0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (2,054 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar kayınvalidem bebeğe bakmama çok karışıyor tecrübe edinmeme izin vermiyor sürekli bebeğim onun kucağında sanki gelin oymuş gibi bebeğimi kucağına alıp onu yap bunu yap diye emirler veriyor bebeğimi alıp annemlere gitceğim zaman bile laf yapıyor hasta olursa ben bakmam diyor bende bakmasan bakma dedim kendisi oğlumu odasına götürüyor görümcemle konuşmuyoruz görümcemi arayıp 1 saat konuşuyolar gösteersin bebeğimi o sorun değil ama odada göstersin ben kendi odama götüreceğim zamn hasta olur diyor bizim odamız onunkindende sıcak çok ağrıma gidiyor sanki hiç birşeyi beceremiyormuşum gibi davranıyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(497 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anne doğruyu yanlışı müsade etse tecrubelerimle ogreneyim de.Evlat benim anne olanda benim bunu yaşayarak öğrenmek istiyorum evet sende yardımcı olmaya calisiyosun farkindayim ama biraz bana,bize izin verki birbirimize alisalim bebeğimle desen ne bilim 
(2,054 puan) tarafından
Evet güzelmiş ama o bunuda yanlış anlar bence
(497 puan) tarafından
En  olası cümle bunlar sanki .Sen bilirsij kayinvalideni sen daha iyi tanırsın onu kirmayacak biseyide en iyi sen bilirsin.Ama sende kırılma bu arada elini çabuk tut Yoksa çocuğu kendi çocuğu beller
-Reklam-
+2 oy
(2,674 puan) tarafından
Peki kaynanan bunları yaparken senin elin armut mu topluyor? Veremiyor musun ağzının payını? 
(2,054 puan) tarafından
Uyarınca yanlış anlıyor al senim olsun diyor zaten benim diyorum ama üzmekte istemiyorum onu çok hakkı var bemde ama çok abartıyor
(2,674 puan) tarafından
O seni üzüyor ama, alıştırma böyle . Sonra üzülen sen olursun diyeyim sana.
(2,054 puan) tarafından
Çok haklısın eskiden hiç cevap vermiyordum ama gözüm açıldı ufaktanda olsa uyarıyorum
+1 oy
(2,699 puan) tarafından
Engel ol yoksa o iş  isten geçiyor benimkide  böyleydi  nefretlik
(2,054 puan) tarafından
Kesinlikle
+1 oy
(305 puan) tarafından
Canım bebeginde sorun vardı senin düzeldi mi
(2,054 puan) tarafından
Çarşamba günü tahlil sonucu çıkcak inşallah temiz çıkarda onun dışında beslenme problemi vardı düzeldi ameliyat için biraz bekliyoruz alt çene geriliği dil bağı yarık damak amelîyat olması gerekiyor
(305 puan) tarafından
Bunarada kayinvalidenle birlik mi yasiyosun
(2,054 puan) tarafından
Evet maalesef borç bitince çıkcaz önceden 1 yıl ayrı yaşadım sonra ev sahibi evden çıkartı oğlum gelcek bahanesiyle uygun ev bulamadık eşimde borcu var ve 4 aylık hamileydim oraya geçmek mecburiyetinde kaldık 6 aydır falan onunla oturuyoz
+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Beraber mi yasiyorsunuz
(2,054 puan) tarafından
Evwt maalesef borç bitince çıkcaz
(2,818 puan) tarafından
Klasik kaynana gelin iş yapsın ben bebe bakıyım valla hiç taviz verme benim cocugum sen karışma de benim onun annesi de
(2,054 puan) tarafından
Ben öyle desem ya cıngar çıkartır yada bir daha benimle konuşmaz çok hakkı var ya nankörlük yaptım zannetmesin
(2,818 puan) tarafından
Çıkarsa ciksin yerini bilsin
