0 oy
193 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,319 puan) tarafından

Pazariumda bu şalı begendm renkleri de mevcut ama kayar mi yazın yakar mı kullanan var mı 

image

4 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından

Kardescazim almis cok memnun calmayi dusunuyorum insallah calabilirim :D

(1,319 puan) tarafından
Aynısı mi kumaş bilgisnde %100 polyester yazıyor hani kayma falan olur mu hep pamuklu şal kullanıyorum polyester hiç kullanmadm ama cokda begendm
(344 puan) tarafından
Simdi soyle benzer model o pazardan 50liraya aldi ama su 200tllik sallara bin basar kaymiyo sekilide hemen aliyi
(1,319 puan) tarafından
Komşum satıyor başka model o pamuklu ama bunun modelini daha çok begendm . Dur komşumun sattığını eklim bak ondan mı senin dediğin
-Reklam-
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Kumaşı ne acaba şifon sa kayar 
(1,319 puan) tarafından
%100 polyester yazıyor canm
0 oy
(1,319 puan) tarafından

image

image

Komşumun sattığı bunlar 

(1,319 puan) tarafından
Komşumdakine baktm çok güzel pamuklu asla kaymiyor ama pazariumdakinin modelini begendm
(344 puan) tarafından
Pazartumdakinide kabinde deneyebilirsin
(1,319 puan) tarafından
O nasl oluyor canm
(344 puan) tarafından
Giyinme kabini var ya mağazalarda oraya gir kiyafet dener gibi dene basina canim benim
(1,319 puan) tarafından
Hee öyle diyorsun :) dedim acaba başka bişey mi
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Polyester yazın yakar bacım terletir. Altta arkadaşın attığı pamuk jakar var ya onlara alıştım ben harika ya. Bence pamuk olsun içinde.
(1,319 puan) tarafından
Onu komşum satıyor örnek gösterdi çok güzel gerçekten pamuk kumaş ama internettekinin modeli daha hoşuma gitti . Dediğin gibi yakar almaym en iyisi komşumdakini almak
(1,949 puan) tarafından
Kız komşununki daha iyi ben çokkk severek kullanıyorum. Diğeri zaten kayacak gibi. Her şeyi geçtim yüzde yüz polyester.
(1,319 puan) tarafından
Hangisi canm senin kullandığın F desenmi ikinci fotoğraf mi
(1,949 puan) tarafından
F desem bacım ama onun da kaygan olanları var onlar sıkıntı. Pamuk karışımı olanlar güzel
(1,319 puan) tarafından
Tamm canm çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 487 göst.
20 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...