0 oy
81 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına geldi gündüz uykusunu bıraktı 2 yaşına kadar her gün 5.30 6 gibş kalkardı asla daha fazla uyumazdı gündüz 2 dakika uyumaz şuan 3 yaşında hala aynı gece 10 da da yatırsam sabah 7 de ayakta 2 de de yatırsam 7 de bugüne kadar en geç 9 a doğru kalktı 3 yıldır hep 5 6 saat uyuyorum bıktım artık ilaçlarla ayaktayım yasamaktan sıkıldım hiçkimsem yok yardım eden 5 dakika bakalımda sen uyu diyen aşırı aksi bir çocuk hiö oturmuyor tüm gğn bagırıyor bıktım usandım her yolu denedim düzeltemiyorum davranışlarını

3 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
Canım uyumayan cocuk inan degişmiyor. 5 yasında hala öyleyiz erkenden uyanır. Tek basına asla uyuyup kalmaz hep ben uyuturum ki uyutmam da en az 1 saat sürer. Allah kolaylık versin inan ki bana da zor geliyor artık ki tek suan 2. Ye hamileyim o dogunca naparım bilemiyorım
(50 puan) tarafından
Evet bende artık bunu düşünüyorum herkes bana büyüdükçe düzelir diyordu ama olmuyor yıldım yoruldum zaten erken kalkıyor barin gün içinde uyusa o da yok 13 saat ayakta
(44 puan) tarafından
Bana da dediler kücüklüğündnenn beri inan ki ama yok degişmiyor. Bunu diyen de hep kayınpederimdi. Suan kendi bile söleyip gülüyor :) degişmiyorlar yani
-Reklam-
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Her insan farklı oluyor. Bazısı uyumayı sevmez. Seninki de öyle demek ki. Aşırı az uyumuyo ama günde 9 saat uyuyo yine şükür. Gün içinde zor oluyodur ama sana 
0 oy
(61 puan) tarafından
Beslenmesini nasıl yapıyorsun akşam uyku getirici yoğurt ayran i bastirsan yorucu oyunlar oynasa müzik açıyorum ben kendi başına dans ediyor benim oğlan arada bende bebisi alıp katılıyorum eğlenerek yoruluyoruz yere yatarak kardiyo hareketleri yapıyoruz kutu kutu pense vs biz akşamları oyunla sonlandiriyoruz yatmaya hazırlanırken masal uyduruk daha çok öyle bende çok yoruluyorum bazen tepem atmıyor degil ama öyle iste

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 377 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Koala annesi (3,832 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 274 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 370 göst.