0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Ben şükür pek bakmıyorum gün ıçerisinde hiç açık değil sadece eşimle tabletten dizi izleriz tv süs gibi evde:D

image

18 Cevaplar

0 oy
(5,938 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende gece 2 saat belki bakarım mucize dr çok seviyorum.ama çocuklarım ile oyun oynarız uyanıklarken tv de çok nadir açık olur 
(5,938 puan) tarafından
Oyun oynamayı 2 de çok seviyorlar ama ben mesela 5 litrelik bidonun için e ufak taş atıyorum bayılıyor minik onunla oynamaya veya yaprak topluyorum sulu boya ile aktivite yapıp resim defterine  baskı yapıyoruz. Bu zaman zaman patates veya ip baskısı da oluyor şekiller e çok dikkat li bakiyor.ayaklarina balon takıyorum hepimizin dans ediyoruz .veya lego yapıyoruz. Yada araba yarışı hergun farkli oyunlar buluyorum 2 saat vakit çok çabuk geçiyor. Uzun kalem kısa kalem renkli kalem ince kalem diye de oyunlar oynuyoruz .kozalak boyuyoruz;)))))
(10,046 puan) tarafından
En güzeli zaten çocuklarla aktivite yapmak beyinleri öyle gelişiyor, valla benim bile çocuk olasım geliyor böyle aktiviteler olursa:)))
(5,938 puan) tarafından
Bende eşimde tekrar tekrar çocukluğumuza dönüyoruz Ayaz i da böyle büyüttüm uyurken uyanırken hep gülerdi hic ağlayan bir bebek çocuk olmadi.doruk ta öyle şükür ki ve yoruluyor oyun oynarken com rahat uyuyor
(10,046 puan) tarafından
Ne güzel canım benim, ben de kızımla böyle oyunlar oynamak istiyorum umarim başarırım. Maşallah onlara akıllılar demekki anneleri gibi
(5,938 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim. Inan ki çok güzel oluyor ve eminim  ki başarırsın
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Fotoğraftaki anlatilmak istenen seyi 15 saniye  bön bön baktıktan sonra anlamam :angel::D

(10,046 puan) tarafından
Hahaha iyi anladın ya boşver:D
(3,695 puan) tarafından
Kafam nerede bilmiyorum bugün.  Bugun bi de revani yaptım  irmik katmayi unutmusum serbetini katarken aklıma geldi :// :D
(10,046 puan) tarafından
Ahh ahh bu bebişler unutturuyor bize herşeyi:D
(3,695 puan) tarafından
Tesadüftür ki o da usluydu bugün:)) ama neden boyleyim bilemiyorum boslukta gibiyim kız valla bi degisik haldeyim. Neyse uyuyayim da gecsin insallah sabaha kadar. Sana iyi geceler tatlim ☺️❤ :*
(10,046 puan) tarafından
Havalardan belki de yaz gelse neşelensek yine, umarım düzelir canim:) ben de yatacağım zaten kızım uyurken iyi geceler kuzum☺❤:*
0 oy
(15,747 puan) tarafından

Ne yani.şimdi bu fotoğrafta tv ye bakan popoya bakmış oluyor yada tv ye bakıyorsan kafan klozettir b*kunu oraya yaparlar falan mı bana açıklar mısın :D

(10,046 puan) tarafından
Kafamızın içine ediyor yani :D
(15,747 puan) tarafından
Hicte bile :D....
0 oy
tarafından

Baya etkili bir anlatım olmus:D

(10,046 puan) tarafından
Başka türlü anlatılamazdı;D
tarafından
Kesinlikle :))
0 oy
(2,630 puan) tarafından

Ilk tv ye baktim sonra adamin suratini gordum sonra totosunu girdum sonra klozet kafali adamlari 

Kiz benim ergen halimi paylasmissin nasil yaparsin seni admine soliycem 

O klozet kafalilar benim ergen halum tv bagamlisiydim depresyon topuzumla babam ise gider gitmez cokerdim tv onune ay ne gunlerdi ordaki unlulere bakip ne hayaller kurardim:D