(1,069 puan) tarafından
Konuşmasın sende konuşma
+1 oy
(520 puan) tarafından
Ah bu büyükler herşeye karismasalar olmaz torun sevgiside baskaymis ama  lendi çocuğun  sonuçta  senin bakmak istemen gayet  normal  ondann önce davran. Agladoginda ihtiyacim olursa seni çağırırım de oğlumla. Yanlız kalmak istiyorum de. Yani  biraz mrdim demisesafe koymazsan  oğlunu eski usul  buyutursun hep  onun dediği olur. Bir bakmisin kulağı ağrıyordu zeytinyağı damlattim burnu tikaliydi süt cektirdim demis
(2,054 puan) tarafından
Sürekli kundak yapıyor ve sert yapıyor altını değiştirmek için bi açtım kızarmıştı söyledim yoooo ben sert yapmadım dedi
(520 puan) tarafından
Dikkat et canım.  Bacaklarını.  Sikqrsa kalça çıkığı olur yarım kundak yani sadece   ellerin kolların sarılması doğru Rabbim yardımcın olsun
(2,054 puan) tarafından
Amin yok artık yarım kundağa tek izin veriyorum tüm vücut yaptırmıyorum
+1 oy
(1,069 puan) tarafından
Bacım evlat senin ne demek vermiyor agzında bantmı var de anne çocuk benim ben doğurdum çok çocuk istiyor isen doğur bak. Diye 
(2,054 puan) tarafından
Daha şimdi o cümlwyi kurdum ona kayınpederimde biz düşünüyoduk ama yapmadık dedi ikisininde 2. Evlilikleri
(1,069 puan) tarafından
O zaman yapın anne de amca yeğen oynarlar de :D azıcık cazgırlık iyidir herkes yerini bilir
(2,054 puan) tarafından
:) :) :)
+1 oy
(839 puan) tarafından
Üzülerek söylüyorum bu durumda sert cikisacaksin. Bu çocuğun annesi var, oda benim. Simdi musadenle alayım deyip alacaksin elinden.
(2,054 puan) tarafından
Kıyametleri kopartır
(839 puan) tarafından
Koyarsın
Cocugun annesi sensin bacim. Herkes duracağı yeri bilmeli
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Siz olsanız nasıl uyarırdınız örnek cümleler yazarmısınız 
(2,054 puan) tarafından
Yaaaa süpersin :) :) :)  bende sinir oluyorum isim koymaya benimkide hastanedeydik bebek olduktan sonra seninle işimiz bitti demişti o kadar ağrıma gitti ki 2 hafta olmuş doğum yapalı ve bebeğim rahatsızdı annem diye sesleniyordu  uyardım onun annesi benim diye artık bende susmuyorum ama yüzünü göstermem diyemem çünlü hem çok hakkı var hemde aymı evde yaşıyoruz
(2,699 puan) tarafından
Iste sizin durum daha farkli sen sessiz kalirsan annemde dicek seni çocuğa  kötü  ilan edip senin hayir dedigine o evette diyecek cocuk büyüdükçe  sınırını  bilmezse sorunda artacak sen önünu kes kimse senin önüne  gecemesin ben anneyim de benim dedigim olacak de bi aralar  ben ne desem kaynanam tam tersini  diyodu biliyomusun inadina yapiyolar seni ekarte etmek icin didiniyolar resmen bırakalım  anneliklerini yaşasın  asla demiyolar
(2,054 puan) tarafından
Aynrn öyle kalıcı değiliz zqten burda beslenme sıkıntısı olduğu için burdayız ve tabi borçta var kötü göstermeye gelince onu yapmaya cesaret dahi edemez o kadarda değil o zman içimdeki cadı dışarıya çıkar
(2,699 puan) tarafından
Yapar yapar beklerim seninkindede o potansiyel var
(2,054 puan) tarafından
Yapsın kendi kararı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 270 göst.
0 oy
15 cevap 650 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,049 göst.