0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (207 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar kızlar bir kaç gündür inanılmaz şeyler yaşıyorum sabaha karşı çok uyanıyor kızım uyutup uykuya dalmak istediğimde üzerime öyle bir ağırlık geliyor ki beni eziyor sanki eşime seslenmek istiyorum sesim çıkmıyor bu sabahta kabus gördüm çok korktum . Bebeğimi besige koyup yatiyorum ayak ucumda bebek ağlıyor beşik boş açıyorum üstünü benim bebeğim ama gözleri yok çığlık çığlığa ağlıyorum ki besige döndüğümde bebeğim beşikte kucağıma alıyorum ama diğer bebek hala ayak ucumda neden böyle oluyor lohusaligimda bitti psikolojim bozuluyor uykusuzluktan ölüyorum uyumaya korkuyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Postt yukarı..
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
............
0 oy
(307 puan) tarafından
Dinlenemedigin icin halisunasyon mu goruyosun acaba
(207 puan) tarafından
Bilmiyorum bende öyle sanıp üstüne düşmedim ama sürekli olmaya başladı kötü rüyalar üzerime ağırlık gelmesi boğuşma gibi olaylar uyanık gibiyim de uyuyor gibiyim de anlamadım çok garip
(307 puan) tarafından
Bol bol dua oku yattigin odada kurani kerim olsun mutlaka
(207 puan) tarafından
Okuyorum canım sürekli kuranı kerim yok deprem de yere düşmüş diye kaynanama vermiştim onda kaldı öyle unuttuk
0 oy
(4,547 puan) tarafından
2bucuk ay oldu doğum yapalı ben hâlâ görüyorum Felak nas ihlas oku canım bide kötü ruyalarini kimseye anlatma suya anlat akıp gitsin diye derler 
(207 puan) tarafından
Kendi kendime kafamda kuruyorum bide mesela hamileyken asansör de kalmıştım 1 kere binersem yine kalcam bizi kimse kurtarmaz vs vs surekli böyle kendimi korkutan düşünceler var kafamda bu nasıl geçecek
(4,547 puan) tarafından
Düşünmeyeceksin canım öyle şeyler hayatı zindan etme başka şeylere yor kafani boş olduğun zamanlarda
(207 puan) tarafından
Çok deniyorum ama olmuyor bir türlü psikolojim bozuldu resmen lohusaligimda hic yalnız kalmadım ondan oluyor sanırım
(207 puan) tarafından
Lohusalik yeni başlıyor gibi sanki
(4,547 puan) tarafından
Olabilir ben yalnızdım hep 2 gün hastanedeydim zaten sonra kimse yoktu
0 oy
(180 puan) tarafından
Karabasan cnm bol bol dua et uyudugunuz odaya Kur'an koy 
(207 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yatmadan önce 7 Ayetel kürsü sabah 7 Ayetel kürsü oku bir kalkan gibi korur seni yatarken bolca Felak nas oku Allah c.c diyerek uyu kabus yerine hoş rüyalar gorursun
(207 puan) tarafından
Tamam canım :)
0 oy
(186 puan) tarafından
Canm dediğin karabasan oluyor düz yattiginda olur o çok bendede okuyordu bagiriyorum sesim çıkmıyor etmiyor kendi sesimi duyuyorum uyanamiyorum dua et öyle uyu dümdüz uyuma her yerin uyuşuyor sonra karabasan basıyor banada çok oluyordu 
(186 puan) tarafından
Aynen bende bakarm hep senin gibiyim valla , ama erken doğmuşsa korkma bişi olmaz inşallah benim arkadaşımda erken doğurdu çocuğu 1 yasnda
(207 puan) tarafından
Ben fazla evham yaparım yapım bu canım :)
(186 puan) tarafından
Kotu düşünme canm yapma duanı et Allah'a emanet bırak:))
(207 puan) tarafından
Allah razı olsun canım senden :)
(186 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun kuzum :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 291 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy