0 oy
464 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Bedeni nasıl acaba? 

image

11 Cevaplar

0 oy
(8,995 puan) tarafından
Bende sormuştum kalıpları dar demişlerdi normal de giydiginin bir büyüğünü al istersen 
tarafından
Evet canım dar diyorlar. Güvenip alamadım alan biri çıkarsa alıp bi denicem inşallah. En kötü iade ederim giden 60 tl kargo param olur sadece
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
ben aldım iade ettim tavsiye etmem sen bile diksen iyi dikersin onlardan benim postuma bak orda duruyor
tarafından
Baktım ama aldıklarım nasıl yazmışsın kötü yorum göremedim hangi post acaba
0 oy
(7,939 puan) tarafından
İkidir bu site bana kazık atiyo geçen sene kendime düz siyah Kazak aldım kapşonlu alakasız birşey geldi.dunde kızım 8.9 yaş aldığım kıyafet 6 yaş geldi. Birde iade et 10 gün geciyo para yatana kdr tekrar sipariş et tekrar kargo öde 2000 bin TL'lik alışverişe bile kargo ödedim. Normalde 28 beden kot giyiyorum 30 almama rağmen asla olmadı..  sana tavsiyem biraz büyük beden al ya kaliplari dar yada küçük. Aklıma gelmişken terlik aldım 37 giyiyorum Bana olmadı aşırı sinirim bozuldu 
tarafından
Kız ama piyasaya göre çoook ucuz. 1 takım parasına 3 takım alınıyor
(7,939 puan) tarafından
İşte tamda o yüzden kaziklarina doyamıyorum:)) bende uygun diye alıyorum hep..geçen yine elbise aldım yazlık bayıldım ona çok güzel şeylerde var şansın varsa düzgün gelirse
tarafından
Ay hadi inşallah :) siparişi oluştırucam gelince yazarım :) ama arkadaşı bekliyorum bi kaç gün bekle tek sipariş oluşturalım dedi. Pazar günü falan alırım ürünleri. Umaeım kısa sürede gelir elime Hadi hayırlısı :)
(7,939 puan) tarafından
Çabuk tükeniyor bedenleri haberin olsun
tarafından
Ay inş tükenmez o zaman :)
0 oy
(1,120 puan) tarafından
O elbiseden değil ama alt üst takım aldım gayet guzellerdi hemde uygun
tarafından
Ay bende hem bu elbiseyi hemde bi iki takım alayım deneyeyim diyorum. Malları güzelse onumuzdekş kışlık kıyafetleri full buradan alayım diyorum. Başka yerden 1 takım alana kadar buradan 3 takım ediyor da güvenemedim :) sizlere sorayım dedm
(1,120 puan) tarafından
Canım bende 3 takım sipariş verdim 2 si mevsimlik 1 i kışlıktı gayet guzeldi
tarafından
Bende sipariş verdim hem bu elbiseyi hemde ceket şortlu takım uzun kol takım. Hepsinden 1 er çeşit aldım umarım iyi gelir de alışverişin devamı gelir :)
0 oy
(879 puan) tarafından
Ben oğluma çöl takım aldım gayet güzel sadece kalıpları dar oluyo 2yasındakı oğluma 4yas ıcın alıyorum tam oluyor
(879 puan) tarafından
Fıyatına göre gayet ıyı ben kendıme elbıse aldım300liraya çok güzel oğlumun doğum gününde gıyecem 2tane aldım geçen sene de80liraya almiştım herkes çok begendı   İnan'a bu fıyata bı  kazak alamam yanı
(879 puan) tarafından
Ben kendıme aldıgım elbıse tam bedenımı aldım ama oğluma aldıklarım bıraz küçüktü kalıbı
tarafından
Kızzz aynen çok uygun fiyatları insan o yüzden acabaa aa mı diyor :)
(879 puan) tarafından
Valla benım aldıklarım hepsı memnunum ayakkabı aldım çanta çok güzel geldı 80lıra kolu ıncılı çantamı olur valla aldım davet lerde takarım  çok güzel  fıtıllı  sortlardan almıştım geçen sene30liraya almıştım  hala kullanıyorum
tarafından
Bende sipariş verdim hem bu elbiseyi hemde ceket şortlu takım uzun kol takım. Hepsinden 1 er çeşit aldım umarım iyi gelir de alışverişin devamı gelir :)
