0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar eşim 9 çocuk doğurmuş gibi davranıyor çocuk ağlamasın neden yedi neden ishal oldu gaz i çıktı mı küstü mu çok bunaldım size de eşiniz müdahale ediyor mu ben mi abartiyorum

28 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Karışan eş iyidir . Düşünüyor bak çocuğunu. Benimki de öyle sağ olsun. 
(61 puan) tarafından
Öyle kocakarı gibi karisani kimse istemez insanı bunaltmak olur mu
(2,667 puan) tarafından
Yok sen anne isen o da baba. Ben yanlış bir şey görmüyorum.
-Reklam-
0 oy
(495 puan) tarafından
Benim eşim her konuda karışır. Ev eşya düzeninden alınacak satılacak eşyalara kadar . Her şeye :D . Bazen iyi oluyor bazen de kötü . Susadi galiba, uykusu geldi bence , diş çıkarıyor sanırım, atesi mi var , acıktı sanırım , ne yedi , meyve yedi mi ahahahhdjsjksdjs protein olarak ne yedi bugün gibi gibiiiii :D 
0 oy
(482 puan) tarafından
Benimkisi daha ben çok düşüyorum diye bukadar düşme üzerine nolacak diyor bana :))
0 oy
(231 puan) tarafından
Valla en son yazın banyoya alıştirmaya calışıyodum odaya su taşı getir götür zor oluyodu artık belim filan mahvolmuşum tabi çocukta korkuyo banyodan ağlıyo yok neymiş ağliyomuş daha zamanı varmış yıkadım çıktım çocuğu verdim kucağına git giydir bundan sonrada banyosunu kendin yaptırırsin çok biliyorsun sonuçta icraatınıda görelim dedim odur budur benim çocuğumla ilgili kararlarıma karışmaz.oglumda ilk iki defa ağladı sonra güle oynaya kendi girdi banyoya anneleri bi salsalar ne güzel olcak
0 oy
(887 puan) tarafından
Müdahale etmez cok ama ağlamalarına dayanamaz bu yüzden darlar 
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Aynen öyle çıldırıyorum bazen banyosunu o yaptırır saçını o yarar tirnaklarini o keser dişlerini o fircalattirir kişisel bakım babada yani  okdr biliyo madem yapsın 
0 oy
(7,751 puan) tarafından
2 kız bir oğlum var ilk çocuklarda yani kızlarda özellikle büyük kızımda bunaltmışti beni oğlan da rahat. Bıraktı allahtan
0 oy
(26 puan) tarafından

Hemde ne karışma sağolsun herşeye karışır laf eder ama kendi bakmaya geldi mi biraz durdu mu bebem yanında hemen annesi al ağlıyor durmuyor vs. Erkek milleti anca konuşur :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 446 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 360 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde _Emine_ (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 270 göst.