0 oy
82 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (151 puan) tarafından
Kızlar hamile değilim, emzirmiyorum. Saçlarım çok dökülüyor heryer saç oluyor, topluyorum artık saçımı . Bugün duş a girdim duşakabin saç dolmuş ,saçımı taradim sonra yine baya döküldü. Cildiyeye gidicem ama başka ne yapabilirim tavsiyeniz var mı? Hangi yağı kullansam iyi gelir

4 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var ne yapsam olmadı eğer yaptıklarınızdan sonuç alırsanız buraya tekrar bilgilendirme yapar mısınız lütfen :))
(151 puan) tarafından
Tabiki de, cildiyeye randevu bulduğum gibi gidecegim
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Vitamini eksikliği de yapiyormuş canım 

Yağ değil de biotin aldim kullanıyorum iyi geldi bana 

(771 puan) tarafından
Canım valla benim moralim sıfır gece Ankara'ya hacettepe ye gitmek için yola çıkacağız biliyorsun ben adanadayım burası oraya gönderdi benim 2.5 yaşındaki kız rahatsız teyzesi dua et inşallah
(1,230 puan) tarafından
Ahhh neyi var abla kazasız belasız gidersiniz inşallah sıkma canını kuzucuk iyi olsun da Rabbım bu hayırlı günlerin mübarek ayların yüzü suyu hürmetine kuzuma acil şifalar versin dualarımda olacak inşallah ❤
(771 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim doğdu doğalı ileri derecede reflüsü vardı kusması çok fazla halen katı gıdaya geçemedik tutarken midesi bulanıyor kusuyor hacettepe de yutma merkezi incelecek
(1,230 puan) tarafından
Ayyy Rabbım şifa versin kuzuma sıkma canını abla Allahin izniyle her şey düzelecek ❤ öp benim yerime prensesi
(771 puan) tarafından
Kuzum biz çıktık yola dua et inşallah öptüm prensesi senin yerine ne zor sağlık için o şehirden o şehire gitmek
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Erkek tipi dokulmem var sarimsakli sampuanlar mavi serumlar bioblas bioxcin  herseyi kullandim acik bildigin moralim cok bozuluyor benimde cildiyeyede gittim onun verdigi sampuani da kullandim ilmadi benim ki genetik
0 oy
(704 puan) tarafından

Benim deeeeee :'(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 59 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
31 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde F.a.t.m.a. (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde F.a.t.m.a. (20 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,713 cevap

34,767 kullanıcı

...