0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar birden bire böyle oldu kolayca uyuyan bir bebek değildi zaten ama bu kadar da değildi 9 buçuk gibi uyurdu genelde. Ya emerek ya da ayakta sallanarak uyuyor uyku eğitimi vermeyi denedim ben pes ettim sanırım ilerleyecegimize geriledi uykuda. 

Kızım şuan 15 aylık diş çıkarma dönemi de değil yani görünür de dış yok. Gündüz uykuya geçişleri iyi ama gece çok zor oluyor artık 11 11 buçuğu buluyoruz sabah da 7 de kalkıyor.

Bu aylarda böyle durum yaşayan var mı geçici mı ya da neyden olabilir fikriniz var mı ağrı kesici falan da veriyorum diş jeli sürüyorum bir çare bulamadım. Gün icinde de çok huysuz ve çok inatlasmaya başladı. 

2 Cevaplar

0 oy
(9,558 puan) tarafından
Arka dişleri çıktı mı canım 
(78 puan) tarafından
Çıkmadı canım ama birşey görünmüyor da bilemedim diş mi
-Reklam-
0 oy
(6,948 puan) tarafından
Gündüz ne kadar uyuyo 
(78 puan) tarafından
İşte oncesinde sıkıntımız yoktu ya bizde ne olduğunu şaşırdık yarın dediğinizi deneyeceğim ama çünkü böyle çok zor oluyor alt üst oldu tüm düzenimiz
(6,948 puan) tarafından
Canım bak uyku konusunda dikkat etmen gereken çocuğun kaç saat uyuduğu değil kaç saat uyanık kaldığı olması lazım senin çocuk 5 e kadar 2 uyku yapiyo çok kısa sürelerde uyanık kaliyo yani aslında gündüzü de uykuyla geciriyo vücudu dinlenmiş oluyo anladın mı o yüzden de 5ten sonra uyumak istemiyo 5 ten sorada uyanık kalma süresini kulanmak istiyo
(78 puan) tarafından
Aslında baktığın zaman o kadar da çok değil uyku süresi 7 buçukta uyanıyor mesela 9 buçukta uyuyor 14 saat oluyor 14 saatin 2 saatini uyuyor sadece ama tek uyku deneyeyim bakalım inşallah ise yarar
(6,948 puan) tarafından
İnsalah canım sen öğlen uykusu saatine dikkat et 1 bucugu geçirme çok uyur korkma yine takılırsa yazabilirsin
(78 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mormavimonik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu