0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (222 puan) tarafından

30 yaşından sonra bana bir şeyler oldu. Artık eskisi gibi değilim. Saf değilim mesela, bazı insanlar kırılmasın üzülmesin diye kendimi yiyip bitirmiyorum artık. Kendi icime döndüm. Önceden tam tersi karşı tarafı çok düşünürdüm ezilir büzülürdm. Baktım ki olmuyor, öyle oldukça daha çok kırılıp döküyorlar seni. Ve dert ediniyorsun. Artk mesafe koydum herkesle arama. Önceden kalabalık ortamlardan çok hoşlanırdm hani sohbet muhabbet olsun kalabalık olsun. Şimdi tam tersi birkaç sağlam insan olsun hayatmda diğerleri uzak dursun. Yaşanmışliklar sanırım bizi bu hale getiriyor. Hele ki yumuşak kalpli insanları... Çok iyi niyetliydim ama.cok suistimal edildi artık kişiye göre şekil alıyorum belki de hayat, insanlar bizi bu hale getiriyor.  Bazen ise eski halimi özlüyrm bilmiyorum çok değişik....

Sizde durumlar nasıl 

24 Cevaplar

0 oy
(9,008 puan) tarafından
+++kesinlikle evettt artık daha farkında oluyorsun boşuna kürek sallamaya gerek görmüyorsun 
-Reklam-
0 oy
(1,101 puan) tarafından
26 olacağım. Birkaç senedir bende öyleyim. Yine üzüldüğüm durumlar oluyor ama kendimi ezdirme konusunda asla
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Daha bugün düşündüm bunu eskiden ne temiz kalpli ne kadar insanlara güvenmeyi seven biriydim diye. Artık sağ gözüme bile güvenim yok. 29 yaşındayım ama yeni insan tanımak istemiyorum. Tanıdıklarımı da unutmak istiyorum. Sanırım senin tanımladığın şeye tecrübe deniyor 
0 oy
(4,252 puan) tarafından
25 yasındayım bu moda çoktan girdim. Kendimi ezdirmiyorum ne varsa söylüyorum. Kimse umrumda olmuyor artık takmıyorum selam verene aleyküm selam bu kadar yani.. Onceden cok baskı vardı üzerimde ezilip buzulurdum herseyı kafaya takarım cok ince düşünürdüm ağlardım sizlardim. Kendime yapmışım ben artık o eski ben değilim :))) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 321 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 628 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeynepysza (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 440 göst.