0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet burası sohbet bölümü ama dün canım cicim dediğiniz insanın postuna bakıp yazmıyorsunuz belki sizden can havliyle yardım istiyor neden bu kadar duyarsızsınız bilmediğiniz konu olsa bile bir yazın ki kırılmasın lütfen. 

Soruları cevapsız bırakmayalım burası bizim platformumuz sahip çıkalım rica ediyorum. Allah razı olsun kelimesini duymak ne kadar önemli bir bilseniz bebek ile alakalı sorularda lütfen sessiz kalmayın lütfen 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bilmediğimiz bir konu hakkında yanlış hüküm vermektense susmayı tercih ederim.... elimden geldiğince yazarm 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görmedim o postu ama hemen post açmaya ne gerek var ki bide gereksiz postları cevapliyorsunuz  onları cevaplamıyorsunuz diye herkes istediğini yapmakta da serbest ama burada 
tarafından
Zaten emretmedim rica ettim cevaplamaya aksan üzerine alınma zaten
tarafından
Gerek var ki yazdim uzerine alinan alinsin yani. Ben her zaman acil post acmiyorum gerek duydum ki actim kimsenin basina gelmemis gibi yani sessiz kaliyorlar ha pardom unutmusum size lak lak lazim
tarafından
He lak lak lazım ben görmedim senin o postunu görsem cevap yazardım ben senin hemen post açmana diyorum tamam hepimizin oluyor acil durumlar arada ama hemen saydırıyorsunuz bilmiyordur ya da cevaplamak istememiştir bu kadar basit ne yapabilirsin ki?
tarafından
Mesela ben hamıleyım ilk hamıleliğim hepsını okuyorum yorumlarda dahıl sadece bılgım olsun aklımın kenarında kalsın dıye benım gıbiler varsa okuyan çok cevaplamayan aZ gıbı gorunebılır
0 oy
(310 puan) tarafından
Valla ben cok karsilastim bu durumla bazi postlarimi silmek zorunda kaldım cevap gelmeyince. O an çok çaresiz hissediyorum ben. Kac kisi goruyor ama yazmiyor. Hic mi bilgisi olmaz bir insanin demi
0 oy
(149 puan) tarafından
Ben ne ylan soyleym gercekten onemli buldugum seyleeere yaziyorm ama.bi  coguda dalgasna takiliyor kocam bunu yapti sunu sunu yapa ztn taklmyorm ama bazi insalnlarda cidden cok abartti soru sorma isini. 
0 oy
(119,524 puan) tarafından
Kiz ben genelde her posta dalarim da ilk hamileligim bebek bakiminda sifir tecrube keske elimden gelen bisi olsa valla yardimci olurum
0 oy
tarafından
Kuzum ben bildiğim gerçekten cevap verebileceğim bir soruysa elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyorum ama bi bilgim yoksa yazamiyroum sadece geçmiş olsun diyebiliyorum. Göremediğin bazı postlar oluyor ona da yapacak birşey yok
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Bebek ile ilgili sorularda burda benden başka çıldıran biri daha yoktur herhalde mutlaka ama mutlaka yorum yaparım 
0 oy
(849 puan) tarafından
Vallahi haklısın canım evet herkes özgür ancak onca kişinin görüp cevap yazmaması bana bilgisiz olduklarini inandirmiyor illaki bilenler de görüyor ancak sallamıyor açık ve net vicdana merhamete yardım severlige kalmış biraz da kuzum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bilmediğim bir soru hakkında hiçte yorum yapamam :) 
tarafından
Kız üzülme geçmiş olsun falan yaz bari :/
0 oy
tarafından
Seni çok iyi konuyorsun canm burda her konuda destek olmalıyız  her konuda yardımcı olmalıyız hiç bilmiyorlarsa bile üzülme sakın ol felan yazsalar o anne ferahlar en azından yani 
tarafından
Aynen bende bunu istiyorum canım ❤️
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben artik birsey yazmaya korkar oldum. Bize iyi gelen yontemi soyluyorum hemen hakaret yiyorum. O yuzden artik yazmamaya karar verdim 
0 oy
tarafından

Hiç bebeğim olmamıştır ve bir fikrim yohdır vallah :( bazen özel olarak kitaplardan ya da netten araştırma yapıyorum insanların soruları için. Ama her probleme de yorum yapıp sorumluluk alamıyoruz ki balımmm. Bazı şeylerde yapılması gereken şey “doktora git” yorumu. Onu yapan da bir iki kişi görünce ben de yazmıyom aynısını. Çoğu kişi de benim gibidir eminim ki

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bilgi varsa yazilir yoksa yapacak bisey yok. Bebek soz konusu olunca daha cok tereddut ediyorum ben hadi benim denedigim biseyi soylerim yaparda kotu olursa diye
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Bazen buradaki arkadaslara satirlarca fikrimi yaziyorum teselli etmek icin uzulmesin diye bsyler yaziyorum veya bildigim.kadariyla bebek bakimiyla.ilgili cevap veriyorum ama degil bsyler yazmak tesekkur ederim bile demiyolar gecen gun acil deyip bi paylasim.yaptim sadece 2 kisi cvp verdi cevap vermk icn insan secildigini dusunuyorum artik senin actigin bu postu acmayi dusundm ama sonra bosver deyip vazgectim 
0 oy
(173 puan) tarafından

Ben şunu belirtmek isterim kendi adıma konuyor bebek bakımı bölümünde daha aktifim 2 çocuğum var ve bildiğim tecrübe edindiğim kadarıyla her soruya cvp vermeye çalışıyorum hatta inanmayan bakabilir burdan da gördüğüm bildiğim her soruya özellikle bebek hamillik le ilgili konularda cvp veriyorum ama burası sohbet muhabbet bölümü ki bi kaç gündür yarış var bu nedenle postlar akıp gidiyor arkadaşın açtığı postu son postunu açınca kendi sayfasına girip baktım ve o konuyla ilgili yorum yapama bilgim yok 

Bi de burda dikkatimi çeken biri bi konu hakkında bi post aciyo ardından bi kaç tane o konuyla alakalı kişisel fikir postu acıkıyo hop önemli post aşağı kayıyor 

Gereksiz görülen postlara tepki verirken bu da bence ona benzer bişey oluyor bu da bnm fikrim :)

(2,172 puan) tarafından
Artiliyorum seniiii. Bu kisisel fikir yada tartisma postlari cok olmaya basladi bu yuzden
(173 puan) tarafından
Ya bi kaç saat önce bi anne linç edildi yine ardından böyle bi post açıldı bi anne sormuş sütüm yetmiyor mama almam bu kadıncağız da su ile süt karıştır ver demiş vay sen nasıl ver dedin vebale girdin gel de yorum yap bu olaydan sonra daha o kadın hangi bebekli posta yorum yapsın bilemedim bilmiyorum burda kimseyi tanımıyorum isimlere bakmıyorum sadece bazen dikkatimi çekerse isme bakıyorum
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kuzuummm duyarlı kuzum :) ben gördüğüme yazıyorum ama şu aralar bildirimlerdekilerle yazışıyorum:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kalmıyorum elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum herkese 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Cnm bn postu gördüm ama bilgim yok yanlış da yönlendirme yapmış olmamak için bişe yazmadm
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Erken uyuyorum kuzum ne kaçırdım yine, kızımı emzirmeye kalktim valla soruları cevapsız bırakmam sadece yarışma için değil genel olarakta bilirsem cevaplarım:))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 260 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 416 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...