0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (260 puan) tarafından
Gurbetteyiz. Eşimin halalarının bir problemi var ve eşimi aradılar. Eşim konuştu etti ben başka odada idim. Daha sonra benim yanımda hala kızı aradı konuşuyorlar. Eşim diyor ki müsait değilim rahat konuşamıyorum şuan. O kadar sinir oldum ki. Diyorum sen yok sayarsan onlarda sayar vs.. Diyor sen eve geldiğime şükret, her şeyi sen biliyorsun ağzına geleni sayıyor. Akşam akşam sinir oldum. 

5 Cevaplar

+1 oy
(866 puan) tarafından
Sende karşılığını veremiyosan lafı gediğine oturtmuyosan biz napabiliriz bacım teselli mi edelim. Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin
(669 puan) tarafından
Bir artı vereyim sana +
(260 puan) tarafından
Bende lafımı söylüyorum ama bu böyle yaptıkça insanlar beni dinlemiyor. Uyarıyorum ama hala aynı
-Reklam-
+1 oy
(3,545 puan) tarafından
Bazen o kadar sasisiriyorum ki nasıl sabrediyorsunuz bu laflari nasıl yok sayiyorsunuz dua et eve geliyormuş vay anasını evlilik kurumunu bilmiyorsa evlenmeseymis keşke 
(260 puan) tarafından
Sinirlenince ağzından çıkan lafın haddi hesabı yok. Bende ağzıma geleni sayıyorum ama onun gibi değil tabiki.
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Acaba konuşmamak için bahane olsun diye mi oyle dedi
(260 puan) tarafından
Yok ya hep böyle. Bir de bu insanlar beni aileden dışlamaya çalışan insanlar. Her şeyi bu yola koyacak kendi sorunlarını halledemiyorlar. Allah'tan uzaktayız bir de yakın olsak
(2,818 puan) tarafından
İşte bunu adam yerine koyup ariyolarsa uzaktayken bile sorunlara buda kendini fasulye diye nimetten sayıyor demekki.
(260 puan) tarafından
Ya hayır konuşuyorum diyorum ozelse diğer odaya git elaleme yansıtma diye ama yok. Beni rezil etmeden bırakmıyor
(2,818 puan) tarafından
Sen de onu et telde konuşurken sesli sesli laf sok karşı tarafta duysun
(260 puan) tarafından
Mantıklı teşekkür ederim. İnsanın bazen aklı duruyor
0 oy
(2,692 puan) tarafından
O ne demekmiş öyle ya eve geldiğime şükret ne yapacakmış evine karısının yanına gelmeyip acaba gerçekten çok mu arıyorsunuz bu dağ ayılarını buluyorsunuz evlenmek için
(260 puan) tarafından
Sinirlenince ağzından çıkan lafın haddi hesabı yok. Bende sayıyorum tabiki ama onun gibi değil. Ailesi ile ne zaman konuşsa öyle beni yok sayar nefret edermiş gibi davranır
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Sende bu evde beni bulduğuna şükret, başkası olsa çoktan ait olduğun lağıma seni postalamiştı.Kendine çeki düzen ver artık fare gibi beni kemirmeyi birak derdim ben eğer genel olarak hali buysa.(sadece bugüne özel bir davranış biçimi ve lafsa umursamazdim olayın stresini ben atmaya çalışıyor diye ama ilk fırsatta anamla konuşurken musait değilim cevap veremiyorum şuan ben seni yarın sabah ararım derdim başka birgun sonrada nasıl hissettiğini sorardım  :) )
(260 puan) tarafından
Ailesi ile ne zaman konuşsa böyle ben anlamıyorum. O öyle empati kurup da düşünmez. Umurunda olmaz yani. Onun doğruları daha önce gelir. Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 352 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,300 cevap

34,775 kullanıcı

...