0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (1,089 puan) tarafından
Geçende söylemiştim 2 gün önce mercimek çorbası yapmıştım oğluma erken yediriyorum yemegio gün çorbanın tuzunu az koymuşum tabi tadına da bakamıyorum. Oğlum içmek istemedi. Zorla icirdim bir kase.

Bugünde yayla çorbası yaptım onuda tuzsuz yapmış yine içmek istemedi. Ispanak yapmıştım onuda yemedi bende bu sefer biraz kızdım neden yemiyorsun diye. Sonra ben mutfağı toparken uyuyakalmis oyunun başında simdi vicdan azabı çekiyorum niye kızdım diye.

Şu cirbalarin tuzunu bir ayarlayabilsem ne güzel olacak. Hem oğluşum tadı tuzu yerinde yemek yiyecek hemde benim içim rahat olacak yemek yedi diye. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,187 puan) tarafından
Annelik böyle bişey çok takılma bence 
(1,089 puan) tarafından
Ay şimdi içim içimi yiyor niye kızdım diye. 3 yaşında 1metre 10cm boyu var ama 16 kilo herkes zayıf diyor
(1,187 puan) tarafından
Canım bu hepimize oluyor yorgunluk açlık uykusuzluk bazen cidden sabrımız sınanıyor . Amaç evladımıza kötü davranmak değil aksine iyi anne olmaya çalışıyoruz. Kilo alınır verilir . Eğer sağlığı yerindeyse hiç takma kafana. Bi kan değerlerine baktır ama bence .
(15,047 puan) tarafından
Dostum oğlum 3.5 yaşında boyu belki 1 metre ancak oldu. Kilosu 16 16.5 kg civarı. Senin oğlanın kilo normal de boyu uzun olduğu için zayıf gorunuyodur. Kafana takma
-Reklam-
0 oy
(947 puan) tarafından
Annelik işte canım 
(1,089 puan) tarafından
Öyle valla 3 yaşında 16 kilo biraz kilo alsın diye beslenmesine dikkat etmek istiyorum ama oda yememek için direniyor
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Oruç değilken yap koy ısıt ver
(1,089 puan) tarafından
Artık öyle yapacağım canım mecbur
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Hangimiz kizmiyoruz çocuklarımıza yemeğini yemedi diye uyku saatinde uyumadı diye yaramazlık yaptı diye hepimizin kızdığı sinirlendiği Sabri'nin bittiği yerler oluyo elbette robot değiliz sonuçta olur o kadar dovmedin kalkıp korkutacak kadar bağırıp çağırıp azarlamadin olabilir böyle şeyler bi kere bende tadına bakmadan ıspanak yedirmistim akşam bizde yedik tuz coragi olmuş bende diyorum çocuk niye yemek istemedi bütün gün kana kana su içmişti yavrum 
(1,089 puan) tarafından
Öyle ama işte anne yüreği onun iyiliği için bile olsa kızınca üzülüyor. Şimdi uykudan kaldırdım öpüp sarıldım annecim özür dilerim sana kızmak istemedim dedim oda öptü sarıldı su içip geri uyudu
(6,864 puan) tarafından
Kız kıyamam sana
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ben yemeklere tuzu hep ölçü ile koyarım tadına bakarak değil ki iki çay kaşığı 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 399 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 413 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Liza35. (659 puan) tarafından soruldu