+1 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (4,259 puan) tarafından

image

Yaradan bayramı da gösterir umarım :)) böyle derdi babaannem. :) akşam menüleri neler. Çıldırdım yapacak yemek bulamıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı Ramazanlar canım 

Benim menü şuan sadece kıymalı domatesli bezelyeli bulgur pilavı hazır 

Cacık yapacağım ana menü ve çorbaya karar veremedim bende şurada durayım 
(4,259 puan) tarafından
Çorbam var. Kremalı mantar yaptım da. Bende de yemek yok:D
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından

Amin.... Tepsi kebabı pirinç pilavı çorba ..eşim oruçlu benimki bugün bozuldu :'(

(4,259 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun :( tepsi kebabı düşünülebilir. Teşekkürler canım
0 oy
(5,627 puan) tarafından
Bunu bende paylaşacaktım ama oğlandan vakit bulamadım ☺️Rabbim inanan her kesin ibadetlerini kabul ve makbul eylesin.

Çökertme kebabı

Çorba

Salata 

Kızılcık yaptım bide komposto gibi 

Bide sütlaç 
(5,627 puan) tarafından
Sorgulamak hesap sormak ayrı , merak etmek ayrı bunu algılayamıyorsan o senin sorunun:) münakaşaya girmek istemiyorum seninle belli sataşacak yer arıyorsun ama çok daha önemli işlerim var benim üzgünüm
(776 puan) tarafından
Arkadasini merak edersin..seninki merak degil sorgulamakti..ben tam olarak bundan sikayetci olup insanlar niye boyle derken sen niye oruc tutmuyorsun diyememelisin bana..sana ne? Kime ne! Ve evet biliyorum önemli islerini..diğer postlara cevap yetiştirmen lazım:DD hadi orucunu tuttuğun gibi dilini de tutabildigin bir hayat diliyorum sana byee..
(5,627 puan) tarafından
Sorunlu bir insansın sanırım anlama problemin var senin. Sen oruç tutmuyorum yazmışsın doğal olarak merak ettim nedenini, neden oruç tutmuyor sun alevi misin dedim. Bunun nesi sorgulamak??? Kendinle çok ama çok çelişiyor sun yapma küçük düşürme kendini bir duruşun olsun
(776 puan) tarafından
Ben oruc tutmuyorum diyip susmadim icerigi algilayamayan sensin..sorulmasi hosgorulu olunmamasi ne kadar yanlis derken Hic tanımadığın bir insanın orucunu sor ve sonra bu postu açan kişiye aa ben de bunu paylasacaktim de..kusura bakma ama çelişkinin somut ornegisin..:DD
e hani onemli islerin vardi 3dakikada cevap vermissin..:)) kankalarin gelmeden ben kaçayım.. seninki kadar olmasa da benim de önemli işlerim var :DD
(5,627 puan) tarafından
İşi gücü bıraktın beni mi takip ediyorsun :-) canın sıkılıyorsa aç kitap oku dışarı çık gez dolaş, ama insanlara sataşma. Durup dururken senlik bir durum yokken konu üzerine post açıyor sun ve saygıdan bahsediyorsun ama sende olmayan bir saygı :-) sen insanların sana saygı duymasını istiyorsan önce hak etmen ve kendinde aynı şeyi yapman lazım. Ukala ukala yazıp kendince laf soktuğunu düşünüp sonra ağlayıp saygı bekleyemez sin. Hadsiz bir insana gösterecek saygı yok bende kusura bakma. Şimdi git ağlayarak günlüğüne yaz:-) benden bu kadar kal sağlıcakla...
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar canım ❤️

Bende kaynanam gildeyim menümüz :

Çorba 

Fırında tavuk patates

Pilav

Sarma 

Salata 

Portakallı pasta 
(4,259 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun :)))
(2,886 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sizede afiyet olsun ❤️
0 oy
(15,980 puan) tarafından

Hayırlı ramadanlar canım. Bende Maklube mercimek çorbası ve salata var.. havuç tarator da yapacam ama eşim daha uyuyor pazara gitmek lazım..bakalım ne zaman uyanacak :)

(4,259 puan) tarafından
Tıklım tıklımdır pazar
(15,980 puan) tarafından
Bizim pazar öyle pek kalabalık olmaz. Eşim de büyük ihtimal ikindiden 1 saat önce uyanır öğle namazını kılmak için sonra gider. O zamana kadar olan kalabalık da azalır
0 oy
tarafından

Hayırlı ramazanlar :).

Ben akşama tavuk patates pilav salata içecek planlıyorum birde çorba yaparım şuanlık canım domates çorbası istiyor severim tatlı da puding :)

0 oy
(93 puan) tarafından

Hayırlı Ramazanlar:)

Firinda sebze ile tavuk (sebzesizde olabilir), pilav ,cacık veya ayran olabilir  :) 

0 oy
(1,150 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar köfte yaptim onunla güveç yaparim aksama mercimek corbasi pilav ve salata tatlı
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar csnimmm çok şükür kavuştuk 2 sene sonra elhamdulillah çok iyi hissediyorum kendimi onun mutluluğunu yaşıyorum amien ecmain 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Eşim sağ olsun bugün mangal yaktı dışarda hava çok güzeldi. Dışarda yedik. Hayırlı ramazanlar.
(4,259 puan) tarafından
Ohh afiyet olsun kuzum :))
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Amin canım amin babaannenin ellerinden öperim hayırlı ramazanlar 
(4,259 puan) tarafından
Rahmetli oldu bacım ya. :)) yine de sağolasın :))
(1,404 puan) tarafından
Ayyy kusura bakma canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
(4,259 puan) tarafından
Estağfurullah kuzum hastaydı yaşlıydı Allah çektirmedi diyelim. Sağol Allah razı olsun :))
0 oy
(965 puan) tarafından

Hayırlı ramazanlar herkese<3

0 oy
(2,265 puan) tarafından
Aynı şeyi paylaşacaktim fırsat bulamadım bugün 

Rabbım tuttuğumuz oruçları yaptığımız ibadetleri kabul eylesin bende menü yoktu eltime davetliydik gitmeseydim tavuk döner çorba salata yapicaktim çocuklar ne isterse o
(4,259 puan) tarafından
Amin canım. Tabi çocuklar ne derse o :D
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Hayırlı Ramazanlar tutabilen herkesin kabul olsun inşallah  
0 oy
(918 puan) tarafından
İlk gün firinda kaburga, arpa sehriye çorbası salata ve pilavı

İkinci gün Pideli köfte, salata, dünden de çorbam ve pilavim var. Son dakika menu değişikliği yaptım bu şekilde canım fikir olsun ❤️
(4,259 puan) tarafından
Aaa akşama ben de pideli köfte olayına girebilirim bak. Hem çocuk seviyor, eşim de sever. Bi de çok basit valla müthiş
(918 puan) tarafından
Evet gerçekten basit ve lezzetli. Şimdiden eline sağlık ❤️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde 26Tanerin annesi (30 puan) tarafından soruldu
+18 oy
24 cevap 820 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,070 puan) tarafından soruldu