebeyim bebeğimin suyu az olduğu için doktor önermedi,ama tabiki ramazanı hoş karşılayacam ,hatim indirecem ,bol salavat, bol dua edeceğim.simdiden Allah herkesin orucunu ibadetini kabul etsin inşallah:) kimin gönlünde ne geçiyorsa en güzelinden nasip etsin...

4 Cevaplar

+1 oy
(2,677 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Peygamber Efendimiz çocuk eğitimi anne karnında başlar diyor. Kur'an okuyup, tesbih çekerken elinizi karnınıza koyun ki bebeğiniz de faydalansın ☺️ 

İbrâhim Ve İnsan suresi dinlerseniz güzel huylu olur Yusf suresi dinlerseniz de güzel yüzlü. Ben her gün elimi karnıma koyup dinleyerek evde yürüyüş yapardım bitene kadar. Çiçeğim o kadar anlayışlı o kadar güzel huylu ki hiç bizi zorlamadı çok şükür ♥️
(624 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm , inşallah hepsini bu mübarek ayda uygulayacağım:)
(537 puan) tarafından
Ben Meryem süresi dinliyorum etkilimi oda acaba
(2,677 puan) tarafından
Elbette faydası vardır. Bunları da dinleyin mutlaka ☺️
(537 puan) tarafından
Tmm cnm tsk ederim♡
-Reklam-
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Amin canım amin hayırlı ramazanlar sende vaktinde sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah yavrunu ❤
(624 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(537 puan) tarafından
Sizinde ramazan ayınız mübarek olsun cnm :)) En sevdiqim ay Bolluk bereket ayı açlar doyuyor toklar yardımlasıyor en çok iyilik bu ayda yapılıyor Allah herkesin kalbine sevqi huzur versin.. 
(624 puan) tarafından
Evet cnm emin herkeste aynı heycan vardır ,ben ne yazık ki bu sene oruç tutamiyacagim ama yinde bu akşam ayrı bı mutluluk var , Allah herkesin yapacağı ibadeti,iyiliği kabul etsin inşallah:)
(537 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdayım tutmayı çok isterdim...
(624 puan) tarafından
İnşallah doğumdan sonra nasip olur .ben Allah kısmet ederse bebeğim 6 aylık olunca tutmayı düşünüyorum .
(537 puan) tarafından
Bende bakarım duruma qore o zamana..
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Olsun sonra tutarsın canım üzülme teşekkür ederiz ❤️
(624 puan) tarafından
İnşallah cnm , bebeğim doğduktan 6 aylık olunca tutucam inşallah:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 125 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 150 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.