0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,353 puan) tarafından

Bende migren var oruç tutmaya başladımmı kafamı duvarlara vurma derecesine geliyor nasıl olacak nasıl geçecek bilmiyorum orucu bozmaktan korkuyorum :( yarın adetim bitiyor 3 gündür adettim yarın gece kalkacam sahura 

6 Cevaplar

0 oy
(2,870 puan) tarafından
Valla ben ilk gün çok kötü oldum, mide bulantısı,baş ağrısı 

İftarda yemek yiyemedim midem kötüydü 2 saat uyumuşum sonrasında sadece salata yiyebildimb

Şimdi ise sahurda yatmadan ağrı kesici alıyorum çok şükür bugün rahat geçti 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunun için neden kendinize eziyet ediyorsunuz ki? Migrenin çok etkili ilacı var doktora gidip yazdırın o ilacı içince haftalarca hatta aylarca migren tutmuyor 
(776 puan) tarafından
Aaa nedir ismini yazar
mısınız bi doktora danışayım
tarafından
Hayır canım ismini vermek istemem belki baş ağrılarınız başka sebepten dolayıdır ondan doktorun yazması çok daha iyi olur ❤️
(1,187 puan) tarafından
Bende merak ettim migren beni mahvediyor hiç duymadım o ilacı
(3,646 puan) tarafından
Ben de merak ettim :) bana antidepresan verdi. Ağzım gözüm şişiyor benim ağrıdan artık. Şimdi derler sen hemşiresin nasıl bilmezsin ama bilmiyorum vallahi :)
(1,187 puan) tarafından
Benimde öyle midem bulanır şaftım kayar :)
0 oy
(2,998 puan) tarafından
Çok şükür iyi gidiyorum ilkgün adetliydim üçgündür ağrım oldu bugün ağıracak gibi oldu ama kafama takmamaya çalıştım iyiyim gece ilaç içip uyuyacam ilacım da 1 tane kaldı inşaAllah ağırmaz şeker gibi ilaç içiyom 
0 oy
(580 puan) tarafından
İlk gün ağrı kesiciyle orucumu açtım dün de ağrım vardı bugün hafif vardı bir kaç gün ağrılı geçiyor sonrası alışıyorum tabi iftardan sonra ağrı kesici alıyorum bide sahurdan sonra bir tne aliyorum yoksa daha kotu oluyorum
0 oy
(418 puan) tarafından

image

canım birde sahurda hurma yersen baş ağrın olmaz . Eşiminde ağrırdı hurma yer oldu artık ağrımıyor
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Sahurda ağrı kesici alabilirsin.Günü rahat gecirmeni sağlar. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 137 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
23 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 119 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...