0 oy
318 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Kızlar eşimi aradım ne yapıyorsun diyorum isim var çabuk söyle ne diyorsun diyor ne işin var diyorum işim var söyle ne diyeceksen herşeyi sana rapor mu edeyim diyor yağ yok ne zaman getirirsin diyorum cevap vermiyor yanındakilerle muhattab oluyor kızdım niye tersliyorsun dedim zaten moralim bozuk işler ters gidiyor kızdı bende moralini ben mi bozuyorum bana niye kızıyorsun dedim şimdi müsait değilim dedi kapattım soğuk soğuk konuşuyor benle bir işe girişmiş dini imanı herşeyi olmuş o iş sabahta biz uyuyoruz o işe giderken yatakta kızımı öpüp gidiyor beni hiç opmeden gidiyor ben mi yanlış yapıyorum bunun böyle olmasında ben mi habahatliyim o mu şaşırdım kaldım ve bunaldım gerçekten 

24 Cevaplar

+1 oy
(7,567 puan) tarafından
Yürek yemiş olması lazım ki desin bana bunlari
(88 puan) tarafından
:)))))
(3,664 puan) tarafından
Hahha bütün filizler mi böyle? :))
(7,567 puan) tarafından
Sendemi filizsin:)
(3,664 puan) tarafından
Evet ben de filizim .:))
-Reklam-
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Benim eşiminde morali bozuk olduğu olur çok sinirliyse eğer çok sinirliyim sonra konuşalım anlatırım sonra bı diyo
(88 puan) tarafından
Benimki tersliyor ya sanki ben onun moralini bozmusum
(1,121 puan) tarafından
Benimkinin de terslediği zamanlar oluyor
(88 puan) tarafından
Sinirlenmiyor musun ben aşırı kötü oluyorum
(1,121 puan) tarafından
Aman canım yoruldum artık ben yıllardır umursamiyorum
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Benim eşimde öyle maalesef :)) o yüzden hiiiiç aramam aramak zorunda kalsam bile istemeye istemeye ararım yani insan eşini hiç istemeyerek arar mı? Arıyor valla :D her neyse aramadığım zamanlarda da hiç aramıyorsun beni diyor, bende ben seni aramak istemiyorum ki hiç heves bırakmadın diyorum bir şey demiyor :) 
(88 puan) tarafından
Kız benimki aramasam umrunda olmaz insan hiç mi merak etmez eşini ne yapıyor ne ediyor acaba diye insanı hayattan soğutuyor resmen keyfi birşey için de aramadım ki yemek yapicam yağ isticektim
(1,312 puan) tarafından
Tamam işte bir daha arama yemekte yapmazsın yağ yoktu diye senide aramak istemedim azarlıyorsun de
(88 puan) tarafından
Oructur da yemek yapmiyinca bakalım ne diyecek ya yağı getirir yada yemek yapmicam gerçekten
(1,312 puan) tarafından
Aksi birisi mi yani yapmadın diye kavga gürültü çıkarır mı ? Öyle biriyse eğer yap diyecem yani şiddete eğilimi varsa vs
(88 puan) tarafından
Yok canım öyle biri değil
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Ne ara ne sor ne yaz pohpohlama üstünede düşme yemek hazırladın onada koy yesin baktın tv izliyor sende telefonla oyna gül bazı şeylere şöyle yap et derse yapma birşey diyince de sende onun gibi tersle senin ondan soğuduğunu düşünsün ben ne hata yaptım falan de işlerinide kendin gör bi yağ almak için eşini araman çok saçma market yokmu git al kendin yap pasif görmesin seni nasıl eş.şek gibi dönüyor 
(88 puan) tarafından
Kız evde bebek var o yüzden yoksa ben gider alırdım bebekle merdiven in çık zor oluyor öyle yapicam bende hiç sormicam çok yüz vermişim zaten ona
(1,312 puan) tarafından
Aynennn öyleee bak ben bunu 2 senedir yapıyorum önceden safmisim gerçekten beni ezikleyip duruyordu şimdi yüzüme bakıyor sürekli
(1,312 puan) tarafından
Hiiiç pas bile verme nasılsın nasıl geçti günün diye bile sorma
(1,011 puan) tarafından
erkek milleti böyle ne kadar yüz verirsen bende birşey var diyip şahlanıyorlar ilk evlendiğimde bilmediğim için aynı böyleydim sonra aynılarını ona uyguladım devamda ediyorum kölem gibi olmuş resmen o kadar dibimdeki özlesin diye kurslara falan gidiyorum ben asla sarılmam hemen  gelir bana sarılır biraz kaçan kovalanır hesabı yap yani canım şuan eşin sana onu yapıyor bide baya tersle yani sana yaptığından fazlasını yap yoksa işlemez
(88 puan) tarafından
Yemek yapmiyim da görsün gelince o
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Arama boşver ozaman sende
0 oy
(408 puan) tarafından
