0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ilk postumu okuyabilirsiniz kaset bozuk falan hiç bişey çıkmadı ikinci test.yaptim acaba varmı yokmu adetim yarın daha bir ayim doluyor

14 Cevaplar

0 oy
(5,391 puan) tarafından
Ben direk çizgiyi gördüm
tarafından
Cnm ilk yaptık byle etrafi hafif kırmızı oldu ama çok hafif eşim dedi tek çizgi bişey yok ben duşa grdim ama.bes daka falan snrasi baktım byle olmuş eşim dedi 20 daka olmadı beş enfazla 8 daka falan byle oldu
-Reklam-
0 oy
(1,041 puan) tarafından
Var var gözün aydın istiyorsanız
tarafından
Evet istiyorduk dedim bu ay kalmayablirim ama çok mide bulantısına benzer bişey var sürekli iştahsizlk falan byle çıktı beş daka falan kan verecem yarin
(1,041 puan) tarafından
Gönlünce olsun inşallah ♥️
tarafından
Allah' razı olsun cnm inşallah
0 oy
(163 puan) tarafından
Silik çizgi var 
tarafından
Evet var bende öyle dedim ama beş 8 dakika snrasi byle oluştu ilk tek çizgi etrafı pembe oldu snra bu çıkmış
0 oy
(390 puan) tarafından
Silik de olsa ikinci çizgi var giib canım 
(390 puan) tarafından
Aaa benim ortanca kızla :)
tarafından
Senin kaç çocuk var
(390 puan) tarafından
3 tane biri 2 aylık
tarafından
Maşallah cnm Allah bagislasin
(390 puan) tarafından
Amin cnm insallh cümlemizin kini
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Var sanki canım hayırlı olsun 
tarafından
Var dimi ama çok silik olması galiba erken anlamına mı gelyor kanda çıkar kesin yarın sağlık ocağına kan verceem
0 oy
tarafından
Hamilesin hayırlı olsun
tarafından
Valah bnde test yaptm ilk tek çizgi çıktı snra duşa gryroim dedim bı baktim etrafı pembeleşti beş dka falan snra eşim dedim silik var
0 oy
(2,309 puan) tarafından
Hayırlı olsun bacı hamilesin 
tarafından
Allah razı olsun yine kan vereyeim
(2,309 puan) tarafından
Aynen. Ver garanti
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun canım benim çok mutlu ol
tarafından
Alalh razı olsun cnm bende post açmıştım bu ayda kesin yok dye iki ay önce kürtaj oldum bakalm
(1,134 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlat eylesin
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Var gözüküyor hayırlı olsun
tarafından
Allah' razı olsun cnm bakalım kanda çıksa yarın vereyim kan
0 oy
(284 puan) tarafından
Var canım hayırlı olsun 
tarafından
Saol cnm bı kan versem kesin net cikar
0 oy
(963 puan) tarafından
Hayırlı olsun :)
tarafından
İnsaalah cnm çok şasrdim hiç beklemiyordum sadece bu aralar çok bulantım var di
0 oy
tarafından
Yani bişey göremedim 
tarafından
Kız herşey var demiş silik görünüyor ya iyice yakın yap
tarafından
Hımm ilk cocukmu
tarafından
Bir kızım var birtanede kürtaj oldum cnm
0 oy
(5,073 puan) tarafından
Hayalet çizgi var gibi duruyor. Kan ver bence
tarafından
Evet cnm blmiyorum çok kararsızım ilk test almış eşim ince bişey byle boğuk kirzmizi çıktı bişey anlamadım bu kaset aldım yaptım byle etrafı hafif pembe oldu duşa gryordum.bende eşime verdim dedim bak pembe olmuş var sanki duşa grdim beş daka snra eşim dedi silik çıktı hayalet çizgi olmuş dye baktım kan vercem yarın akşam
tarafından
Pardon yarın sabah
0 oy
(274 puan) tarafından
Ben gördüm çizgiyi canım çok erken dönemde olduğun için bu kadar silik çıkmış olabilir kan ver hcg 5in üstünde çıkar
tarafından
Tabi mesela kziim var ben ona tutundum resmen haftalarca yemek yemedim ama merak etme olur olursa da kmseye söyleme biz herkese yaydik milletin gözü. Çok pis yemin ederim test yaptım şuan halen kmseye söylemedik önce kalp dinleyersek snra syeleyecz bide bennmde göğüs ağrım vardı zaten kalbini hiç duymadım sen hiç duymadın dimi
(274 puan) tarafından
Bende herkese yaydım ya tutamadım ilk sevinç hayecan herkesle paylaştım çok pişman oldum bende bu sefer hamile olursam kimseye söylemicem bende 12 hafta dolana kadar dıktor 12 haftaya kadar her hamilelik riskli demişti
tarafından
Tabii çok haklısın kız bide bişey deyecem ben ek iş alışmışım eve avize oda çok slikon kokuyor baş ağrısı yapyor resmen eşimede hiç söylemedim geçen hafta bı koli btrdim galiba vercem geri yoksa kokusu gebeliği etkiler eşim ağzıma edecek sabah dyordu çamaşır suyu falan kokulara dakkat et kmysal kokulara dye
(274 puan) tarafından
İade etsen uyu olur canım kimyasal koklama bebeğe zararlı artık senin aldığın herşey bebeğe geçiyor sigara kokusu bile zararlı onun için havalandır evi
tarafından
Valah haklsiin kendimi riske atmayayim verim gtsin valah bide bulantı oluyor byle hafif hafif iştahım yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bebisbekliyorum (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
26 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...