0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (480 puan) tarafından

Hadi kızlar, dua niyetine diyelim :)

Geceye bu hayattan istediklerinizi, dileklerinizi, olmasını istediğiniz şeyleri bırakalım.  Amin diyip uyuyalım. 

Bu hayattan ne istersiniz ???           :)<3

16 Cevaplar

+6 oy
(3,654 puan) tarafından
Gazze diyorum Allah'ım.  Doğu Türkistan diyorum.zulmün baş gösterdiği heryer diyorum. Rabbim ne dilediğimi biliyor. Amin. 
(3,050 puan) tarafından
Amiiin ❤️
-Reklam-
+5 oy
(3,235 puan) tarafından
Müslümanların sırf Müslüman oldukları için zulümleri ölümleri işkenceleri son bulsun. Çocukların hep güldüğü kötülüklerden uzakta kaldıkları bi dünya olsun. Hayvanların insanlar tarafından eziyete maruz kalmadığı bir dünya olsun. Kendim için de son nefesim de hafızül Kuran olarak ölmeyi neslimin de salihlerden salihalardan olmasını iki cihanda da aziz olmalarını isterim. Peygamber efendimize layık bir ümmet olmayı ona layık evlatlar yetiştirmeyi bana nasip etsin. Öldükten sonra hayırla anılmayı isterim. Rabbim beni ve ailemdekileri yolundan ayırmasın. Amin amin amin 
(3,050 puan) tarafından
Duâ kardeşi olalım mı :)
(3,050 puan) tarafından
Amiiin❤️
(3,235 puan) tarafından
Olalım ❤
+2 oy
(6,823 puan) tarafından
Oğlum 5 yaşına girecek temmuzda ama hâle bizler gbi konusamiyor Rabbim dilindegi düğümü çözsün inşallah sizlerde amin derseniz sevinirim 
tarafından
Hamileyim duası kabul olur derler ya tabi Rabbım bilir
İnşallah sular seller gibi konuşur oğlunuz  
(3,050 puan) tarafından
Amin amin yâ muin es elüke bismikel âlel eazzil ecellil ekram yâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi
(6,823 puan) tarafından
Çok saolun Allah razı olsun ramazan gününde dualarınıza kattiginiz için
+1 oy
(5,607 puan) tarafından
Salih amel güzel ahlak sağlık huzur ve sevdiklerimi☺️
(3,050 puan) tarafından
Amiiin❤️
(5,607 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(2,837 puan) tarafından
Herkese sağlık sıhhat son nefesimize kadar imanlı olmayı nasip etsin 
(3,050 puan) tarafından
Amiiiin❤️
+1 oy
(3,050 puan) tarafından

• Duâ edenlerin tüm duâlarınin kabul olması istiyorum. 
  • Tesettür isteyen kardeşlerimin tesettüre girmesini istiyorum.
  • Namaz kılmak isteyen kardeşlerimin dâima namaz kılmasını istiyorum.
  • Hastane de şifa bekleyenlerin afiyetli şifalarini Cenâb-ı Allâh tan diliyorum.
  • Şu saatte en çok kimin duâya ihtiyacı var ise rabbimin onun duâlarını icabet etmesini diliyorum.
  • Annem ve ananem ile cennette hoş sohbet etmek istiyorum.
  • Hafız olmak hafız ölmek ve dâhi şehid olmak istiyorum.
  • Evlâdım Cihangir Efendi'nin sakin uysal olmasını ve ehli namaz ehli zikir olmasını istiyorum. Hafız olmasını istiyorum.
  • Her sene ümreye gitmek istiyorum.
  • İstanbul'da tüm evliyaullâhi ziyaret etmek istiyorum.
  • Haftada bi Kur'ân hatmi yapacak kadar Kur'ân-ı Kerim'i hızlı okumak istiyorum.
  • Babam ve abimle, kardeşimle umreye gitmek istiyorum.
  • Peygamber Efendimiz (ﷺ) i rüyamda görmek istiyorum.
  • Muhabbet nâme/şiirler kitabımı yazıp yayınlamak istiyorum. 
  • En çok vaktimin bereketli olmasını istiyorum günler dünya telaşesinden kısacık geliyor hiç bir şey isteğimi  yapamadan bitiyor. 
  • Eşim yemeklerimi beğensin istiyorum.
  • Güç kuvvet istiyorum halsizlik yorgunluk tükenmişlik üstümden kalksın istiyorum.
  • Sinüzitim geçsin istiyorum.
  • 75den 60 kiloya afiyetli şekilde düşmek istiyorum.
  • Teras istiyorum halılarımı rahatça yikayayim foşur foşur :D suyla oynamayı çok seviyorum.
  • Bahçem olsun ekip biçeyim istiyorum. Çiçeklerim olsun istiyorum.
  • Tüm sevdiklerimle kocaman bir köşkte yaşamak istiyorum her gün sevdiğim insanların yüzlerini görmek istiyorum.

