0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Arkadaşlar ben oruç tutuyorum eşimde tutuyor ama o annesi gilde açıyor bir önceki postuma bakın anlarsnz zaten eşim annesi gilde açıyor ben evde ama dolapta hiç bişey yok yapım 1 haftadr söylüyorum pazarcı kendisi Alacam alacam yanımda yoktu alamadm diyor şimdide yazdm ben orucumu açacam akşam evde bişey yok dedim uzatma be yazms bunlar bahane değil annemden iste yazms annesiyle aramzda 15 dakika var ben oraya kadar gidemiyorum anneside evde olmuyor gündüzleri Kur'an'a gidiyor anahtar kapının yanında ama ben gidemiyorum çocuklarla ben napim sizce bana akl verrmsnz 

14 Cevaplar

+1 oy
(15,318 puan) tarafından
Eşin orda onlarla ye diye mi yapiyor bunları. Bu bildiğin kötülük . Evine ekmek getirmekten aciz bir adam.  Üstelik umursamaz.  Banane diyebilen bir adam. Bencil sadece kendini düşünüyor. Ben boşan derim ama sen bilirsin. 
(216 puan) tarafından
Canm benim ben Çokmu istiyorum onunla evli kalmayı önceki postlarima bak anlarsn annemi anlattm gidecek bir yerim yok
(15,318 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun.  Allah o adamı ıslah etsin.
(216 puan) tarafından
Amin Allah görüyor evde domates ve biber den başka bişey yok canım cacık istiyor onu bile yapamiyorum düşün
-Reklam-
+1 oy
(3,017 puan) tarafından
Öyle eşi boşa zaten ama bugünlük aç kalmamak için eşinin evdeki en sevdiği elektronik eşyayı ya da birşeyi sat üçe beşe bakma ve git alışveriş yap. Hatta günlük alışveriş yap kalan parayı kenarda sakla. Yarın da vermez bu sana. 
(216 puan) tarafından
Bir bakım bacm bu iş ilanlarina nerden bakılıyor internette varmı
(3,017 puan) tarafından
İnternette var bir sürü ilan veya sosyal yardım sağlayam yerler. Araştır, görüş ama bunu eşine söyleme. Bu sefer kapıyı da kilitler bu adam.
(216 puan) tarafından
Tamam canm teşekkür ederim zaten kendi dior bacm bana eltim çalışıyor ya bak o çalışıyor bilmem ne herkesn karısının parası var diyor onun işine gelir bir iş bulsam
(3,017 puan) tarafından
Kadın yardım dernekleri ile görüş, belki onlar da destek olur ama çalışmaya başlarsan sakın ola bu adamla evliliği devam ettirmeyi düşünme. Bundan sana ne köy olur ne kasaba…
(216 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm benim bundan sonra bakacam basimin çaresine
0 oy
(7,847 puan) tarafından
Annesinden mi isdeyecekmissin Allah akıl fikir versin valla 
(216 puan) tarafından
Konustum canm uzatma yazms keşke mesajı atablsem atılsa buraya nasıl ekliyeblrm mesajı
(7,847 puan) tarafından
Boşver cnm atma Allah ıslah etsin cidden
(216 puan) tarafından
Napacagimi sasrdm beş kuruş para da vermiyor
(7,847 puan) tarafından
Ailen falan yokmu sahip çıkacak biri
(216 puan) tarafından
Yok bacm kimse sahip çıkmaz
0 oy
tarafından
Öncesini sonrasını bilmem de sız evlilik yaşamıyorsunuz kı

Evı varken annesinde acması ne alaka

Gidilecekse senle gıtmelı yoksa evınde senle acmalı orucunu

Evıne bakamayan bence adam değildir 1 haftadır mübarek günde evı erzaksız bırakmak nedır

