0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Instagram hikayeme şöyle bişey yazdım dün;

"Mesafeli olmanın en iyi yanı budur;kararlarını sorgulayamazlar, düşüncelerini yargılayamazlar ve sen izin vermedikçe hayatına dahil olamazlar. "

Bu söz hoşuma gitti paylaştım görümcem de mesaj atmış bu yüzden mi bize mesafelisin diye. Ben de dedim size mesafeli falan değilim onu nerden çıkardın  aşk olsun  dedim gördü cevap yazmadı. Kendisi evli şehir olarak da uzakta. Öyle görüşmeler falan anca telefonda oluyor. Onu da sürekli yapamam zaten arada bir görüşür yazışırız. Kaynanamla daha da fazla konuşurum hatta. Niye böyle dedi anlamadım. Aralarında konuşmuş olabilirler mi acaba sonramıyorum da yahu :)

Dün de eşimle toplu görüşme yaptılar annesiyle. Görümcem de dedi ki bayram tatiline size gelicem çocukları alıp haberiniz olsun. Biz de buyur gel dedik sevindik. Ben sonra mesajı gördüm meğersem  ondanmis 

5 Cevaplar

0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben olsam yok kız sen bize mesafelisin malum arada dağlar var diyip olayı kapatırdım. Boşver herkes alındığı yerde kalsın mesafeyse mesafe. Hiiiç takma valla
(800 puan) tarafından
Şu kafalarda yasicam varya
(47 puan) tarafından
Keşke takmasam ama olmuyor işte
(800 puan) tarafından
Hiç olmuyo
Takmayanda büyük nimet
-Reklam-
0 oy
(621 puan) tarafından
Yani laf biraz ortaya olmuş yarası olan da gocunmus gibi..Bende olsam üstüme alinirdim aranızda mesafe var sonuçta ..Eğer ona demediyseniz güzel bir dille telefon açıp anlatın 
(47 puan) tarafından
Üstüne alınmış ki tepki verdi hiç beklemiyordum. Bilsem paylasmazdim ay
0 oy
(800 puan) tarafından
Kız takma allahın manyagini
(47 puan) tarafından
Shfddgh ilahi :))
0 oy
(93 puan) tarafından
İnsanların beklentileri alinganliklarj sadece kendilerini ilgilendirir. Bence hiç üzerine düşmeyin zaten açıklama yapmışsınız. Yine konusunu açarsa size denemiştim. Bizim aramizda benden yana ruhen bir mesefa yok, sizde varsa ya da öyle hissediyorsaniz bilemiyorum dersin gülerek :) bunları düşünerek vaktinizi enerjinizi harcamayın bence
(47 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için dikkate alıcam.
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Kendi kendine tribe girmiş özel gününde mi ki :) yani bu illa laf sokmak için olmayabilir veya eş ailesine olmak zorunda değil bazan kendi ablana annene en yakınına da mesafe koyarsın bu yüzden. Geçen annemle konuşuyorduk ben herkes sadece ilgi bekliyor ama kendini zahmete sokmuyor ben kimseyi pohpohlayamam dedim aslında dayimlar idi mevzu ama kaynanama da öyleyim eşim yanımda idi ama hiç sen anneme mi diyorsun demedi 
(47 puan) tarafından
Ben hiç onları düşünerek paylaşmamistim oysa. Şey gibi oldu resmen durup dururken çürük elmalar kendini belli etti.Demekki aklının bir köşesinde varmış bu düşünce

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 273 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 557 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 561 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 367 göst.