(10,046 puan) tarafından
Hahaha şikayet et kız:DD ergenken hepimiz izlemişizdir ben şimdi izlemiyorum valla:))
(2,630 puan) tarafından
Bende yaa magazin falan izliyirum arda tabiki ama telefon olduktan sonra ne yazar tv
(10,046 puan) tarafından
Valla tv insanın psikolojisini bozuyor saçma sapan şey çok telefon var bi bide ondan kurtulsam :))
(2,630 puan) tarafından
Aynen benim gozler eller komple gitti bu gun baya yazdim burda cok post actim yoruldum kiz ne diyim:)
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Kiz benimde jeton gec dustu ☺️☺️
(10,046 puan) tarafından
Geç oldu saat ondandır gerçi orda daha 21.37 dimi☺
(119,523 puan) tarafından
Hayir 21:38☺️☺️
(10,046 puan) tarafından
Upss 1 dakika geciktim:D
0 oy
tarafından
Kesinlikle oyle hayatta verdigim en dogru kararlardan biri de evime tv almamak oldu
(10,046 puan) tarafından
Ne güzel en iyisini yapmışsın bizimkide süs duruyor valla :)
0 oy
tarafından
Aslında tv eve hiç alınmamalı.
(10,046 puan) tarafından
Bencede kuzum hiç bakmıyorum valla kafam öyle rahat ki:)
tarafından
Valla gündüz izliyorum akşam da mastershef ı izliyorum sigara gibi bağımlı oldum resmen
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Hahaha kıç TV :D

(10,046 puan) tarafından
Aynen kıç izleyenlerin kafasına ediyor:D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
:D bizde klasik zehra evdeyse trt çocuk veya monika çocuk yoksa ömer için baby tv :) misafir geldikçe ancak başka kanal açılır evde :) tlfndan arada film izliyorum okadar
(10,046 puan) tarafından
En güzeli kuzum valla saçma sapan şeyler hep biz de tabletten yada laptoptan izliyoruz genellikle:))
(9,651 puan) tarafından
Bizimki mecburi gibi kuzum ama diziye aşırı karşı bi eşim var :D mecburi olmasa bile dizi izlenmezdi
(10,046 puan) tarafından
Bizimde 1 tane dizimiz var vuslat trt1de eşim seviyor onun dışında izlemez ama ben maç hastasıyım:D
(9,651 puan) tarafından
Sen mac hastasısın öyle mi :D senin hakkında intersting bir bilgi :) şuan şok oldum :d
0 oy
(786 puan) tarafından
Biz şuan izliyoz wala
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Aaa popoda tv ne geziyor kız Ebru'm ☺☺❤
(10,046 puan) tarafından
Büşra'mmm hahaha valla öyle:D
0 oy
(173 puan) tarafından

Peki sadece tv mi tablet tlf masum mu:D çünkü ben bundan bağımlı olmayı çıkardım 

(10,046 puan) tarafından
Tabiki masum değil fakat açtığın anda saçmalık telefon sen aratırsan çıkıyor karşına yoksa normal telefon:)) bağımlısı zaten böyle:D
0 oy
tarafından

Nasil bi fotodur bu :D bende izlemem tlf dan izlerim ne izlersem sadece dizi oldu mu bakarim

(10,046 puan) tarafından
Aynen kuzum ben de öyle arada tabletten bakarım:))
0 oy
tarafından
Kafasına vura vura çalıştır dıgımız tvlere haksızlık etmişiz :(
(10,046 puan) tarafından
Bence kafalarına daha çok vurmalıydık:D
0 oy
(409 puan) tarafından
Dimi ıyıce saçmaladı diziler fılan 
(10,046 puan) tarafından
Bencede hep absürt saçma sapan şeyler
(409 puan) tarafından
Toplum ahlakını bozuyor kesınlıkle
0 oy
tarafından
bizdede hep açık durur izle izleme o orda konuşacak:)
(10,046 puan) tarafından
Himm herkezin kendi tercihi kuzum:)
0 oy
tarafından
Klozeti sonradan farkettim hahahah telefonda aynı şey bence ya 
(10,046 puan) tarafından
Tabi telefonda aynı şey tv kadar olmasada :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,277 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Limonlumelemen (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 359 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yildizladakayar (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 546 göst.
22 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ümranşen (1,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 640 göst.
5 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,212 cevap

34,973 kullanıcı

...