0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (554 puan) tarafından
Bugün benim doğum günüm eşim kartını akşamdan verdi bana kontrole gittim ordan kendime elbise aldım marketten bı kaç aktüel ürün aldım çocuklara da bisiler al dedi eşim oyuncakciya gittim top havuzu toplar aldım kızıma bisiklet aldım geldim kaynanam aldıklarımi görünce suratı şeytan tukurmuse döndü baban hakliymis sana para dayanmaz anca çar çur etmeyi biliyorsun bunlar ne dedi durdu alan razı veren razı senin cebindenmi çıktı para ne karisiyorsun dedim sustu akşam eşim gelirken pasta almış çocuklarla kutladık yicez eşim al anne dedi ben yemem diyo niye yemiyon dedim önceki kutlamalarda hep yedin dedim bunda zehir var dedi içimden zıkkımın kökünü ye dedim mutfağa gittim eşim geldi asma suratını diyo ne dese he de geç ne hakkı var dedim şu anı zehir etmeye sabahtandir ne çenesi sustu ne suratı konuş annenle dedim tamam dedi şimdi çocukları al eve çıkın ben geliyorum dedi konuşuyor asagda annesiyle bin defa diyo ne alırsa alsın karışma diye illa onu kararticak gözümde 

17 Cevaplar

+2 oy
(9,172 puan) tarafından
Suç sizde madem kadının huyunu biliyorsunuz neden onun evine götüruyorsun aldıklarını, haberi bile olmadan çık evine koy odana in aşağıya.. bazı insanlar böyle ne yaoarsan yap değişmez susmaz
(554 puan) tarafından
Görmedi zaten kuzum çocuklar anlattı annem bize bunları aldı diye bisikleti gördü sadece ananiz herşeyi şeyine soksun diyo havuzu filan yukarda odalarına kurdum topları doldurdum sevinçlerini paylaşıyorlar kursağında birakti
(9,172 puan) tarafından
Nasl ya çocuklarn yannda şeyine soksun mu diyor yani resmen
(554 puan) tarafından
Açık açık **.... Soksun dedi eşim dedi sen sus çocukları yukarı çıkar ben konusucam dedi yaşlı başlı diyorum ama bu kadarda yetti artık
(9,172 puan) tarafından
Ammaannn Yarabbim :O
Sen eski üyelerden biriyim diyordun ya kimsin acaba
(554 puan) tarafından
Kaynanasiyla çok iyi anlasanlardan dim gozmu değdi seytanmi kaçtı içine bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,608 puan) tarafından
Siz çok iyi anlaşıyordunuz çok ölvdün nazar değdi. Biraz inveyiver aşağıya.
(554 puan) tarafından
Eşime dedim böyle herseye konusucaksa benimde bı sabrım var yaşlı diye ses etmiyorum herşeye tamam diyorum bari bugün sesini cikarmasaydi bişey almadığımda benden iyisi yok akşama kadar konuşur benle çarşıya çıktığım gün elimde poşet gördümü deliriyo
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Malesef bizimki öyle. O yüzden bişey alınca ya soylemeyiz ya da eve getirirken görmeyeceği şekilde alırız eve
(554 puan) tarafından
Alıştım artık bende direk çıkardım çocuklar sevinçle anlattı aldıklarımi bisikletide görünce suratı beş karış oldu
0 oy
(119,153 puan) tarafından
iyide evin birlik sandim basta madem evib ayri direk kendi evine gitseydin niye kaynana evinde durup suratoni cektin
(554 puan) tarafından
Eşyaları yukarı çıkardım gündüz aşağıya indim yemek yaptım eşim geldi dedi hadi bisikleti almaya gidelim onu getiremedim pasta almıştı birlikte kutlayalım dedi annemle onunda gönlü kalmasın diye pişman oldum keşke yukarda kutlasaydik
(119,153 puan) tarafından
ee erkek karisina cocuguna para harcamiycakda napcak kimin icin kazaniyo sende kendi ayagina sıkmışsın bacim
(554 puan) tarafından
Parayı veren razı ona ne oluyo eşimde diyo anne kim için çalışıyorum ben karım çocuklarımın gözü kalicaksa herşeyde calismiyim dedi karınları doysun yeter diyo iyi valla dedim başka emrin
0 oy
(5,727 puan) tarafından
ahh ahh oğlunun parası çar çur okuyor zannediyor hasbam. eşine ve çocuklarına harcamayacaksa bir adam neye harcayacak parasını. madem eşin arkanda söyle lafını geç. pastayı da afiyetle ye, yemeyen yemesin onun payını da ye. nice mutlu yaşların olsun, boşver:)
(554 puan) tarafından
Saol cnm eşim diyo anne tamam su anı bozma bize ayak uydur hayırlı olsun de geç ikide bir bize bakiyo gavur diyip duruyo kendimi zor tuttum
0 oy
(792 puan) tarafından
Bırak kocan senin arkanda sen onun tadını çıkar. Su an senin defil annesinin morali bozuk olmalı emin ol. Kocanın arkanda olması sana en büyük hediye MaşaAllah 
(554 puan) tarafından
Sağolsun o ne alirsam aliyim hayırlı olsun der susar onun bu huyuda annesinin zoruna gidiyor işte dur oğlum bişi demiyo ben zehir ediyim diyo
0 oy
(2,295 puan) tarafından

