0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (488 puan) tarafından
Kizlar kapalı oyun alani devrediyor bi tanidigim ben alsammi diyorum iki bebem var hem tanidiklarimda var yardimci olabilirler bana orda kendimde edebiyat ogretmeniyim ama yaza giriyoruz ya olurmu kazandirrmi siz olsaniz napardiniz

3 Cevaplar

0 oy
(7,626 puan) tarafından
Bence gayet güzel olur
(488 puan) tarafından
Yazin kapalı oyun alanina birakmazlar diye dusunuyorum normalde aylik 20 25 cocuk oluyor saatlik gelenlerden kazaniyor diye düşünüyorum yazin nasil gider acaba bu is
(7,626 puan) tarafından
Hmmm oralarini dusnmedim mesela aşağıdaki yorm gibi araştırılması lazim
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Neden devrediyor o onemli. Oyun alani iyi olsa bile bazen lokasyonu kötü olduğu icin is yapmiyor. Iyi arastirmak lazim
(488 puan) tarafından
Esinin isi icin tasiniyolarmis o yuzden kadin devrediyor.sosyal tesislerin karsisi hemen insanların bu bolgede gelip gittigi yer
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ulaşım yönünden kolaylık, alanın kullanım şekli, içerisinin arada çocuklara workshoplar düzenlenecek ya da doğumgünlerine kiralanabilecek şekilde olup olmaması, önünde küçük bile olsa bahçe veya açık alanı olması ( yazın çocuklara aktivite düzenleyebilmek, müşteri devamlılığını sağlamak), giriş kat tamam ama eksi kotlarda olmaması bence en önemli kriterler.
(488 puan) tarafından
Evettt tam olarak dediğiniz gibi
(2,802 puan) tarafından
O zaman düşünebilinir bana kalırsa. Hatta yapabilirsen haftasonlarında çocuklara müzik veya resim dersleri de ekleyebilirsin bir eğitmenle anlaşıp. Kurs şeklinde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.