+1 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Görümcem elbisemi aldı bir iki gün giyecem dedi bişey olsada yenisini alırım dedi getirdi elbisemi renklilerle yıkamış rengi kararmış krem rengi elbise yenisini almiycanmi dedim güldü geçti acaba tekrar istesemi böyle enayi yerine konmuş gibi oldum her seferinde böyle yapiliuor bana

27 Cevaplar

+4 oy
(1,409 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama neden veriyorsunuz. Bunu önceden de yaptıysa niye yani
(77 puan) tarafından
Önceden elbise değilde aldığı başka şeyleri değersiz yapıp verdi
(1,409 puan) tarafından
Neyi yaptığı önemli değil. Aldığı eşyayı çöp yapıp veriyorsa ve siz bunu bile bile tekrar ediyorsanız sorun sizde
(77 puan) tarafından
Haklısın
-Reklam-
+1 oy
(3,365 puan) tarafından
Kıyafetlerim konusunda hassasim ondan birseyimi vermem kimseye ki artık verilcek devir degil bir takım 1000 lira en az tunikler 500 600 lira ondan cöpümu vermem kimseye 
(77 puan) tarafından
Bende artık vermem
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Gorumcen körmü acaba
(77 puan) tarafından
Vurdum duymaz biri
0 oy
(580 puan) tarafından
Çok sinir bozucu ya ne demek hem alıyorsun, hem rengini bozuyorsun, hem de laubali gülüyorsun. İyi ki görümcem yok iyi ki. Annem 5 görümcesinden iyi çekmiş kızları içinde dua etmiş ablamında benim de görümcemiz yok Allaha şükür
(77 puan) tarafından
Bende var 3 tane 3 görümce değil 3 kaynana sanki
(580 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ne kadar ayıp yaptığı özensiz dikkatsizce.ya ben böyle kıyafet alışverişini çok fazla sevmiyorum ya çok özel günler hariç belki ama bende zayen yok kimseden almam.birsey 
(77 puan) tarafından
Ayıp nedir bilseydi hiç istemezdi altını cize çize diyorum böyle seylerden hoşlanan biri degilim
0 oy
(504 puan) tarafından
Evet isterdim .Her seferinde de böyle oluyorsa baştan vermeseydin keşke
(77 puan) tarafından
Çok ısrar etti keşke vermedeydim
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bir daha istediğinde verme diğer verdiğimde rengi kötü olmuştu emanet elbise vermiyorum artık de
(77 puan) tarafından
Zaten artık hiç bisey vermiycem
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Hayır isteme daha da günahını bile verme. 
(77 puan) tarafından
Asla vermem artik
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Her seferinde böyle.yapiliyorsa her seferinde niye veriyorsun ozaman? Böyleleri hicbirsey haketmiyor. Terbiyesiz bir de gülmüş ya
(77 puan) tarafından
Hep yumuşak tarafımdan tutuluyo
0 oy
(479 puan) tarafından
Belkide kıskandığı için eşyalarını bilerek bozup kötü ediyor sende bir daha isterse sen aldığını kötü getiriyorsun vermem de emanete insan ihanet etmez ki elbise falan vermek iyi değil hastalık olur veriyorsan da alma
(77 puan) tarafından
Allah'ından bulsun
(103 puan) tarafından
Kız niye kıskansın yengesinin eşyasını valla ben yengemin benden daha güzel giyinmesini isterim benim yengem demek gurur verir kıskanmam elbise kötü olduysa abisi evin de al iki elbise ödesin kavga edecek sorun edecek bişe yok bence tatlı dille anlatsan sorun olmaz gibi yada giyince istersen yıkama ben yıkayım de yada şakayla karışık abisinin yanın da kız elbisem solmuş abinle bana hadi gidin elbise alıp sürpriz yapın de :)
(77 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi olsa eşim sevgilelier günü bana hediye alınca hepsi cemkirdi senin kocan alıyor bizimki almiyo
(103 puan) tarafından
Valla ben abimin adına yengeme  çiçek yaptırmıştım abime söyleme demiştim abim biraz odun :) yengem çok mutlu olmuştu
