+1 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
Nerdeyse her gün ocak siliyorum aparatlarını her gün çıkarır yağ kirle temizlerim olmadı makineye atarım çok vaktimi alıyor. Kızımın oyuncaklarını toplarken Lego ayrı kitaplar aynı yönde dizili kalemler aynı yönde dizili yapmaya çalışırım. Banyoyu nerdeyse her gün yıkıyorum ama haftada bir de çamaşır makinesi çekip orayı da silesim geliyo.Koltuğun örtüsü olmadan eşim otursa veya biri koltuğu tekrar silmek gerektiğini düşünürüm. Mutfağı silsem bulaşık makinesini ve buzdolabını çekmeyince içime sinmez. Yani detaylara çok takılıyorum ama ortalığın dağınıklığı bitmiyo. Ve kendimi her gün temizlik yaparken buluyorum ama asla bitmiyo. Bugün arkadaşımla konuşurken  karar verdim ocağı sadece yüzeysel silip hafta da bir aparatlarını çıkarmak gibi.Tavsiyeniz var mı

25 Cevaplar

0 oy
(1,143 puan) tarafından

Yav bacım ben iki çocukla tuvalete zor gidiyorum dermişim :D

-Reklam-
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Üst kısımları yaparım da alta doğru takıntı olmus sende bence fazla evet temiz olunmalı düzen şart ama fazlası kendine yazık kendine zaman ayiramazsin tenizlikl3 kafayo yersin ki temizlik nankördür hergun ister zaten
0 oy
(3,580 puan) tarafından
O saydığın detayları her gün yapmıyorum yani normal mi değil mi bilmiyorum ama bencr gereksiz günlük detaya girmek canına yazık
0 oy
(1,971 puan) tarafından
İstesemde yapamam fıtıgim var. Zaten basima ne geldiyse iş yapmaktan gekdk
0 oy
(48,735 puan) tarafından
o kadar detay yapinca ne kizima nede kendims hic vakit kalmiyor ben rahat insanim dinlenmek uzanmak istiyorum ☺️ bazen bütün gün oturmam bazende hic is yapasim gelmez 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 339 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 128 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 308 göst.
19 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.

381,229 soru

11,412,809 cevap

34,956 kullanıcı

...