0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (2,604 puan) tarafından

Kizlar bu ayin 8 i yumurtlama gunumdu ayin 9 u korunmasiz ilişki oldu sizce hamile kalma şansim var mi? Benim gibi hamile kalanlar var mi?

Lutfen yazarmisiniz?

6 Cevaplar

0 oy
(2,235 puan) tarafından
Üç ilişki oldu biri adet bitimi biri yumurtlama biride yumurtlamadan iki gün sonra şuan kucağımda süt emiyo kafam boştu hiç bebek düşünmedim hemen olmaz diye bıraktığım ilk aydi sonuç oldu hangi gün tuttu onu bilmiyorum ama 
(2,604 puan) tarafından
Yumurtlama gununde olmuştur sizde kesin
Saglikla buyut canim masallah
-Reklam-
0 oy
(472 puan) tarafından
Özür dileyerek soruyorum boşalma içe mi oldu acaba 
(1,409 puan) tarafından
Korunmasız demiş ya
(2,604 puan) tarafından
Evet korunmadik
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Buyuk ihtimalle hamile kalcan ben oyle oldim
(2,604 puan) tarafından
Ayy hadi insallah canim
0 oy
(123 puan) tarafından
Benimde biri yumurtlamadan 3 gun once biri yumurtlamadan bir gun once biride yumurtlamadan 4 gun sonra oldu artik hangisi tuttuysa
(2,604 puan) tarafından
Senin adina sevindim canim tesekkur ederim
0 oy
(124 puan) tarafından
Ben yumurtlama döneminde yapmadım adetten 1 gün önce ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum. Ve adetim 3 gün sürdü. Öncesinde de yapmamıştık ama son adet tarihim 5 Ocak diye hesaplıyorum ve yarın 10 haftalık olucak inşallah. Yanlışlıkla eşimden dolayı öncesinde birşey olduysa bilmiyorum ama bilinçli olarak yapmadık yani.
(2,604 puan) tarafından
Saglikla dogur canim tesekkur ederim
(124 puan) tarafından
Hatta yumurtlama döneminde ben eşime çok yanaştım ama o hep kaçtı yorgunum vs diyerek o 2 3 gün boyunca hiç yapmadık bile :))
(2,604 puan) tarafından
Ayy umutlandim insallah hamileyimdir
(124 puan) tarafından
İnşallah bacım :)) Rabbim aratmasın ha bide benim kızlık zarım bozulmadan hamile kaldım ben :)) Allah işte ne türlü nasip edeceğini bir o bilir :))
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Kalınması olağan bir durum çünkü çocuk yapmak istediğimiz zaman ben araştırmıştım yumurtlama gününden üç gün önce ve üç gün sonraki günlerde ,6 gün boyunca , ilişkiye girin diye okumustum şansı artırmak için yani kalma olasılığı var 
(2,604 puan) tarafından
Insallah canim çok tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 293 göst.
0 oy
2 cevap 195 göst.
0 oy
1 cevap 140 göst.
0 oy
5 cevap 133 göst.

378,422 soru