Aşkım adamı sıkmışsın işim var demiş çabuk söyle bunda birşey yokki bende eşimi bazen ararım alo demeden bazen çok işim var seni ararım diyor tamam diyorum kelime etmeden kapatıyorum işi bitince hemen döner. Elinde iş vardır çalışıyorum der hemen söyle söylemek istediğimi söylerim tamam der kapatırım adama kalkipta ne işin var diye sorupta daha fazla meşgul etmem işi varsa işi vardır bence üstüne gitme bu kadar. İşim var dediği gibi tamam müsait olunca dön deyio kapat bu kadar gerilme olmaz
0 oy
(13,844 puan) tarafından
İşi yoğun olunca sonra konuşalim der kapatır. Bende isteklerimi mesajla söylerim. Birde yanında misafiri falan varsa sohbeti uzatmam ben. Erkekler yansitiyorlar maalesef. 
0 oy
(346 puan) tarafından
eşim sağolsun yansıtmaz bana normalde neyse öyle davranır bilir çünkü üzülürüm kirilirim diye bazı insanlar böyle düşüncesiz cnm 
0 oy
(124 puan) tarafından
Dediğimi yanlış anlama sakın ama adam çalışıyorken işim var demiş ve ne işin var demişsin bence bu çok saçma bir soru olmuş. Sonuçta çalıştığını biliyosun yani işinin ne olduğunu sana niye söylesin. Ama eşin de suçlu müsait değilse bunu güzel bir dille söylemesi lazım hayatım şuan müsait değilim işim var ben seni birazdan arayım diye. Erkeklerin geneli yobaz gerçekten benim eşim de bazen böyle durduk yere tersler beni kırar ve gönlümü almaz sonra ben soğuk davranınca hatasını anlar. 
0 oy
(731 puan) tarafından
Benim eşim şehir dısında çalısıyor cok acık birşey olmazsa ben aramam ararsam da işi olsa bile söyle gülüm işim var der kısaca dicegimi derim kapatırım 
0 oy
(189 puan) tarafından
Ben genelde hiç aramam çoğunlukla eşim arar hatta küser sen hiç aramıyorsun diye ben işte bu sorunla karşılaşırsam herhalde bir ay onunla konuşmam cevap bile vermem onun için aramamak daha iyi 
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Öyle oluyor bacım.üstüne gitme terslemesin seni daha fazla. Bence erkekler kendilerini yetersiz hissedip o psikolojiyle saçmalıyorlar. Biz onların dostu değiliz,düşersekte bir kalkarsakta ama onlarda o kadar akıl yok sanırım
0 oy
(4,213 puan) tarafından
Yani şöyle benim eşim sağlık memuru işlerinin kötü olması gibi birşey yok ama bazen çok çok çok yoğun oluyor. İllaki yansıyor ama gerginlik olarak değil. Kuzu gibi gelir sokulur sürekli. 
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Eşi görmezden gelmek kabahat ama işin stresi illaki eve yansıyor benim derste yaşadığım sıkıntıyı bile ister istemez eşim hissediyor. Bir öğrenciye üzülüyorum o bile yansıyor robot değiliz sonuçta ama günüm kötü geçti diye kimseye de günü zehir etmeye hakkımız yok 
0 oy
tarafından
Eğer istediği bağlantıları yapamazsa bana tavır yapmaz ama yuzude gülmez yani genel olarak mutsuz olur
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Benim eşimde öyle olur ben morali bozuk olduğunu anladigimda hiiic damarına basmam tamam canım en sevdiği yemekleri yaparım çocukları tembihlerim kapıda beklerler babaaa diye bagrir yumusatirim sonra merakımı giderim:)))
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Valla ben evde cocuklardan çıldırdığım an eşim aradığında söyle çabuk kapat diyorum çok normal bişey insanın her dakika morali aynı olmuyo :)
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Evet yansıtıyor işten çıktıydı dükkan açmak için maddi olarak biraz sıkıştıydık yani kendisi çok fazla stres yaptıydı o sıra herkese kızabilir durumdaydı 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ayni benim mal .. sanki bizim ne suçumuz var . Eşlerine öyle devam davranmaya devam etsinler işleri hiç rast gitmez 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kız eşim işi kötü olmasa da aynen böyle sanki yedi yirmi dört aramisim da bıkmış gibi günde beni 100 kere yazar arar ben arım birşey soylim tamam hadi bilmem ne takmiyorm  aynısını bende ona yapıyorm biraz düzeliyor yine aynı boşver takma sende

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 450 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayla. (1,293 puan) tarafından soruldu
+1 oy
70 cevap 1,099 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 173 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (233 puan) tarafından soruldu

379,280 soru

11,352,779 cevap