Şeytan tukurmuse haykırdım. Bızde de essegın :woot: neyse Ramazan Ramazan bırsey demım vallah gülerek yerdım pastamı asla takmazdım 

(554 puan) tarafından
Bende güldüm takmamis gibi davrandım ama içim içimi kemirdi ağzıma geleni saymamak icin
0 oy
(294 puan) tarafından
İlk olarak doğum günün kutlu olsun canım bugün benimde doğum günüm sen milletin lafına bakma eşin en azından değer verip doğum günün kutlamış bana onu yapanda yok moralini bozma güzelim 
(554 puan) tarafından
Saol cnm seninde doğum günün kutlu olsun
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Allah'tan eşiniz sizin yanınızda birde tam tersi olsaydı o zaman daha çekilmez bir hâl alırdı. Sizde cevabınızı verin hep hiç yanına birakmayın. Suratını da bosverin huyu böyle artık deyip anın tadını çıkarın .
(554 puan) tarafından
He deyip geçiyorum bakalım ne zamana kadar surecek
0 oy
(308 puan) tarafından
Senin suçun. Ne işin var kaynanada. Kaynanaya gidilir mi deli mjsin bacimsu rahat mı batiyor. Bu hayatta asla kaynanaya gorumceye eltiye gidilmez 
(554 puan) tarafından
Kuzum 88yasinda tek başına altımda oturuyo mecbur inip kahvaltıyı yemekleri asagda yapıyorum vefat edene kadar cekecem
(308 puan) tarafından
Zorunda değilsin. O yaştaki o zihniyetteki kadinjn doğum günü pastası ile ne işi olur. Görme hiç. Hiçbir şeyini onla paylaşma. Robot gibi işini yap evine çik
0 oy
tarafından
Konuyla bağımsız ama sizin eski nickiniz asmin4747 miydi..en son erken doğum riskiniz vardi merak ettim eğer o kişiyseniz☺️
(554 puan) tarafından
Erken doğum riski devam ediyor ama şuan herşey yolunda 33hafta olduk benim gebelik herkese dert olunca sildim hesabı kızlar tanınmamak daha iyi bu platformda
tarafından
Haftanız cok iyi maşallah vaktinde gelir inşallah
(554 puan) tarafından
Tşk ederim canım
(10,230 puan) tarafından
Haftan iyi yükselmiş sağ salim doğur inşallah. Her şeyi anlatmayın burada
(554 puan) tarafından
Sağol canım tşkler
0 oy
(85 puan) tarafından
Bunların hepsi aynı heralde benim kaynanam çok iyidir hoştur ama böyle bir konuda oda aynı gezmeye gidersek onu getirmezsek ya da haber vermezsekte böyle 
(554 puan) tarafından
Aynı kuzum aynı başta melekler sonra işlerine gelmedimi şeytani utandiriyorlar
(85 puan) tarafından
Benim ki seninkinin önünde diz çöker aşko yorumları okudum da biraz Trip atar küser ama kalbimizi kircak bisey demez kaynanam
(554 puan) tarafından
Geçen sene ishal olmuştu memlekete gitme dedi gittim geldim o gün bugündür düşman kesildi ne yapcam dedim ishal olduysan pamukmu tikiyicam basindami bekliyicem senmisin ben hastayken giden der gibi hayatı zehir ediyo
(85 puan) tarafından