Herkese amin dedim bu fakire de amin diyin :D
(3,050 puan) tarafından
Bismillâh ne ara okudun ❤️ zencefil çok şifalı içeyim bari şimdi yapip
(2,837 puan) tarafından
Yap yap şifa olsun
(5,607 puan) tarafından
Amim amin ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(3,050 puan) tarafından
Allâh Râzî olsun her bir duâniz kabul olsun ki diyin rabbim çok şükür tüm duâlarım kabul oluyor ❤️❤️❤️
(3,235 puan) tarafından
Amin amin amin ❤
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Rabbim bolca sağlık nasip etsin kem gözlerden bizleri korusun
(480 puan) tarafından
Çokçaa amin
0 oy
(2,389 puan) tarafından

Rabbim iki evladımı yüksek mertebede görmeyi nasip eylesin inşallah <3

(480 puan) tarafından
Hayırlısıyla inşallah.  Amin amin
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Rabbim öncelikle anneme, daha sonra eşime daha sonra da bütün sevdiklerime sağlık sıhhat nasip eder inşallah.  Rabbim rutinimizi bozmasın bu günlerimizi aratmasın ve bütün hastalara şifa versin ... 

AMİNNNNNNNN

0 oy
(243 puan) tarafından

Dünya hayatinda (sağlıkli ve hayırlı )iki kizim olmasını çok istiyorum . Ben tek kızım ablam ve kız kardeşim yook. Kızlarımla hem kardeş gibi hem arakadaş gibi olmayı çok ama çok istiyorum çok amin.<3<3  Üçüncü oğluma hamileyim :)<3<3<3

0 oy
(1,197 puan) tarafından

Bugün çok yakın can dostum dediğim bir arkadaşım erken doğumla bebeğini kaybetti. 10 yıldır bekliyordu bebeği. Onun en kısa zamanda tekrar hamile kalıp zaglikla bebeğini kucağına almasını diliyorum. :(

0 oy
(3,097 puan) tarafından
huzur sağlık sevgi para ❤️
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Bir tane yavrucuğum, gözümün nuru kızım var. Onu hayırlı yollarda, güzel ahlakla,vatana millete,anne babasına ,eş dost akrabasına hayırlı olacak şekilde yetiştirmeyi isterim. 

Eşimin devlet işine geçmesini isterim, sonrasında benim okulumu bitirip kendimin de atanmamı isterim. 

Benim kurduğum ailemin,sonra ailemin, eşimin ailesinin de ömrümüz boyunca huzurla sağlıkla yaşamamızı isterim. 

Amin ❤️
(3,050 puan) tarafından
Amiiiin❤️
0 oy
(580 puan) tarafından
Allah, evlatlarımızı korusun bizlere bağışlasın. Sağlık sıhhat versin hepimize

Borcu olan varsa ödeme kolaylığı dilerim.

Ailemize sağlık ve huzur versin rabbim, bol helal para diliyorum ayrıca hepimize

Bana, bahçe içinde ev, yazlık otomatik araba, huzur sağlık aile birliği, anneme kardeşime sağlık. Yeğenim ve oğlum sağlıklı mutlu başarılı olsunlar. Eşimle oğlumla sağlıklı güzel uzun bir hayat
(3,050 puan) tarafından
Amiiiin ❤️
0 oy
(178 puan) tarafından
Eşim olacak kişinin ölümünü diliyorumm Amin nnn.  
(3,050 puan) tarafından
Tövbe estağfirullâh rabbim kalbine ruhuna ferahlık versin. Eşine de sana da merhamet versin. Bin kez mazlum olsan da bir kez zalim olma. İçin yanmış belliki duânı eşinin selâmeti için etmelisin.
0 oy
(881 puan) tarafından
Esımle mutlu mesut yasayalım bıde oğluma kardeş ıstıyorum bır buçuk sene olacak olmuyor

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 348 göst.
0 oy
10 cevap 402 göst.
0 oy
14 cevap 286 göst.
0 oy
18 cevap 325 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,267 cevap