0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (182 puan) tarafından
Kızlar saclarım cok kötü cok kuru  cok dökülüyor sac kremı flnda kullanıyorum etkı etmiyor baya incelmiş saclarım napayım bilmiyorum doktorada gittim h etki etmedi vrdıgı şampuanlar felan ne kullanayım ne önerirsiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(61 puan) tarafından
Öncelikle boyanmış mi işlem görmüş mu masalar düzleştiriciler kullanıldı mı bunlara bı bakcan savını dinlendircem sonrasinda onarıcı bakım maskeleri toparlıyor doğal şampuanlar kremler yağlar 

Bı kendi haline birakmak lazım dinlenmesi icin
(182 puan) tarafından
Hiç bi işlem yapmadım 30 yaşındayım birkere bile boyanmadı işlem görmedi görse demekkı kel kalırdım kapalıyım zaten evde hep acık olmasına ragmen yinede cok kötü
(61 puan) tarafından
Kapalılar için özel şampuanlar var güneşe saçlarınızı vermeyi deneyin d vitamini de eksik olabilir doktor ne dedi Streste etkili hem beslenmemiz hem ruh sağlığımız saçımıza etki ediyor
(182 puan) tarafından
Evet öyle gercekten stres sıkıntı zaten bıtırıyor adamı kaldıkı sac kalsın
-Reklam-
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Biraz pahalı ama bu şampuanı tavsiye ederim. 

https://ty.gl/rr8cuh6zqj
(182 puan) tarafından
İşe yararsa alırım canım fiystı önemlı degil valla yeterkı toparkansın sacım
(1,847 puan) tarafından
Benim de saçlarım çok dokulurdu azaldı diyebilirim. Hatta bebek saçlarım çıktı ve baya uzadı.
(776 puan) tarafından
Bende denemeyi düşünüyorum inşallah fayda eder
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Çinko vitamini vardı adı zinco olabilir al  1 ay kullan ,tirnak ve saça çok iyi geliyor bende saclarim dokuluyor kuri diye gitmistim.4-5 sene önce dahiliye vermişti bana cildiyeye gitmemiştim.Saglik ocağına git kan tahlilinde vitamine baksınlar düşükse söyle hemen yazarlar.
(182 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbranur (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 595 göst.
9 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu

379,060 soru

11,346,466 cevap

34,812 kullanıcı