0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Kızlar oglumun boynunda beze var bugün fark ettim biraz büyük ama havaya bakınca daha çok belli oluyor canın sıkıldı internetten araştırdım biraz kötü şeyler çıktı karşıma tam lenf bezlerinde beze pazartesi doktora goturcrm varmi aranızda bu durumu yaşayan

13 Cevaplar

+1 oy
(15,150 puan) tarafından
Geçmiş olsun bilgim yok önemli değildir inşallah 
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
Küçükken oluyo yaygın bişi o ablamın vardı doktor geçer dedi ve geçti ama ihmal etme götür mutlaka için rahat etsin
0 oy
(3,664 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Çocuklarda oluyor bu bezeler kızımda da var hastalanınca daha çok şişer bir iki haftaya kaybolur . Bende de çok varmış küçücükken. Hastalandı mi çocuğunuz belki ondan hala şiştir. Yinede ihmal etmeyin bir doktor görsün.
0 oy
(1,139 puan) tarafından
Benimde geçen çenemin altında çıktı sonra   geçti 
0 oy
tarafından
Enfeksiyon dan kaynaklı 
0 oy
(494 puan) tarafından
Benim oğlumda da var bende geçen fark ettim kulaklarının arkaisnda enseye yakın 3 tane doktora götürdüm hemen bı sürü tahlil ultrason falan yaptılar çok şükür bi şey yok ,zamanla dağılır korkulacak bi şey yok dediler buyumedigi sürece tabiki bende de var ağrı sızı yapmıyor öyle duruyor 
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Benim oglumda cok var sagda solda baya var biyopsilik boyutta dışarıdan  belli oluyolar cocuk doktoruna cocuk hemotoloji ve onkolojiye kulak burun bogaz doktoruna götürdüm  ultrason temiz çıkıyor  reaktif diyolar zamaninda enfeksiyon kapmış  lenf bezleri onunla savasmis ve şiş kalmis deniyorr kan tahlilleride temiz çıkıyor ona ragmen icim icimi yiyor cogu cocukta oluyir hasta olunca biraz daha fazla sisiyolar sen yinede tedbir amacli mutlaka götür   ultrason cektir
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Ya klasik klese bir cevap vercem ama internette basım ağrıyor yazsan 3 gün ömür biçiyor. Rabbim korktuğun yere uğratmasin inşallah kötü birşey değildir 
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Görümcemin oglunda vardı dediğin gibi baya büyük tu en son doktora götürdüğünde iltihap denmişti galiba tam hatırlamıyorum 
0 oy
tarafından
Benim oglumunda beze gibiydi sonra kocaman şişti lenf bezi iltihabı dedi doktor antibiyotik verdi. Bide yakın zamanda hastalık gecirdiyse ondanda olur
0 oy
(305 puan) tarafından
5 yasindaki ve 2 yasindakindede var yakin zamanda hastalik gecirdiyse cikiyo
0 oy
(7,544 puan) tarafından
Benimde oğlumun var doktor birsey olmadigimj soyledi
0 oy
tarafından
Yağ bedeli olabilir bende de vardı boynunda ve kulak arkamda büyüyünce geçtı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 741 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 558 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnakmucizelerim (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
26 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,607 cevap

34,813 kullanıcı

...