0 oy
93 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (446 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar kızlar. Gecen hafta fissler düdüklü aldım. İnternette baktım herkes farklı farklı seyler yazmış. Kullanan varsa tavugu kac dakikada pisiriyorsunuz? 10 yeterli mi? Kullananlar varsa yazabilir mi? 

3 Cevaplar

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ayy benim patladı geçenlerde bimden aldım ama bu marka değildi korktum çok şükür bize bir şey olmadı ,kulllanmaya düşünmüyorum şu an 
(446 puan) tarafından
2 tane karaca ve emsan düdüklü patlattıktan sonra mecburen bunu aldık malesef :) patlamama garantisi veriyor marka. Bunu da patlatırsam bana helal olsun :D
(1,703 puan) tarafından
Sendeki cesaret hahahhahahha ben bir tane patlattım korktum artık
Berlin markalıydı
(657 puan) tarafından
Fissler ve Berlin marka arasındaki dağlar kadar fark var fissler berlini donunda sallar öyle soyliyim ahsajsh :D bence tavuk için 10 dakika yeterli canım bende Berlin kullanıyorum daha öyle bir patlamayla karşılaşmadım ama bir korkmuyor değilim yani kullanırken
(446 puan) tarafından
Benim içim rahat artık ama tamamen de güvenmiyorum tabii ki :) 10 dakika yeterli oldu gercekten
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Ne olursa olsun patlamiyor hayatim düdüklü 2 senedir kullanıyorum çok memnunum ben buzlu tavuğu 10 dkka bekletiyorum eğer çözülmüş şekilde ise 6 7 dkka yeterli geliyor gule gule kullan :)
(446 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :) o kadar para verdim patlamasın bi zahmet 2 düdüklü patlattım yetti canıma :D
0 oy
(5,749 puan) tarafından
kullanma kılavuzunda yazıyor canım düdük öttükten 5 dk sonra kapatırım ben, pişmemiş bir şey olursa tekrar kapatırım 
(446 puan) tarafından
Kılavuzu eşim nereye koyduysa bulamadım gelince soruyum da bi detaylı inceleyim çok teşekkür ederim
(5,749 puan) tarafından
valla ben baktım da Allah bilir nerde ;)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
5 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
5 cevap 223 göst.

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...