Kızı yokmu kendi kızlarına kıyamazlar gelin b.kunu temizlesin isterler ne garip insanlar benim kaynana da böyle en küçük gelin benim ne işi olsa bana derdi hastane temizlik vs çocuğum yok diye şimdi cocuk oldu banada ses edemiyor ama yinede iyidir kötülüğü yok bana sadece çok iş bekler
(554 puan) tarafından
Kızıda yok başka ogluda yok eşim tek oda herşeyi elime bakiyo
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Yazık günah terbiyesiz ya bazı insanların yaşlılığı da gençliği de çekilmiyor takılma ya boşver can çıkar huy çıkmaz 
(554 puan) tarafından
Gençliği nasıldı bilemiyorum bazen eşime diyorum ilk eşin başkasına kaçmakta hakliymis annenle yalnız kalınca kafayı siyirtmistir kadına
0 oy
(471 puan) tarafından
Ahahha benim kaynanamda bana oğlumun parasını yiyorsun git sende çalış demişti :D kıskançlığın da bu kadarııı düşün. Bende ohh ediyorum çatır çatır yiyorum o çalışıyor ben yiyorum tatillere gidiyorum demiştim yüzüne :) çıldırmıştı ahahsjsjj
(554 puan) tarafından
Bende diyorum oğlun beni alırken babamda bende söyledim ona para yemeyi seviyorum diye oğlun bende severim dedi bilerek aldı ne yapsın dedi almiyaydi zorlami verdiler dedim
(471 puan) tarafından
Ay bosver canım sen eşinle aran nasıl ona bak . Evin ayrı anladığım kadarıyla. Mrb mrb dersin diğer dediklerine de gül geç
(554 puan) tarafından
Çok şükür ki eşim benim tarafımda her zaman annem üstüne geliyo biliyorum iyice yaşlandı diyo ne dese he tamam haklısın de geç bildiğini yap diyo
(471 puan) tarafından
Daha ne bak eşin senin tarafında ise sıkıntı yok . Annesinin dolduruşuna gelmiyorsa sıkıntı yok
0 oy
(772 puan) tarafından
Şu mübarek ayda Rabbim hidâyet etsin
(554 puan) tarafından
Amin oruçta tutmuyo ramazan aklına gelmiyor
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Senin kaynana aynı benim kayınbaba 
(6,850 puan) tarafından
Ahahahahah kız sen keşke benim eltim olsaydın benim gudubet eltiden daha iyisin benimkilerindd hakkindan gelirdik el birliğiyle :D
(554 puan) tarafından
Yok anam benimki copsuz uzum eltimde yok gorumcemde kayinbabada gitmiş Allah sesimi duyuyordur herhalde kaynanaya da bı göz atsın artık
(6,850 puan) tarafından
Git surdan deli benim başıma mi sarcan :Ddd
(554 puan) tarafından
Kurtulmanın tek yolu tahtalikoy hava yollari
(6,850 puan) tarafından
Aman sakın öyle dua etme birinin olmasını dilemek kendi ömründen onun ömrüme eklemek oluyo haberin olsun benim teyzemin kayinbabami oldu bilmem kaç sene önce kaynanası kaldı 3 4 çocuğu var her birinde 6 ay kaliyo kadın teyzem hep der ben olsun istiyorum diye kadın da maşallah o kadar hastalığı var tik demedi sapa sağlam ananem dedem ondan önce gittiler
0 oy
(12,897 puan) tarafından

Bu kokuşma tarzı bir tane kaynanayı hatırlattı

2 kızı 1 oğlu olup hamile olan mısın :)

(554 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.