Utanma arlanma da yok annemden al dıyor hangı bırını alacakmıssın? 
(216 puan) tarafından
Çok tükendim artk çok aglicam agliyamiyorum ben Allah için sabrediyorum
tarafından
Neden böyle annesıde demiyor mu evde karın var burda ne ısın var hergün vs yanı evı erzaksız bırakp orda kendı yıyor tuttuğu oruc kabul oluyor mu sanıyor ah.mak adam
(216 puan) tarafından
Canm annesi diyor evinde aç diyor o beni tercih etmiyor ailesinle açıyor ben evde tekim
tarafından
Valla eş olamamış o sadece koca işte kagıt üstünde evli o kadar asla eş vasfına sahıp değil de
(216 puan) tarafından
Daha çok şey var da işte bu kadarını anlatabldm
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Sende iftara git gitmiskende torla topla gel malum evde hiç birşey kalmadı de anasida eşek değilse evine bak bu böyle olmaz der heralde
(216 puan) tarafından
Yok bacm kimsem yok bizim ailede herkes çıkarı olduğu yerde
(7,282 puan) tarafından
Akıllı davran evden birşeyler yapıp satıp para kazanmaya bak çalış canım kimseden fayda yok sana
(216 puan) tarafından
El işi yetenegim olsa aslında yaparm ama yok
(7,282 puan) tarafından
İllaki bir şeye yeteneğin vardır canım
(216 puan) tarafından
Şimdi iş ilanlarına bakiyorum
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Annesi market sahibi mi niye annesinden isteyesin sorumsuz herif adam olda eve alışveriş yap desene ay mübarek günde sinirlenmicem sakın kalcam 
(216 puan) tarafından
Ailemden istiyordum birşeyler şimdi annemle konusmuyoruz
(3,601 puan) tarafından
Sizinki evlilik değil postlarina da baktım kusura bakma kardeşim sen o evde bitki olsan daha çok saygı ve sevgi görürdün aklını başına al kendine bir yol çiz değerinin olmadığı yerde değer görmek için çaba sarf etme
(216 puan) tarafından
Canm gidecek yerim olsa durmam ailem istemiyor beş kuruş param yok iki çocukla nereye gidim
(3,601 puan) tarafından
İki üniversite bitirdim şu anda çalışmıyorum ama inan senin durumunda olsam hiç  gocunmam kapıcılık yaparım yine de hor görülen yerde kalmam sana diyeceğim bu kadar Allah çocuklarının kaderini güzel yazsin
(216 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun keşke okusaydm canm köpekler gibi pismanm
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Adam mıymış şimdi bu 
(1,035 puan) tarafından
Yakın olsak yardım etmek isterdim gorusurduk
(216 puan) tarafından
Sağol bacm düşünmen yeterli senin ben kardesimden istedim o bana para gönderdi
(1,035 puan) tarafından
Yapılacak şey söylenmez ama en azından evimdeki i paylaşrdm aynı yerde olsaydık. Rabbim hayırlı kapılar açsın kuzum sana inşallah en kısa zamanda
(216 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bacm benim♥️
(1,035 puan) tarafından
Senden de razı olsun kuzum ❤️
0 oy
(237 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Rabbim eşine vicdan merhamet versin sende git annesi gilde ozaman her gun orda ac iftarını
(216 puan) tarafından
Canm oraya gitmeme nedenimi acikladm bir önceki postta ♥️
(237 puan) tarafından
Baktım şimdi aynen gitmemen daha mantıklı eşin orda iftar actıgı sürece seni hep ezerler
(216 puan) tarafından
Allah'a biraktm ben hepsini
0 oy
(566 puan) tarafından
Önceki postuna baktım da eşin neden evinde oturup iftarını yapmıyor da annesine gidiyor çok merak ettim 
(566 puan) tarafından
Yok çok şükür hakini yemem evine bakar Aile konusunda dedim Rabbim yardımcın olsun
(566 puan) tarafından
Ama çekinme bu adamın evine bı şey almadığını bütün aileey söyle her dk başı annesine söyle sana bı şey lazım olduğunda çocuklar bir şey istediğinde hemen ara annesini getir diye sen öyle davran onlar senden bıkıp eşini yola getirir yükü eşine yuklerler kendileri çekmek istemezler
(216 puan) tarafından
Tamam canm Allah razı olsun şimdi kardeşim var benim ondan para istedim 500 lira bana atarmi bilmiyorum bakım sence ayıp olmusmudr
(566 puan) tarafından