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Ben kendime almıştım saçma sapan ürünler yolladılar fotoğraftakinin aynısı ama kumaşları aşırı kötüydü, şort almıştım yazın için hemde 4 5 tane falan bildiğin kışlık Polar pijamayi kesip şort yapıp yollamislardi hepsini geri iade ettim hatta bu siparişin içinde birde takım almıştım onu yollamamislardi dalginligima gelse fark etmesem gitti öylece yani. Sonradan konuştum yollucaz dediler sonra tekrar aradılar stok yok dediler bende bir daha alışveriş yapmadım fiyatlar uygun evet ama malları gerçekten vasat
(7,939 puan) tarafından
Nasıl konuştun canım bende kızıma aldığım 8.9. yaş takımı 6 yaş göndermişler
(7,939 puan) tarafından
Pardon 8.9 yaş değilmiş 10.11 yaş almışım 6 yaş göndermisler
tarafından
Aaa hep iyi yorumlar gelmişti bu yorum kafamı karıştırdı. Ayrıca iletişim numaraları var sitelerinde oradan irtibata geçebilirsin. Ama yıne de alıcam yaa olmadı iade ederi giden 60 tl kargo parası olur. Bi alıp denicem
(14,027 puan) tarafından
Telefon numarası vardı canım galiba emin değilim geçen yaz oldu bunlar. Bende çok iyi yorumlar gördüm ama bana mı denk geldi bilmiyorum elbiseler hep naylon karışım gibiydi böyle. Bence de al dene belki şansına iyileri denk gelir
tarafından
sipariş verdim hem bu elbiseyi hemde ceket şortlu takım uzun kol takım. Hepsinden 1 er çeşit aldım umarım iyi gelir de alışverişin devamı gelir :)
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Ben hep ordan alışveriş yapıyorum bu sene oğluma bot.bile aldım geçensene 2 tane takım almıştım oğluma kendimede çok şeyler almışım gayet beğeniyorum ürünlerini çok ucuz herhangi bir olumsuzluk yaşamadım 
tarafından
0 oy
(9,571 puan) tarafından
Kalıpları dar kızım minyon olmasına rağmen küçük geliyo iade ettiğim çok oldu
tarafından
Hangi şehirdesin?
(9,571 puan) tarafından
Tekirdağ ben siz
tarafından
Ankara bende. Kargo firması hepsi jet gözüküyor bakalım inş kısa sürede gelir :) ilk kez bu siteden alışveriş yaptım heyecanlıyım acaba nasıl gelir diye :)
(9,571 puan) tarafından
Ürünlerini çok beğeniyorum ben kendime de ordan alışveriş yaparım. Yetişkin ürünleri genelde kalıbı bol oluyor özellikle tişört ve gömlekler
tarafından
Bak bunu söylediğin iyi oldu kendime de bakınacaktım tşkler
0 oy
(682 puan) tarafından
Ben dogcak olan kizima aldım bunu degil de baska kiyafetler begendim guzeldi oglumada bi takim aldim 3 yasinda ama 4 aldım küçük geldi denilen gibi kalıbı dar sadece ben ürünleri begendim
tarafından
0 oy
(4 puan) tarafından
Bugün alışveriş yaparken karttan para çekildi ama sipariş onayi vermedi. Siparişe dair herhengi bir mesajda gelmedi. Sipariş verecek olursanız kapıda ödemeyi seçin 
tarafından
Kapıda ödeme maximum 300 tllik alışverişte yapılıyor. Kredi kartından çektim onay mesajı geldi
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Seneler önce kendime aldıydım elbise canım şimdi nasıl bilmiyorum o zaman aynı kalıp geldiydi güzeldi 
tarafından
(5,461 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
6 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,752 göst.
0 oy
5 cevap 283 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (672 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...