0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Merhaba kızlar

22.09.2022 de TOKİ ilk evim projesinde asıl olarak hak kazandım.Ama hala bir ses yok.Acaba ben mi kaçırdım tokiye başvuran ve çıkanlar süreç nasıl oldu yardımcı olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Bizde bu yıl baş vuru yaptık hata eşim giti beldeye demişti biz bilgilendirecek bizde beklemedeyiz bu sene yapılan baş vuru da çıktı bilgisi olan varrmi bende öğrenim sizin nerde çikti cnm ne kdar ödeme yaptnz 
(41 puan) tarafından
İl belirtmek istemiyorum canım ama bizde hala ödeme yapmadık bekliyoruz çıksa güzel olurdu kiralar artıkça artiyo ev alınamaz artık ne yazık ki
(534 puan) tarafından
Siz ödeme mi yapyonuz her yıl bizm sadce kayıt yapınca Ödeme yapıldı 500 miydi 5 bindi eşim ödemeyi yaptı sonra çıktı die haber geldi hani sütünde duralım dedi işte eşim sordu demiş haber vercez ona göre tam butçce ödenecek mis
-Reklam-
0 oy
(291 puan) tarafından
Valla senelerdir bizimde tokiden ev gelcek  kira parası yatiyor ama daha evi göremedik
(41 puan) tarafından
İşte biz hala yatirmadik normal mi bu kadar zaman geçmesi
(534 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O zman bu iş çok uzun sürer sizn 2 yil falan ama çıkışa güzel evler ben yotupda bı memlketin görmüştüm çok kulanisli kaliteli rabbim tez zamnda bizlerede nasipe etsin
(291 puan) tarafından
Biz yatırmıyoruz parayı onlar bize yatırıyor
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Cnm bizede çıktı deprem bölgesi olduğu için öncelik depremzedelere verip teslim ettiler ama o sırada bizim tokide inşaatı devam ediyormuş 4 gün önce inşaatı görmeye gittik binalar bitmiş sadece peyzaj ve ufak tefek şeyler kalmış camii ve okulda bitmişti ordaki bı abiye sorduk 3 ay sonra teslim edilecek dedi bekliyoruz bakalım 
(291 puan) tarafından
Hangi şehir
(534 puan) tarafından
Evet eşimde dedi öncelik deprem bölgesine yapılıyor hak oranın zaten sonra buralra geçiş yapar dedi
(1,568 puan) tarafından
Diyarbakır
0 oy
(655 puan) tarafından
Canim biz 3 bucuk yıllık evliyiz ve 4 yildir tanışıyoruz esim daha biz tanismadan basvuru yapmış yeni nisanlanmistik kendisine çıktığını öğrendik yapılmaya baslandi ama cok uzun sürdü pandemiye denk geldi daha 4 5 ay once ilk pesinatini verdik 150 bin daha evimiz teslim edilmedi haziran gibi diyorlar ama net birsey yok teslim edilincede 150 bin vercekmisiz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,719 cevap

34,975 kullanıcı