(479 puan) tarafından
Herkes senin gibi düşünmüyor canım bazı insanlar gerçekten kötü iyiliğini istemiyor kimsenin
0 oy
(232 puan) tarafından
Bence bir daha birşey vermeyin. İsterse de söylersiniz verdiğim gibi geri gelmiyor kusura bakma vermem de. Bir elbise kaç para olmuş. 1000 den aşağı kıyafet satılmiyor. Kocanız parayı ne zorluklarla kazanıyor. Onun da kardeşi ama umrunda değil baksanıza. Bu ders olsun bir daha vermeyin... 
(77 puan) tarafından
Acaba yenisini istesemi
0 oy
(88 puan) tarafından
Cok geniş görümcen bu ne biçim rahatlık 
0 oy
(197 puan) tarafından
Canım hiç isteme o onun ayıbı olsun bir dhaa da asla elbiseni verme. Ben hiç elbiselerimi paylaşmayı sevmem 
(77 puan) tarafından
Bende vermek istemiyorum ama öyle bir şekilde konuşuyorlardı üstüne mahcup oluyom
0 oy
(363 puan) tarafından
Bende hiç hoşlanmam böyle şeylerden veriyorsun kıyafete parfüm sıkılıyor kaldıkça afedersiniz b... Gibi koku yapıyor verince de uyarıyorum sakın parfüm sıkmayın kıyafetime diye ben çok hassas bir insanım insanlarin eşyalarına önem gösteririm benimkilerinede önem gosterilsin isterim parfüm vücuda el biklerine sıkılır kıyafete parfüm sıkmak nedir ya ayyyyy kokusu burnuma geldi isteme ama bir daha verme soylersin önem göstermediğini ve bu yüzden vermek istemiyorum diye bir açıklama yaparsın kırmadan 
(77 puan) tarafından
Vermiycem artık ya
(363 puan) tarafından
En iyiside bu vermemek
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Söke Söke alırım 
(77 puan) tarafından
İstiyim dimi
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Niye bana getirdin bu benim elbisem değil ki rengi farklı deseydin 
(77 puan) tarafından
Dedim dedi renklilerle yıkamışim
0 oy
(550 puan) tarafından
Kıyafetlerimi kimse ile paylaşmam canım. Senin de ilk defa olmamış daha önce de böyle yapmış sana da paylaşmamanı öneririm. :) 
(77 puan) tarafından
Son olur inslh
0 oy
(941 puan) tarafından
Elbise fiyatları uçmuş kimse kusura bakmasın da kendimi de enayi yerine koyduracak değilim eşim gibi alacak gerekirse ciddi bi şekilde söylerim acikca
(77 puan) tarafından
Ne şekilde istesem acaba
(941 puan) tarafından
Gülerek şakaya vurarak başla krem rengi elbisem siyaha dönmüş renk degistirmis heralde de
Ardına baktın pişkinlik yapıyor güzel bi elbisemi resmi bul  ona gönder bunu alabilirsin bana de sen yorulma diye ben buldum beğendim de
Şahsen ben yaparım açık sözlü birisiyim çünkü ***** yerine koyuldugumu da hissediyorsam kesin yaparim
(77 puan) tarafından
Yarın o şekilde bir konuşma yapacam insalh alir
(941 puan) tarafından
Alsın bi zahmet işine gelmemişte o yüzden safliga vuruyor bence
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Tabi ki de üstele. Bu millet ne genis ya. Paylasima karsi degilim ama emanete iyi bakacak birine verilmeli. Ha diyelim almadi buda bahanen olur istedim israrla yenisini koymadim daha bisy yok
(77 puan) tarafından
Bende artık bişey vermiycem
0 oy
(7,427 puan) tarafından
Söylemem ya kendi ezik o eziklige dusemem 
(77 puan) tarafından
Salaklık bende banada iyi ders olsun

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 975 göst.
6 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pinkfloyd (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde pinar23 (45 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 201 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 724 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sepet sepet yumurta (196 puan) tarafından soruldu

378,399 soru

11,326,439 cevap

34,778 kullanıcı

...