0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar normalde 12 sinde hasta olmam gerekiyordu 4 gün oldu normal mi acaba en fazla kaç gün gecikiyor sizlerin?bir türlü hastaneye gidip korunma yollarını görüşemedim doktorla,randevu alıp iptal etmiştim bebekten dolayı hastaydı hep eşimin bir işi çıkıyordu hep erteledim çok korkuyorum valla

1 cevap

0 oy
(6,850 puan) tarafından
Korunmadan ilişkiye giriyosan hamile olma ihtimalin çok yüksek ama bazen gecikme olabiliyo ben geçen ay 10 gün geciktim sonra oldu 
(6,850 puan) tarafından
Anlıyorum seni bende bazı sebeplerden geri çekilmeyle korunuyorum bi süreliğine benimde hep erken erken olurdu aslında o ay erken bekledim olmadı gününü bekledim yine olmadı kan verdimerken gebelik testi yaptım hepsi negatif ama olmuyo bir türlü afedersin yerleşen acaba oldumu diye wcye gidiyodum her namaz vakti konrtol ediyodum oldu mu diye olmamış oluyodu moralim bozuluyodu o kadar üzüldüm o kadar ağladım sana anlamam çok korktum 10 gün geciktim bi gece yatsindsn sonra dua ettim Allah'ım istemiyorum biliyodun sebeplerini sen benden iyi biliyosun ama olduysa da en hayirlisin bilir onu nasip edersin senden ne gelirse başım gözüm üstüne dedim sabah uyanmak uzereydim bişey hissettim yataktan bi fırladım olmuş düşünüyorum belki de çok gerildigim için gecikti
tarafından
Hm anladım canım daha çok erken 7 aylık oldu şuan eşimde çok dikkat ediyor ama biliyorsun 1 damlası bile yeter:(hayırlısı neyse o olsun.buyuk konuşuyorum çoğu zaman istemiyorum diyorum suç benim ama bu işler şakaya gelmez adam gibi korunmak gerekiyor işini şansa birakmayacaksin
(6,850 puan) tarafından
Öyle de hiç biri de yüzde yüz korumuyo ki Allah'ı takdirine kalmış bişey
tarafından
Dün test yaptım tek çizgi çıktı,ama hala ağrı var birşey yok
(6,850 puan) tarafından
Sen bi rahatla rahatlamadan olmayacak bende öyle olmuştum çünkü ne zaman ne gelirse Allah'tan yapacak bişey yok deyip kabullensim o zaman oldu sen çok gerilmissin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde unzile98 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 6burcin-6 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...