0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kızlar dün resim atmıştım nişan mı diye akşam iki kere o şekilde geldi kalktığımdan beri 2 kere daha o şekilde geldi nişan sürekli böyle gelen bişey mi normal mi yani sizce bı kere gelmez mi ?

6 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bilen yok mu?
-Reklam-
0 oy
(216 puan) tarafından
Canm sen gitsene hemen acile ne duruyon
(216 puan) tarafından
Yok canm deki yatmak istemiyorum de ben öyle yaptm bebeğin hareketlerinin dinlesinler bir ama yinede sen bilirsin o kadar emek verdin karninda tasdin Allah korusun bir baktr dün görmüştüm postunu gitsen şimdi eğer normal dogumsa geceye dogurursun
(1,778 puan) tarafından
Bacım ne bilim korkuyorum zaten bı yandan 3.5 yaşında kızım var yatış verirse diyorum çıkartmaz kaç gün kız perişan oluyo doğum olmazsa bu sefer boşuna beklemiş olcam kafam allak bullak valla bı sancılarim gelseydi rahat rahat giderdim neyse biraz daha bekliyeyim olmadı giderim baktırırım❤️
(216 puan) tarafından
Bacm kızına bakacak kimse yokmu niye suni sancı verseler hemen dogurun
(1,778 puan) tarafından
Var kaynanam bakiyo da durmuyo işte onlarla da suni sancida beni çok korkutuyo ilki öyle oldu zaten
(216 puan) tarafından
Korkma bacm ya ben de korktum ama mecbur onu doguracan içinde kalacak hali yok
0 oy
(196 puan) tarafından
Ever benimde öyle olmuştu ambulans doktorunu gelmişti muane edemem suyun patlayabilir dedi o yüzden açılmamı kontrol edemedi 

Haftalık muanem de doktora anlattım normal dedi 

Bğnye doğuma hazırlandığı için mukusu atıyor canım 

Bu arada nişan gelince hemen dopum okucak diye birşey yok o yüzden sakin ol sancılannınca git doktora şimdi gitmene gerek yok benim 38 de nişan gelmişti 40+3 de doğurdumkişiden kişiye değişir kimisinin açılması hizli ilerler kimisi ben gibi 2 3 cm ile 2 hafta durur
(1,778 puan) tarafından
İkinci dogumum olacak canım ilkinde böyle bişey olmadığı için panik yaptım biraz dediğin gibi olur inşallah bakalım sancıları bekliyorum teşekkür ederim bilgilendirdigin için
(196 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Şimdi baktım canım evet o nişan parça parça gelmiş sancın falan yokmu 
(1,778 puan) tarafından
Var ama çok değil canım
(1,239 puan) tarafından
Nişanı gelip 2 gün sonra doğuma gidende var bende bi avuç gelmişti seninki parçalı gelmiş canım
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Canm benmde 3 gün sürmüştü bu şekilde daha da arttı gitgide ve doğum basladi
0 oy
(776 puan) tarafından
Benim nişanım gelmişti ama sancı falan yoktu hastaneye gittim yatış verdiler sonra doktor dedi ne zaman doğum olacağı belli değil istersen imza at çık sen bilirsin bende öyle yaptım imza attım çıktım üstünden bir ay geçti 41 haftalık olunca artık suni sancı ile doğum yaptim . Riske atmayın bebek hareketlerine de dikkat edin 

İlgili bir soru bulunamadı

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...