Yok niye ayıp olsun ama yükü kendine ailene değil onlara yükle.bak bizim burda bı aile var yakınım akrabamız adam senin eşin gibi eve bakmıyor karısı cümle aleme rezil etti herkese dedi ailesine dedi eve bı şey almıyor adam almadığı zaman hemen ailesini arardı var ya şimdi kaynanası kayınpeder kayın herkes bulup buluşturup onun ihtiyaçlarını karşılıyor yeterli bizi rezil etmesin sususun diye yani bazı insanlar iyilikten anlamıyor bu dilden anlıyor
(216 puan) tarafından
Bende bundan sonra yapacam bacm görürler ama
0 oy
(557 puan) tarafından
Allah'ım dünyada ne insanlar var çocuklarına ne yediriyorsun  Kaynana şöyle o getirsin oğlun beni aç bırakıyor de azıcık erhameti vardir isallah  Rabbim uardimcin olsun
(216 puan) tarafından
Amin bacm sağol daha çok şey var bu sadece bir kısmı
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Valla canım git eşinle ve ortam içinde boz. Evde yapacak birşey kalmadı alışverişe çıkalım filan de 
(216 puan) tarafından
Bacm kaç defa soylicem ben artık usandm
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Nerdeyse 4 yıkdır burayı kullanırım ilk defa böyle bişey yazıyorum hiç kusura bakma ama senin ne annenden ne kocandan nede kaynana tarafından bir bo.k olmaz kendi başının çaresine bakmaya çalış iş bul çalış hepsinide def et hayatından annen insan olsa kızını bu kadar ezdirmez kocan zaten adam bile olamamış daha ne demeye böyle adamlara babalık şerefi verirsiniz be kardeşim birde değil ikinciyi 
(216 puan) tarafından
Çok doğru soyluyosun bacm Allah benim belamı versn
(3,490 puan) tarafından
Kendine bela oku diye söylemiyorum ama gerçekten çok üzüldüm
(216 puan) tarafından
Bacm daha neler var neler bu sadece Bir kısmı onları duysan nolur acaba sırf pintilkten bizi bir odalı eve getrdi adam pazarcı parası gayet iyi arabaları var üç tane annesi evini baştan aşağı yaptırdı üstüne ben evlendiğimde eski dolabını bana verdi annesi benim yeni dolabimi götürdü daha neler neler var
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Vallahi yazık sana 
(216 puan) tarafından
Başvurdu annem benim adıma ama direk eşime söyledi bunun eline para verme dedi
(2,002 puan) tarafından
Anladım allah yardım etsin üzülme can
(216 puan) tarafından
Amin bacm amin dua et bana
(2,002 puan) tarafından
Nerelisin bacım nerde yaşıyorsun
(216 puan) tarafından
Diyarbakrlym bacm ama adanada yaşıyorum
0 oy
(181 puan) tarafından
Önceki postlarina baktım da  üzülme lütfen  ama kocan berbat bı adam senin yerinde olsam iyicene bı cesaretini topla akşam mesaj at yada yara gel al çocuklarını ben gidiyorum de kendi başımın çaresine bakarım de daha ne kadar ezecen kendini o senin gidecek yerin yok diye öyle yapıyor hele sen onun gözünü bı korkut bakalım insan oluyor mu olmuyor mu sakın kararından vazgeçme demek kaynananın hoşuna gidiyor bu durum oğlu akşam orda demiyor mu evine çocuklarının arasına git diye bırak çocukları onlara  bı sığınma evine git yada ne bileyim hiç mi bı tanıdık falan yok git o adama çok yüz verdin ondan öyle o 
(216 puan) tarafından
Bundan sonra aynı böyle yapım bakalm oğullarını savunabileceklrmi
(181 puan) tarafından
Ezdirme cesaretli ol yarın öbür gün çocukların büyür onların yanında da mi böyle boyun eğecen kocana ve ailesine karşı onları bu şekilde büyütme güçlü olmaya çalış cevabını ver herkese karşı sonra arkanı dön takma
(216 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bacm Allah razı olsun benim için dua et olurmu
(181 puan) tarafından
Valahi hamileyim eşine beddua etmicem ama Allah onu sana ve çocuklarına öyle bı bağlasinki inşallah annesine ayda bir bile gitmesin sabret Allah her zaman sabredenlerle beraberdir dilerimki o adam bı dedigini iki etmesin inşallah sana bır değil 40 gönülle aşık olur inşallah su hayirli ve mübarek günler hatrina
(216 puan) tarafından
Allah senden bin kere razı olsun bacm inşallah hayırlı sağlıklı şekilde evladını kucağına alrsn ♥️♥️♥️

İlgili bir soru bulunamadı

381,558 soru

11,423,080 cevap

34,981 kullanıcı

...