0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından
Yeter artikkk yaa tasidiğimdan beri gecenin 2 sine kadar bir oyana koşturyorlqr vir butana şimdi bu saatte makine açmiş   hayir hayir cekiyor evi bu kadar terbiyesizlikk olurmu kiriz gecirdimm sinirden bende taktim pirize süpürmeye başladim durvarlara kadar    

Kısasa kısas yeter artik 

6 Cevaplar

0 oy
(2,010 puan) tarafından
Terbiyesizler ya gerçekten insanlarda akıl yok
(162 puan) tarafından
Yemin ederimm šmdi bu saatee yaşini başini almis insanlae ben daha 24 yasindayim birsey demek istemiyorum yapmayacaktim ama oğlumu uykudan kaldirdigu için aynisi yaptim şmdi o susturdu makinegi ben basladimmm
-Reklam-
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Şikayet edin yönetime saygısızlık bu ya

(162 puan) tarafından
Mahalle evi 3 katli ev sahbimkiz ordu da yaşiyor.  Terbiyesizlik diz boyi   evimi süpürürken düsünceli davraniyorum ama yok bunlar ne boyle sank inatt yapiyor allah var yukarda bu ramazan ayi insani niye delirtiyorlar

:(
(27,338 puan) tarafından
Kadının kendisine söyleseydin  bide
0 oy
(229 puan) tarafından

Şimdi olmaz sabahın 7 sinde yapacaksin tabi alt katin boşsa:woot:

(162 puan) tarafından
Boş 1.ci katta ben duruyirum birde bebeği var ben düsünerek saati satine aciyorum terboyesiz kaç yasina gelmis rezilkk yapiyor
(229 puan) tarafından
Yaparlar biz sirf bu yuzden evimizi satip kiraya oturduk nedim konusmayi denedinmi
0 oy
(2,288 puan) tarafından
Öyle anlamaz kı sahurda yap da görsünler sesı:) 
(162 puan) tarafından
İnan onin seviyesine inmek istemiyorum sirf oglumu uyandirdigi için o susturinca makineyi ben actim sonra     düşüncesz insanlar sinir krizi gecirecem en sonunda
0 oy
(617 puan) tarafından
Bizimkinin çocuğu gece saat 1 de akülü araba sürüyordu evin içinde, büyük bir kavga ettik o son oldu. Ben evde terlik giymiyorum alt kattaki rahatsız olmasın diye ama aynı anlayışı kimseden göremiyorum ne yazık ki.. 
(162 puan) tarafından
Malesefff işte terbiyesizlik diz boyu olmus insanlarda
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Gecenin köründe yapmalısın canım tak tak vur tavana bakalım napacaklar. Vardı benimde böyle komşum kurtuldum çok şükür laftan da anlamıyordu
(162 puan) tarafından
Eşimmmm gece 2.5 da geliyorr düsünün adam uyuyunca başliyorlar koşmaya bir oyana bir buyana eski bina oldugu icin cok ses yapiyor allta bir kac defa esim vurduu anlamadilar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 161 göst.
0 oy
6 cevap 179 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,064 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,858 cevap

34,767 kullanıcı

...