0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (426 puan) tarafından
Hanımla benim bı görümcem var üniversite çalışıyor dıştan sahura kadar yatmıyor  benimde kızım var 22 aylık ve hamileyim ben yatıyorum sahura kadar sahurda kızım uyanmazsa alarm sesine yemege yardim ediyorum ama uyanırsa emziril uyutmaya çalışıyor um bazende  kızım uyumuyor ö hazırlıyor sofrayı mide bulantimdan bir yere yanaşamıyor um 4 aylık hamileyim dolap silme istiyor du kokudan şilemedim oda silmedi en son burnumu tikadim zorla sildim tuvalet banyo yikayamiyordum bugün zorla onları da yıkadım ve görümcem hala uyuyor kalkmadı gerçekten sinir oluyorum sizce kim haklı bir yere gidiyor uz çocuğu benden alıyor bazen insanlar görümcem söylüyor kızımı severken seni annesi zannettim diye sinir oluyorum sürekli akıl veriyor söyle yap böyle yap kızımın iştahı pek açık değil yumurtayı sade yemiyor bende birazcık sucuk falan dogruyorum öyle pişiriyor um yok öyle yapma yok tuzunu az köy sanki ben bilmiyorum 2 yaşına gircek hala aynı gerçekten delirmek üzereyim 

3 Cevaplar

+1 oy
(5,575 puan) tarafından

Konu gerçekten kim haklı mı???? Neden müsaade ederseniz böyle şeylere anlamıyorum gerçekten okurken elim titriyor sinirden :woot:

(5,575 puan) tarafından
Eeee bak. Eşin nasıl peki sana karşı
(426 puan) tarafından
Ailesinin dolduruşa çok geliyor o yüzden bazen kavga ediyor uz
(5,575 puan) tarafından
O kötü ya. Peki sen iş yapmasan rahatsızım desen uyusan laf eder mi sana
(426 puan) tarafından
Aslaa ben geçen yıl sağlıksız gebelik geçirdim ailesi iş buyurdu o bana git yat dedi o akşam Ağrı'dan acillik oldum düşük yapıyor dum
(5,575 puan) tarafından
Tamam çok güzel daha ne istiyorsun. Boş ver bak beni dinle sen :-) yapabildiğin kadarını yap gerisini bırak kim yapıyorsa yapsın
-Reklam-
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Kaç yaşında görümcen
(426 puan) tarafından
26- 27 yaşında
0 oy
(7,177 puan) tarafından
O yapmıyorsa sende yapma bir akıllı o herhalde sende ne diye kendini ezdiriyorsun ki
(426 puan) tarafından
Ya silemedim 3 aydır kokudan dolabı en son baktım küf oluşmaya başlamış sildim mecbur bana laf sokuyor lar iki misafir geliyor ben kötü gelin oluyor um

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 660 göst.
21 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...