0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar öncelikle kız erkek olması hiç fark etmez ama insan merak ediyor ister istemez birde esylarini falan alacam özele gittim erkeğe benziyor dedi 15 haftalikken sonra ne zaman gittimse hep arkasını döndü  gostermedi bu gün devlet hastanesine gittim bir umut yine göstermedi.. Dedim doktora  özelde erkege benzetti dedim, ben cinsel organı görmeden kız erkek diyemem dedi. Ama özelde ki kemik yapısına göre yorum yaptı. Şaştım kaldım ben  nasıl hangi renk kıyafet alacam :) 

5 Cevaplar

0 oy
(12,801 puan) tarafından
Detaylı ultrasonu bekleyin derim ne olur ne olmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Biraz daha bekle canım benim minik kuşum da göstermedi taa ki detaylı da gösterdi ☺
0 oy
(276 puan) tarafından
Kıyafet için şimdiden yavaş yavaş almak istiyorsanız nötr renkler tercih edebilirsin kahve, bej, krem gibi bende net 16. Haftamda devlet söyledi 14. Haftada yapı erkeği anımsatıyor demişti 
0 oy
(187 puan) tarafından
Eltimde Dr gitti 15 haftalikken erkeğe benziyor dedi tekrar gitti Dr cinsiyet gostermiyo dedi doğuma kaşar bilmiyodu doğduğunda kız dünyaya geldi
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Biz büyük oğlum da böyle bir durum yaşadık 4 ayrı doktora gittim 2 si erkek 2 si kız dedi 16 haftalıkken emin olamadik 23 24 haftalıkken detaylı da doktora anlattık asla göstermiyo çıktım tatlı yedim 15 yürüdüm e kez girdim ultrason odasına en son gördük pipi yi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Haticehasan33 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 212 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya 5821 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.

378,397 soru