0 oy
134 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (645 puan) tarafından
Kızlar hamilelik lekem vardı işlem yaptırdım geçmek yerine dahada arttı artık  psikolojim çok kötü ne yapacağım  aynaya bakamıyorum siyah siyah lekeler var

5 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Ya bu bölgede bir tane krem kullaniyorlar ama içeriğini bildmedigim için kimseye alnbunu diyemiyorum ama kullananların cildi bebek gibi onu gördüm 
(102 puan) tarafından
Ya canım ismini arapça yazmayı bilmiyorum resmini atayım ama burada suriyel bir eczacı yapıyormuş kargo yapıyorlar mı bilmiyorum ama kaynanamın çevresinde çok kişi gördüm kullanan
(645 puan) tarafından
Tamam canım birde eczaneye nasıl ulaşacağıs
(3,609 puan) tarafından
İçinde ne olduğunu bilmediğiniz ürünleri kullanmayın. Zamanında çok kadın güzellik uğruna kullandığı ürünlerden kanser olup öldüler. Sevgi haklı
(102 puan) tarafından
Kızlar arkadaşın dediği  gibi şimdi burda elden ele gelip bırakıyorlar tamam gözümle etkisini gördüm benim dolabımda da var ama hamileyim derken kullanmadm vebal almak da istemem içinde ne var bilmiyorum ama bir araştırın bazı eczacılar yapıyormuş karışım
(3,609 puan) tarafından
Kurşun ve civa yüz lekelerini azaltıyor hatta cildi beyazlaştırıyor. Geçmişte bunu bile bile kullanan kadınlar bir süre sonra ciltlerinde inanılmaz yaralar açılıp cilt kanseri oldular. Özellikle koreli ve Japon kadınları...
Cilt lekesi için lazer ile temizliyor drlar. Çok kötü durumda ise plastik cerrahisi kış aylarında soyma işlemi yapıyor. Ben lekeli ciltleri seviyorum çünkü onlar bir yaşanmışlığın eseri.
-Reklam-
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ben artık birşeyler sürdükçe daha beter olduğuna kanaat getirdim en iyisi hiçbir şey sürmemek oluruna bırakınca kendi kendine geçiyor bunu çok denedim.
(1,529 puan) tarafından
Kesinlikle öyle benim cildimde baya kötüydü elimi sürmeyi bıraktım bol su içtim ve stresten uzaktan şimdi cildimdeki farkı gorebiliyorum
(645 puan) tarafından
Karma cildim var akşamları yatarken hep temizliyorum bıraktığım zaman çok daha kötü oluyor
(1,529 puan) tarafından
Vücut bu kimyasallara alisiyo ondandır.
0 oy
(804 puan) tarafından
Yıllarca bendede kaldım sürekli gunes kremi sürmeye basladim, en azindan lekelerin koyulasmasini engelliyor, kusburnu cekirdek yagi kullaniyorum sabah akşam. Bir nebze açıldı lekeler. 
(645 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım güneş kremi hiç ihmal etmiyorum ben
0 oy
(12,541 puan) tarafından
Bende de var Perşembe cildiye randevu aldım gideceğim bakalım
(645 puan) tarafından
Bende alsam o lekeye cildiye birşey yapabiliyor mu acaba
(12,541 puan) tarafından
Kendi kendine yapma bi Daniş derım
0 oy
(1,228 puan) tarafından
https://ty.gl/1wk5rjh4m3 

Görümcem bunu kullanıyor. Cildi bebek gibi. Bir de the ordinary var o da iyi.
(2,253 puan) tarafından
1500 lira bebek gibi olmasa ayıp eder Vala:)
(645 puan) tarafından
leke tedavisine deha fazla verdim öyle kızgınım ki merkeze kaç kere aradım gittim herkeste işe yaradı diyorlar
(1,228 puan) tarafından
Heheheh ilahi demet :):) kız çalıştığını yiyor. Diyorum abla bazen sana özeniyorum hiç senin gibi olamadım diye:) İyi de maaş alıyor zaten. Oda parasının yarısıyla yatırım yapıyor diğer yarısıyla her ay yiğenine bir şey alıyor bir de kozmetik ürünlere yatırıyor işte.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
16 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 112 göst.
18 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
5 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Songul4 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
12 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...