0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar iki bebeğim var biri 20 aylık diğeri 6 aylık küçük olan gece acikirsa uyanır başka yok büyüğü gece sürekli uyanır küçük olan ağlayınca çok bağırıyor doğduğundan beri ayrı odalarda uyuttum ama annem benle kaliodu o büyüğün odasında kaliodu küçük benle kaliodu şimdi annem gidecek ben birini başka odaya diğerini yanıma Alicam ama.hangisini yanımda bırakmalıyım bilemedim büyüğü uyandiginda birini yanında gormediginde kıyameti koparıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Her ikisini de beraber aynı odada yatırsanız olmaz mı?
(19 puan) tarafından
Küçüğü ağlayınca büyüğü de kalkıyor bir süre sonra alışır mi acaba
(1,431 puan) tarafından
Alışır bence zaten 6 aylık olmuş. Şimdi birini ayrı yatırıp birini yanına almakta olmaz bence büyüğü ağlıyor diyorsun yalnız kalamıyor diyorsun kardeşine alışmış olur hem küçükte zamanla alışır
(4,198 puan) tarafından
Buyugun okul olayi yok. Bencede ikisini de ayni odada yatir . Yanida degil cck odasina alisain ikiside. Bebisi emzirmeye kalkmak zirt birt zor olur ama sana cvk odasina alisir ikiside . Benim kizim anaokundaydi kardesi olunca. Kardesi yatiramadim yanina okula kalkiyordu sabahin korunde birbirlwrini uyandirirlar ikisinin de uykusu bolunmesin diye. Emzirmwyi brakir brakmaz okul tatilinde ayni odaya gevirdim ufagida cck odasina yani.
-Reklam-
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Benim iki oğlum var hemen hemen aynı durumu yaşıyoruz ben ikisini aynı anda ayırdım odaları vardı zaten ama.sadece öğlen uykusunu Kendi odasında yapıyordu. Şimdi ikisini birlikte Kendi odalarinda uyutuyorum. Büyüğün tek ayrılmasını istemedim çünkü bizi küçükle aynı odada görse icerlermjş gibi geldi. Bir kez yaşadık ben küçüğü emzirken büyüğe arkam dönük kaldı ortalarjnda yattığım için oğlumda kardeşine sarıldım ona sarilmadim diye içli içli hıçkıra hıçkıra ağladı anne bana sarilmadi diye kendimi çok kötü hissetmiştim. O yüzden ikisini birlikte ayır bence ayircksan
0 oy
(887 puan) tarafından
Büyüğü al yanına sensiz olmuyorsa diğerini bir güzel uyut odasında uyusun
0 oy
(12,681 puan) tarafından

İkisini da. Bi süre sonra alişiyor bır bırının sesine

20 aylık benim kız da bir yaşından beri odası ayrı oğlan iki bucuk aylık onunda odası ayrı ikisiyle de yatmıyorum 
(12,681 puan) tarafından
Canım iyi gecelar ☺️
Montessori içine tek kişilik yatak aldık trendyol'dan ikisıde uygun fiyatlı aldım ben ama memnunum döne döne yatıyor
Defne ayakta git gel yapardım beş on dakika sonra uyurdu karnim iyice buyudu rahatsız oldu herhalde yatağında uyumaya başladı nini açıp yatağına koyuyorum bekliyorum uyuyunca çikıyorum şimdi de bekliyorum)))
Efe sallamayacam kendi kendine uyutacağım dıyordum hayaller ve hayatlar kolik çıktı malum park yatak aldık salincakta uyuyor ))))))
Kolik geçince artık unutturacam inşallah

Siparişlarım sayfasına gidip geliyorum link ekleyeceğim yatak için
(12,681 puan) tarafından
(12,681 puan) tarafından
(50 puan) tarafından
Aynı odada mi yatıyorlar nasıl alistirdin
(12,681 puan) tarafından
Yok ikisi de kendi odasında yatıyor. Kız zaten bir yaşından beri odasında uyuyor. Oğlan ilk baştan kendi odasına koydum. Hangisi ağlarsa gidıp ihtiyaçlarını görüp çikiyorum. İlk günlerde korkuyordum aynı anda ağlarsa diye sesine aliştı bir birının küçük kolik uzun ağlamalari oluyordu kızım yastığını alıp çikar yerlerde uyurdu kulağını kapatıp))) aliştı aldırmaz uyur odasında şimdi
İkisının odası yan yana arada küçük koridor var
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Şahsen 6 aylık bebeği ayırmam asla yanımdan bisey olur eder boğazına tükürüğu gider korkarım ben benim büyük 4 yasinda odası ayrı küçük 7 aylık beşiği yanımda ayrı odaya da almam açıkçası çünkü tükürüğu çok gidiyor bogazina

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 246 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 664 göst.
29 Mart 2023 Moda kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.