0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (1,497 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

6 Cevaplar

+2 oy
(809 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Burada iş eşinde bitiyor, 1 gün önceden tembihle bir kez daha hatırlat ona. Ve tam tersi bir durum olsaydı ne düşüneceğini de sor, empati yapsın birazcık. Sen gitsen elin uzak damadıyla tokalaşsan arsız derler. Hayırdır kocam da yapıyor dersen yüzsüz derler. Bu millet böyle.

(1,497 puan) tarafından
Çokk doğru
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Fazla gaza gelip bodoslama yapma da :D yerinde olsam dikkate bile almam kendini bişey zanneder 
(1,497 puan) tarafından
Yok ya o kadarda abartmam asla ama ne kadar şimdiye kadar dikkate almamış olsamda o heo devam ediyo işte benden tepkimi gormek istiyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sen bişey yapmayacaksın eşin elini uzatmayacak uzak kalıp eliyle selam verecek temas etmeyecek sende yanında olursun güzel bi bakış atarsın anlar merak etme 
(1,497 puan) tarafından
Hani diyorum ben cocukdan goremem falan diye dedim
(1,186 puan) tarafından
Bence yüz göz olma geleceği zamanı takip et daha iyi .
0 oy
(470 puan) tarafından
Eşini öpmeye yeltenirse hemen sen araya sen öp anlar zaten 
(1,497 puan) tarafından
Cadiyimi opeyim
(470 puan) tarafından
Eşini opmesin diye bu şekilde engel olabilirsin bu çok fenaca bir hareket sen bilirsin istersen laf sok kargaşa çıkar bu hareket yerinde bir hareket bence laf sokmanada gerek kalmaz kavgada çıkmaz
(1,497 puan) tarafından
Evet kavgadız gürültüsüz istyorum yavas yavas icinde yansin. Şöyle yaparım eğer yanindaysam ,o opmek isterse ben onu operin tokalasırım eğer aa dur eşinkede tokalasyim derse tokalasmak istyorsan benke tokalas saril op eşimle neden srolacakmışaınki derim lafin devamını getirirse bende getiririm uzatirsa net sekilde bende rest cekerim
(470 puan) tarafından
Eşimle kimsenin toklasmasini istemiyorum dersin bu sizlik bir durum değil karşıyım ben böyle şeylere
0 oy
(1,051 puan) tarafından
Kocanın elini sımsıkı tut bırakma her seferinde yanında ol anlar en azından kıskandığıni
(1,497 puan) tarafından
Evet bisey dememe gerek yok o zaman bende hareketlerimle yerini bildirirm
(1,051 puan) tarafından
Aynen öle
0 oy
(974 puan) tarafından
Esinin yanında dur, esin kibarca elini çekmese, o kadın tokalasagi zaman sen esinin elini tut, tokalasmasina engel ol. Artık çünkü benim okurken sinirim bozuluyor o kadına. Açık acil kocam benden başka kadinla tokalasamaz de geç.
(974 puan) tarafından
Oooo çok sevindik, mübarek gün kan çıkmamış:)) saka bir yana, oda orta yolu bulmaya çalışması güzel olmus
(1,497 puan) tarafından
Evet  hahaha, gordum herseyi ama eşime gormemiş gibi gekdi yine tokalastımı senle dedim yok dedi suçlu bi ses tonuyla :D yalan soyleme yemin et dedim yeminle tokalasmadı saçmalama artık bidefa dedin anladım işte dedi :D
(974 puan) tarafından
Senin kadar bende rahatladım inan :))
(1,497 puan) tarafından
Yaaa gerçekdenmi, çok sagil canim merak edib sordugun için. Gerçekden kendini benim yerime koymussun
(974 puan) tarafından
Gerçekten senin yazdıklarını okudukça ben burada sinir oluyordum, rahatladım:)))

İlgili bir soru bulunamadı

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...