0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (7,411 puan) tarafından
borclar almış başını gitmiş yetmi herşey cok palı gelip gidip 250 bin para cekcem taksite ortak girem diyo onun ödemesi var borclara gider yine borc taksit 17 bin geri ödemesi öyle diyo 7 bin bize düşüyo 

5 Cevaplar

+4 oy
(1,210 puan) tarafından
Keşke anlaşılır şekilde yazsaydın ya yardımcı olmaya calissaydik
-Reklam-
+1 oy
(2,324 puan) tarafından
Alacaksın elıne tencereyı kepceyı. Tencereyle enseden. Kepçeyle tepeden yer mı yemezmı al sana kredı al sana para dıye dıye pekmezını akıtacaksın 
(7,411 puan) tarafından
dün yazdım konuştuk para lazım bana bu ayda bi 8 bin istiyo banka ipotekleme kaldırcem diyo 2 ay sonra 250 bin tl kredi cekcez bölüşcez 7 bin taksit siz ödeceniz diyo benim 6 ay sıkışık durumlar eyer böyle olsa aldığım para borca gitcek ne altın alamam o parayla yok para hesep kitabı ben yapıyom bu ay da 2000 bin eksik nerden bulurum diye düşünüyom 6 ay rahatlıcem ama yine yüksek miktarda kredi borcuna girersen yine aynı kabul etmedim benim altınlar var sanıyo onlardan istiyo
+1 oy
tarafından
Türkçe meali ne zaman gelir
(7,411 puan) tarafından
eşimin abisi diyo ki 250 bin kredi cekcem şimdi 8 bin para lazım borc kapatmak bankaya diyo  önümüzdeki ay geri vercem  2 ay sonra da kredi cekcem bu borcu öleşcez 17 bin taksit  7 bin bize düşüyo ama bu parayı alsamda benim borclarıma gitcek bana kalan para yok
tarafından
Abiside fazla akilliymis ama
(7,411 puan) tarafından
aynen canım olmaz dedim
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Onun borçları siz ne alaka biraz daha açıklayıcı yazsan. 
(7,411 puan) tarafından
bizim borclar var ya anca yetiyo maş kredi cekem taksitleri bölüşem diyo 6 ay sonra rahatlıcem ama yeniden borca girdimi yine aynı
0 oy
(546 puan) tarafından
Yaparken sana mi sordu yada ne icin o kadar borca battı? 

Benim kinin abiside ayni sekil koyde evi var ici dayali doseli petek taktirmis yerler parke dusun yani cocuklarida yok ikinci evliliği iki kisiler gunduzleri ise gider aksamlari hayvanlarina bakardi arabasi bile vardi rahat batti bitcoin mi ne oyle bisey oynamis batida batti ne ****** kaldi ne araba habire benimkini arardi bi ara her ay 10 bin ver dedi benimki kabul etti iki kere verdi biz ay sonuna bes kurussuz kaldik daha veremedi bi kac ay sonrada 350 bin istedi guya krediyi kapatcak yeni cekecekde bize vercek Dedim oyle bisey yaparsan boşarim verdirtmedim aklını basina al o sizin icin yapmazdi emin ol iyilik tabiki iyi ama artik kimse haketmiyo karisinin etti laflarda cabasi iyiki vermemisim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 258 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 221 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.