0 oy
325 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Tabiki beeenn son adet tarihim 26 Ocak 

Test yapmıştım erken gebelik bundan bir hafta önce falan çıkmadı bişey kan vermeye de gerek duymadım adetlerim aşırı aşırı düzensiz.Sürekli de adet olacak gibiyim.Kistim vardı en son o yapar mı diycem ama hiç bu kadar uzun süreli olmadı.Yasayan var mı acaba güzel hanimlar

6 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından
Ben kistimden dolayı en fazla 5 ay en az 2 ay olmadığımi bilirim
(5,575 puan) tarafından
Adetten çıktıktan hemen sonra başla. Sabah akşam aç karnına bir ay boyunca düzenli kullan faydasını görürsün inşallah
(23 puan) tarafından
Tamam Allah izin verirse yapayım.
(106 puan) tarafından
Bende yaptim hafsa kistim düştü Allah'ın izniyle ama hamilelikten sonra yoğun bir şekilde çoğalmış belki yine yaparım diye kendi kendime mırıldaniyom amma düzen istiyor düzenli yapılmasi gerekiyor umarım tekrar yapabilirim Allah'ın izniyle
(5,575 puan) tarafından
Aynen düzenli yapmak lazım. Rabbim şifa versin inşallah kızlar ❤️❤️
(106 puan) tarafından
Amin bebeğim teşekkürler hatırlattığın için
-Reklam-
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Benimde düzensizdı bebeğim olmuyor diye ayrıldım ilk evliliğimden hamilelik hiç aklıma gelmemişti kist falan oldum herhalde diye gittim Defne iki bucuk aylık olmuş direk kalp atışlarını duyurdu doktor 
(23 puan) tarafından
Tarlusal içtim az önce. olmazsa yarın test yapayım yine.
(47 puan) tarafından
Senin ikinci evliliğinmi
(470 puan) tarafından
Ayrıldıktan sonra mı bebeği öğrendiniz?
(12,524 puan) tarafından
Evet ikinci evliliğim eşimin ilk

Yok ilk evliliğim ülkemdeydı ayrıldım Türkiye'ye geldım uzun yıllar sonra koca ayı le tanıştım)))
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Ben yaşadım hastaneye adet olmam için ilaç versin diye gittim bebeğin kalp atışını dinleti doktor 7 haftalık dedi 
(23 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Benimde yeni öğrendim kist varmış sağ yumurtalık ta doktor doğum kontrol hapı verdi daha adet olmadım ama soğan suyuna başladım aç içiyorum ins geçer ya bu kistler yenimi çıktı herkeste kist var ya
(23 puan) tarafından
Yeni değil bayadir vardı ama doğum kontrol hapı kullanmakta istemiyorum inşallah geçer tek istediğim bu benimde
(1,084 puan) tarafından
Bana yaz verdi doktor ama adet olmadım daha
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Pekı 11 aydır adet olmayan brn :F benım cok düzensız ya aylarca olmayabiliyorum. Hatta 2. Bebegımı bu yuzden 7 8 haftalık olunxa öğrendım belirdi adet gecikmesi dğeil halsızlıktı :) 
(23 puan) tarafından
Korkunç 11 ay olmasam çatlar ölürüm herhalde birde bende siskinlikte yapıyor
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Kist ile 2 ay olmadım düzenli ilaç aldım 9 ay kadar öyle oldum bu ay bıraktım 2 gün geçti adet oömadım bir hafta daha beklicem sonra adet söktürücü içicem canım def gibi şiştim adet olmamaktan
(23 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var bende dün akşam adet söktürücü aldım 50 gün adet olmamak nedir catladim vallaha

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 584 göst.
0 oy
6 cevap 213 göst.
0 oy
17 cevap 306 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,973 cevap

34,767 kullanıcı

...