0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Çok pahalı bence. Taksit yaparlar mı ki :) gülmeyin çünkü bilmiyorum. 

Saçlarım göğüsümün 4 parmak üstünde. Bir de arka kısa onu uzun. Yakışır mı ki.

7 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Buğday tebliysen çok güzel olur , taksite neden gülelim canım aylar önce bile ombre 4 bin liraydı, eğitime vermedikleri parayı kuaföre veriyor millet:D tabiki sorgulamalısın ve peşin veremeyebilirsin çok doğal 
(2,372 puan) tarafından
Tam aradığım yorum beeee ❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(6,201 puan) tarafından
Zevkin taksiti olmaz :) 

Kredi kartı heryerde geçerli degl
(4,106 puan) tarafından
yani estetigin guzelligin luxun taksiti olmaz:). teee calisirken 2012 yilinda bir parfum aldim orjinal 212 sexy ozanlar 600 tl di. 12 ay taksitini odemistim o yaptgim geldi aklima. parfum bitti taksit bitmemisti:))
(287 puan) tarafından
Bacım aynı işin erkek kuaförleriyle kadın kuaförleri arasındaki binlerce liralık farkın sebebi ne biliyor musun:) daha fazla para verince daha mutlu olan akılsız kadınlar sözüm meclis dışına.... Pazarlık yapmayı bilmeyeni düdüklerler başka açıklaması yok, sonra komik olmayan sevimsiz rakamlara ulaştığında sahip olacağımız başka şeylerin parasını da yedirmiş oluyoruz kuaförlere.
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Seni görmediğimiz için yakisirmi bilemem ama kartan geçersin sonra kartı kendinde taksitlendirebilirsin 
(1,871 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bilmiyorum canım ben de  gidiyorum genelde Dilan Polat ve suit guzellik merkezine birinde lazerin diğerinde rasping ve dipotensim var ,hatta bugün rasping ve dipotense girdim , hep elden peşin veriyorum yada ibana atıyorum , karta sonradan bölünüyor ya bankayı aranarak taksitlendirilir diye düşünmüştüm
(4,106 puan) tarafından
aynn . benimde yarin rasping dipotensim
var:)
(1,871 puan) tarafından
İçim dışıma çıktı kız çok acıyormus hala karnimin içleri acıyor , bende ilk defa gittim 10 seans almıştım ,9 kaldı bakalım yararı oluyormu, bana  bugün 8 cm inceldin dedi  ama hiç ben de fark yok gibi ya
(1,871 puan) tarafından
O nasıl bastırmak öyle macun sıkar gibi sıktılar beni bugün üstüne birde elektirik verdiler valla paramızla çekilecek şey değil de güzellik için belki bir umut :)
(4,106 puan) tarafından
bi umut aynn. ben raspingi okadar sevmedim ama dipotens baya etkili sevdim. isleme giren kisilerin teknikleri farkli farkli kimisi asiri bastiriyor kimisi isisini artiiriyor cihazin bastirmiyor. dipotenste de kimisi bastirio kimisi yavas hareket ettirio . gecen  yan simitlerimi yaparken kiz ikadar bastirmis ki morardi. dayak yemis gbi oldum. digerleri okadar bastirmiodu.
0 oy
(7,434 puan) tarafından

Göğsüne yakişir cano ama sana yakisirmi bilemedim:D

(2,372 puan) tarafından
Allah belanı vermeye :D
(7,434 puan) tarafından
Nögrüyüm göğsüme gelior yakisirmi dimissin amma
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Yakışır mı bilmem ama ne kadar fiyat verdiler 
(2,372 puan) tarafından
Daha gitmedim kız. Herkes 2-3-4 bin falan diyor. Saçtan saça degisiyormus.
0 oy
(357 puan) tarafından
Hayatta vermem o parayı oraya 4 5 bin kız ayyy
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Bnde çok istiyorum. 28 aylık ikizlerim var,yapışık gibiyiz. N zmn onlarsız takılmaya başlarsam kaçıcam kuaföre

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 7,840 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 508 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 220 göst.
3 Ocak 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,440 soru

11,327,842 cevap

34,781 kullanıcı

...