0 oy
80 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar hangi bölüme gidilir az önce elime bir şey geldi gibi de göstermek için 

7 Cevaplar

0 oy
(6,206 puan) tarafından
Göğüs hastalıklarına 
(4,179 puan) tarafından
Genel cerrahı ye gitmen lazım bende gideceğim emzırme sonrası gogsum agrıyor hemde ele gelen bezeler var. Suan emzirmiyirum
(167 puan) tarafından
Göğüs hastalıkları dgil canım, göğüs hastalıkları solunum ve akciğer hastalıklarına bakıyor. Sen genel cerrahı bölümüne gideceksin. Birşey yoktur inşallah
(6,206 puan) tarafından
Yanlış biliyomuşum demek ki yazdığınız iyi oldu kızlar.
(1,124 puan) tarafından
Gögüs hastalıkları akciğere kalbe bakar.Genel cerrahiye giseceksiniz
(2,103 puan) tarafından
Hepinize sağolun kızlar allah razı olsun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adet olunduğunda da öyle olabiliyor canım 3 orta parmaginla daire çizerek denedin demi
(2,103 puan) tarafından
Adet olmadım kist var ve doğal olarak adet olmuyorum canım evet baktım elime de geliyor
0 oy
(416 puan) tarafından
Yakın zamanda gittim aynı sorundan genel cerrahi bölümüne
(2,103 puan) tarafından
Sağol çok teşekkür ederim canım eşime de ellettim o da fark etti 2 doktor var ikisi de erkek muayene olacaksam erkek mi yapıyor onu canım utanırım ondan sorayım dedim
(416 puan) tarafından
Rica ederim canım benim gittiğimde erkekti ultrason çekende erkekti yani hangi doktor varsa bayan yada erkek sen kendin randevuyu ona göre oluştur canım benimde göğsümde birşey vardı hala da var gittim doktor muayene etti sonra ultrason istedi kitle çıktı göğsümde iyi huylu dedi 3 ay sonra tekrar çağırdı büyürse ona göre çözüm bakacaz şuanda almaya gerek yok dedi ama 1 haftadır sanki daha belirgin olmuş eğer büyüdüğünü farkedersem 3 aydan önce gidicem
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım çok geçmiş olsun inşallah büyümez iyi huylu kalır hep
(416 puan) tarafından
AMİN ALLAH razı olsun kardeşim
0 oy
(497 puan) tarafından
Göğüs hastaliklari derken meme den bahsediyorsaniz genel cerrah ha gitmeniz gerekiyor
(2,103 puan) tarafından
Memecanım ohhh be genel cerrahi var göğüs hastalıkları yok yaşadığım yerde birde şey sorucaktım iki doktor var ikisi erkek bu kontrolü erkek mi yapar kadın mı canım
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Genel cerrahi canım 
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım çok teşekkür ederim bende netten baktım öyle çikti da emin olmak istedim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Genel cerraha git o yoksa kadın doğuma git usg ister direk radyolojiden 
(2,103 puan) tarafından
Buldum buldum yarına randevu canım kadın doğuma randevu çok zor bulunuyor birde 1 ay izne ayrılacakmış yani şimdi hiç bulunmaz 1 tanecik var da kadın doğumdan
0 oy
(76 puan) tarafından
GENEL CERRAHA gideceksin canım. Göğüs hastalıkları ciğerlere bakıyor. Bende dün gittim genel cerraha, göğsüm de kitle geldi elime. Ultrasona yönlendirdi bekliyorum işte günü gelince ultrasona giricem
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım Randy aldım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...