0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından

<3 Merhaba Hanımlar <3

• 34. Haftaya girmek üzereyim ve yeni eve taşınıyoruz. Evin temizliğinin iyi olması gerekiyor diye düşünüyorum yeni doğmuş bebek gelecek sonuçta. Ama sizlere şöyle bir sorum olacak tecrübe sahibi olanlar için. Benim yakınımda temizlik konusunda yardım edebilecek pek kişi yok o yüzden Çamaşır suyuyla kendim temasa geçip dikkatli olarak temizlesem etrafı güzelce, sizce bir sorun içerir mi? Eldiven ve maskeyle çok fazla kokusunu içime çekmeden, cam ve pencereleri açarak yapsam nasıl olur? 
  •         

Cevap verenler için şimdiden teşekkürler.. 

2 Cevaplar

0 oy
(11,086 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bi günde bütün eve çamaşır suyuyla girişme de... gün gün parça parça yapsan dediğin gibi dikkat ederek, çok bişi olmaz sanırım. Ama eşine yaptırabilirsen daha iyi. He bi de onların kokusuzları falan varmış öyle alırsın. 

Normalde kullanma derdim ben ama eve yeni gireceğin için diyemiyorum için rahat edecek şekilde dikkatlice temizlersin. Ha bi de sakin cif bile karıştırma, başka hiç bişeyle birlikte kullanma
(5 puan) tarafından
Ben yurt dışındayım canım, eşim türkiyede şuan iş yüzünden. Mecbur bana kaldı herşey ama seninde dediğin gibi hepsini bir anda değilde daha temkinli yapsam iyi olur. Yorumun ve tavsiyen için çok teşekkür ederim. Eş uzakta olunca çok sıkıntı oluyor onu anlamış oldum :/
(11,086 puan) tarafından
Rica ederim canım. Yaa Allah kavuştursun hele hamilelikte eş yanında değilse gerçekten çok zor.. Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu olarak bingo kullan domestos kadar etkili değil ama en azjndan kokusu yok

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 305 göst.
19 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 497 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı